Seisukoht

Seisukoht | Rumal Brexiti pooldaja?

Karoliina Vasli, reporter, 27. juuni 2016 18:53

37 KOMMENTAARI

v
Väga hea artikkel!/ 30. juuni 2016 01:59
Kogen praegust kaagutamist Brexiti ümber täpselt samamoodi - kõik on järsku UK küsimuses SUURED ASJATUNDJAD! Tean sest riigist keskmisest rohkem, kuid küll ei julge mingeid seisukohti võtma hakata - EU pole peale 2008 mingit erilist teovõimet näidanud; nt põg.-kriisis on ta aga nii lödi, et käed langevad rüppe! Mille kuradi eest saavad sealsed bürokraadid tuhandeid eurosid, kui juba üle aasta pole MIDAGI TEHTUD elementaarse turvakindluse - piiride pidamise - saavutamiseks?! Ei saa ju arvata, et INIMESED on lollid, ilmselt on kogu SÜSTEEM osutunud ebakohaseks! Miks siis mitte tegeleda millegi edasiviivaga, lüües lootusetusele käega?
a
ATamm/ 28. juuni 2016 18:19
Ära unusta, et tulemus oli 1:1, seega mingist võidust nüüd küll rääkida pole.
m
Mis tulemus sul 1:1 on?/ 30. juuni 2016 01:10
Siin pole jalgpallifoorum vaid Brexiti oma!
k
Kui/ 28. juuni 2016 15:03
inimene astub sõnnikuhunnkusse, siis miks peab teda maha tegema, kui ta sealt taas välja astub?
t
To kui/ 28. juuni 2016 17:59
Suurbritannia noorte peale mõtlete. Astusid nad ju sisuliselt ühest sõnnikust teise, pole nad mingist sõnnikust välja teinud. Lisaks pagulaste probleemile said veel tosina probleeme juurde. Pigem said suurema portsu sõnnikut juurde kuid ega siis naiivsed õhtulehe lugejad ei oska olukordi analüüsida ja pikemat perspektiivi näha. Väikse IQ-ga kodanikud toimetavadki hetkeemotsiooni ajel mis ei anna tulemusi.
t
Tuleks nüüd "üliintelligentsest"/ 30. juuni 2016 01:37
mõistukõnest välja ja prooviks midagi sisulist ka kirja saada: mida sa selleks "uueks sõnnikuks" pead? Seda, et iseseisvatena saavad nad nüüd ehk põgenikeprobleemi ja piirid kontrolli alla ja ehk muugi EU seda tegema õpetada?
t
To 15:03/ 28. juuni 2016 18:00
u
Urmas/ 28. juuni 2016 11:09
Mul abikaasa käis aastat kolm tagasi Londonis ja hiljem kodus rääkis, et üpris tihti öeldi talle: "Võib olla teil euroopas rehakse nii, aga meil nii ei tehta!"
Rongijaamas rongi väljumisaega küsides sai vastuseks: "Võib-olla teil euroopas sellist asja ei ole, aga meil kasutatakse väljumisaegu kuvavaid ekraane ja vaadake palun oma rongi väljumisaega sellelt tabloolt!"
k
karoova vassili/ 28. juuni 2016 10:48
kardab,et ei saa enam musta muna.
m
mats maalt/ 28. juuni 2016 09:08
Õhtuleht! Vaata peeglisse! Ise käitusid samamoodi Ikka avaldati hirmutajate ja paanikatekitajate sõnavõtte püüdmatagi leida neutraalseid analüüse.
Teiseks.Kuskohast on pärit andmed,et vanad tahtsid lahkuda ja noored jääda? Hääletussedelile keegi ju oma vanust,haridust,rahvust jne. ei kirjuta.Järjekordne multikultilaste väljamõeldis mida press süüdimatult levitab.
t
To 09:08/ 28. juuni 2016 18:04
Väljamõeldis? Suurbritannia inimestega tehtud intervjuud näitasid kes mida pooldab. Samuti ka eestlaste hulgas toetavad inglaste lahkumist el-ist just vanemapoolsemad inimesed. Pole jah kuulnud, et ükski noor siin hõiskaks, et oh jess s*tuti euroopa ja inglismaa noorte tulevik ära, pooldatakse euroopa liidu katki minemist. Ilma el-ita oleks teil siin ammu hullem olukord.
o
Oma tuleviku s...b ikka inimene ISE ära,/ 30. juuni 2016 01:41
mitte mingitesse fiktsioonidesse kuulumine/mittekuulumine!
See polnud ju tõsiselt kirjutatud? Või oli? Et liidus olles on UKs päike ja välja jäädes on noored murest murtud? Kamoon, ega siis liikumist keegi sellepärast ära ei keela, lollike :)
1
19.35-le/ 28. juuni 2016 08:58
need 17 miljonit on üle 50-ne aastased, kel elu paigas, aga mis ütlevad noored elu alustajad.
n
Nad ei pea midagi ütlema./ 28. juuni 2016 11:42
Õppides oleks targem kuulata ja suu kinni hoida.
t
To 11:42/ 28. juuni 2016 18:12
Wow mõned nürimad pliiatsid karbis ka kaagutama tulnud. Kui kellelgi õppimist vaja on on see sinul, kallis kommentaator. Noored pole ammu naiivsed. Naiivsed on pensionärid kes arvavad, et maailm on 50 aastat samasugune olnud.
a
Aga palun, ütle siis sina:/ 30. juuni 2016 01:43
mis muutub noortel, UK väljumisega EUst?
Plähmid siin VORMILISELT vaielda aga SISULIST OBJEKTI ei too!
k
Kas olete märganud?/ 28. juuni 2016 08:23
Seni, kuni Suurbritannia oli EL-is, olid nad tegijad ja kiidetud rahvas. Nüüd, kus nad tegid otsuse lahkuda uppuvalt laevalt, materdatakse neid äpudeks ja mitte midagi oskavateks. Jah, ka Eesti lombikonnad on kõvad mehed dikteerima, kuidas britid oma elukest seadma peavad. Brittide lahkumine on tagajärg. Seni, kuni pole arutatud põhjuseid, vajub see laev järjest sügavamale. Vaene eestlane! Ta on kõige alumisel dekil ja läheb põhja koos laevaga.
a
Andres/ 28. juuni 2016 09:21
Pool aastat tagasi ma kommenteerisin selliselt: Lainer lendab kesest ookeani, reisijateks on euroopa põlisrahvad. Kokpitis, kuulikindla ukse taga on piloodid merchel ja juncher. Äkki tuleb salongi teade: kaotame kõrgust, kinnitage rihmad!
t
to Andres!/ 28. juuni 2016 11:41
Isegi mäletan su kommentaari. Olin juba siis sama meelt. Nüüd ütlen, et britid ei jää kauaks viimasteks. Praegu seeditakse, kust poolt kuhu poole. Seda ei osatud nii ruttu oodata. Kui ärkavad, ei jõua peakorter neid nii kiiresti kui vaja, läbi seedida. Ja tulebki salongi su viimane teade!

p
Profet/ 28. juuni 2016 00:34
Just vanurid ja vanemad inimesed ongi need, kelle arvamus on kandvam.
Seda seetõttu, et vanemad mäletavad, milline aeg oli siis, kui Euroliit oma kultuurmarksismi ja liberaalsotsialismiga brittide kuningriiki polnud tulnud.
Noored seda aega ei mäleta ja elavad vaid olevas päevas.
Egas siis asjata kosteta, et kes minevikku ei mäleta,elab tulevikuta.
Just selle tulevikuta Britannia eest püüavad vanemad inglased noori lollikesi päästa.
Noored lollikesed aga matsu ei jaga nagu ka vasakpoolitsev kamp "uue maailma ehitajaid"!
Seega LUGUPIDAMINE brittidele!
n
Noored on kärsitud./ 28. juuni 2016 06:11
Sõimavad vanureid, ise ei märkagi, et otsus just nende heaks tehtigi. Vanad on tugeva riigi üles ehitanud, nüüd on noorte aeg seda säilitada. Eestis, kahjuks jah, on asjad nii, et valitsused on pikkamööda võtnud rahvalt üldse otsustamisõiguse. Eestis ei tule iial selliseid referendumeid. Noored! Mõelge ka ülehomse peale. Siis on homne päev ka parem ja kindlam.
n
Noor/ 28. juuni 2016 18:18
Mõtlen. Ei saa aru nendest kes toetavad Trumpi, brexitit ja ekret. Vanemad inimesed arvavad, et maailm samasugune ja miski ei muutu. Noored mõtlevad realistlikumalt ja reaalsemalt. Vanemad inimesed sooviks üldse, et kõik oleks nagu 1920 aasta new york kus võimutsesid valged ja rikkad ülikondades mehed ja pikkades kleitides naised. See aeg on läbi!
i
Isikule "Noor":/ 30. juuni 2016 01:34
Mõtled? Õige. Aga ei maksa teha vigu:
1. Trump, Brexit ja EKRE on täiesti erinevad asjad!
2. Inimese vanadus on vaid EELDUS, et tal on kogutud elu jooksul mõtestatud kogemust ehk seda kõige kuldsemat - ARUKUST. Sellised tunneb enamasti ära ja SELLE VASTU EI SAA. Mis ei tähenda, et oleks ka rumalaid vanu, seega:
3. Pole mingit alust ÜLDISTADA!
Olgu see sulle 1. õppetund sinu mõtlema hakkamise tänuväärsel, raskel, kuid pööraselt põneval teel!
Soovitan ka juba õrnalt proovida mõtlemise EDASIJÕUDNUTE taset - asjade SISU üle arutamist VORMI ja VÄHETÄHTSA asemel. Vaatle selle pilguga nt omaenda väiteid. Jõudu sulle!
v
vox populi,vox dei/ 28. juuni 2016 00:27
kuigi täna raadios eurotrammid üritasid tõetad vastupidist
p
Papi/ 27. juuni 2016 22:25
Üks referendum siia või sinna. Ennegi neid eiratud. Kui "vanainimesed" ei viitsi oma referendumit kaitsma tulla võib selle ka bürokraatiasse uputada ja "õieti" edasi elada.
p
Peale kaklust/ 27. juuni 2016 19:52
rusikatega ei vehita. Olete lihtsalt halvad kaotajad, saage üle, nagu ütleks keegi lobjakas.
v
võtke vabalt/ 27. juuni 2016 20:07
targad või lollid, mida vahet, Brexit läheb parlamenti kinnitamiseks, vastavalt sealsetele seadustele. Teha saab seda aga alles sügisel
p
Pööriöölane/ 27. juuni 2016 19:47
Eks see ole ikka nii! Ka meie EKRE toetajaid on ju püütud igati alavääristada ja näidata poe taga õlut kaanivate matsidena! Samas ei mõtle nad sellele, et just sellise kuvandi loomise katsega tõmbavadki nad enda maine alla ja viivad tähelepanu hoopis valitsevatele tegelastele, kellest paljud on ilma erilise hariduseta ning segatud erinevatesse afääridesse ja kuritegudessegi. Nii, et selline süüdistamine on kindlalt kae teraga mõõk, mis võib veel valusamalt lõigata sellega vehkijat ennast. Aga niikaugele meie propagandistid mõelda ei suuda, sest põlvnetakse ju sageli isegi ühiskonna põhjakihtidest ning enda diplomid rohkem kui küsitava väärtusega. Mõnel ju lausa täikalt ostetud või lihtsalt kohal käimise eest saadud.
t
to: pööriöölane/ 28. juuni 2016 07:51
koerapöörirohi on ohtlik kraam tervisele ,ära enam manusta.
t
To 19:47/ 28. juuni 2016 18:10
Toetaks ükskõik keda peale ekre. Absoluutselt ükskõik mis muu erakond. Ekre ütleb, et naised on sünnitusmasinad ja 27 aastane lastetu naine on kahjulik element? Peaks kaasa kaagutama, et jaajaa kõrgeausus just nii, marss kõik naised sünnitama, see ju teie kohustus ja ainuke eesmärk maal ongi!! Siuke jutt kuulub rohkem lehmalauta kui tsiviliseeritud inimestele ütlemiseks. Mitte kunagi ei toeta ekret ja punkt. Nii rumalat juttu pope võimalik ajada nagu see erakond teeb.
t
To 19:47/ 28. juuni 2016 18:14
Kui erakonna juht ütleb, et 27 aastane lastetu naine on kahjulik element ja peab naisi aastal 2016 kodukanadeks siis seda ma ei toeta. Asi ei ole propagandas, kullakene, asi on rumalas jutus mis selle erakonna ja erakonna liikmete poolt tuleb. Ekret toetab ka suurem osa kommentaariumirahvast. Miks just nemad? Miks ei toeta edukad intelligentsed inimesed ekret? Nad oskavad analüüsida, kasutada loogikat. Ekre valija kohta sama ei ütleks
n
Noh, trollid "to-to-too 19:47" :)/ 30. juuni 2016 01:23
Levitate siin valitsuserakondlikku soovmõtlemist, kontekstist väljakistud lausejuppe ja muud nõukoguliku metoodika järgi kätteõpitud lihtrahva ajupööramist?
Ei lähe läbi -- õnneks on Eestis siiski ka lihtrahva enamuses inimesed, kes on teismelise must-valgelt tasemelt edasi arenenud ja sellise alatu ja õela väänatud ja omistatud jama läbi näevad - EKRE EI OLE (õnneks) rumalate ja argade inimeste partei, nagu te, molluskid, seda kangesti uskuda tahate!
Ja kes on see "kommentaariumirahvas" - teie ajudes ilmselt mingi eriline madalam sort inimesi? Paljastate igal sammul vaid enese küündimatut ja alatut propagandisti palge. Ei saa teiesugune mõtleva inimese ajude üle võimust - igaüks saab ise lugeda/kuulata, mida täpselt, kuidas ja mis kontekstis keegi EKREst ütles; neid mehi ja naisi pole vaja refereerida!
l
Lõpetage see jura/ 27. juuni 2016 19:35
Pole siin mingit rumalat toetajat mis tahate väita et 17 milj britti on idioodid või ???
v
Võta vabalt!/ 27. juuni 2016 19:50
See on meie saastameedia tase! Samas ma ei imestaks, kui nad 1920.-ndate aastate trotskistide kombel intelligente tümitama hakkaks.
t
To 19:50/ 28. juuni 2016 18:07
Kommentaariumid on brexiti poolt ja kes julgeb öelda, et see pole hea idee saab sõimu ja miinuseid. Aga vaadake inimesed, mida te teete ilma euroopa liiduta? Ilma riikide vahelise koostööta oleks siin ammu hullem olukord! Ja inglismaa ühendas meid sisuliselt ameerikaga. Nüüd kui Trump presidendiks saab(kelle poolt kommentaariumirahvas hirmsasti on, Trumpi pooldamine näitab, et mõistust ei ole just kuigi palju) siis Trumpi slogan on "make america great again" kui siin asjalood halvemaks lähevad siis teie kallis Trumpikene kes teile nii nii meeldib saadaks teidikalt, Trumpi ei huvita euroopa käekäik, Trump ei hakka eestist hoolima ja pasundama, et make estonia great again. Ei, tema tõenäoliselt ei teeks ei euroopaga ega ka balti riikidega mingit koostööd. Palju õnne lambad!
a
ATamm/ 28. juuni 2016 18:58
Just just, sina aga tahad sellega öelda, et 17 miljonit (teine pool) britte on rumalad. Nüüd ehk saad aru, et võit on ainult näiline, tegelikult saime teada, et seis on 1:1, ehk siis viik
b
BLepp/ 30. juuni 2016 01:09
Mis "viik" - hääletustulemus oli ju selgelt 1:0!?
Aga ajuke võiks ka veidi sügavamalt suuta mõelda, kui jalgpalli tasemel must-valgelt;
see, MIKS nii hääletati, on ju selge - euroliidust (süsteemist!) on saanud selline paks ja enesega rahulolev monster, et segab juba mõnda aega aktiivset arengut, selmet seda edendada! Käitumine (otsustusvõimetus) põgenikekriisi asjus oli ju vaid see nn viimane piisk idiootsuste karikasse.
Liit ja koos tegemine IDEENA on VÄGA HEA, kuid vaja on teha kõva töö uue, värske, TÖÖVÕIMELISE SÜSTEEMI loomiseks ja käivitamiseks. Ja seda peaks tegema kiiresti, sest vaenlane (konkurent) ei maga ja tühja kohta (nt julgeolekus) ei salli.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee