Maailm

Austraalias vägistas isa kaks aastat teismelist tütart ja laskis seda teha ka võõrastel (8)

Õhtuleht.ee, 27. juuni 2016 15:56
Illustreeriv foto.Foto: Ilmar Saabas / Ekspress Meedia
Austraalia kohus mõistis 22,5 aastaks vangi 42aastase mehe, kes oli oma teismelist tütart korduvalt vägistanud ja lasknud seda teha ka võõrastel.

Lääne-Austraalia Perthi ringkonnakohus esitas mehele 61 kuriteosüüdistust tütre suhtes aastatel 2013-2015, mil tütar oli 11 kuni 13 aastane.

Samal teemal

Tüdruk jäeti isa juurde elama, kui vanemad lahku läksid, kirjutas Independent. Mees otsis kuulutuste teel mehi, keda kokku oli seitse, kel ta laskis oma last vägistada, ise seda pealt vaadates ja vahel ka osaledes. Tüdrukut sunniti poseerima ka pornograafiliste fotode ja videote tegemiseks.

Üks episood, mida isa ja üks teine mees filmisid, oli voodi külge aheldatud lapse vägistamine. Videoklipil palus rabelev tüdruk, et isa lõpetaks, kirjutas West Australian.

See uskumatult jõhker seksuaalne vägivald lapse kallal avastati anonüümse vihje kaudu eelmise aasta aprillis. Tüdruk toodi kodunt ning hiljem esitati süüdistus seitsmele mehele kokku 503 kuriteojuhtumis.

On märkimisväärne, et üks süüdimõistetuist on abielumees ja usuisa, ristiusu pastor David Volmer, kes saadeti eelmisel aastal vangi kaheksaks ja pooleks aastaks. Teine mees, kes last oli pildistanud, mõisteti eelmisel kuul vangi kolmeks aastaks. Kohtuprotsessid ja karistuste mõistmine selle juhtumi osas aga jätkuvad.

Prokurör Justin Whalley kirjeldas seda kui kõige hullemat lapse seksuaalse ahistamise juhtumit, mis osariigi kohtus kunagi on olnud. Whalley lisas, et tüdruk oli määratud isa eestkoste ja kaitse alla, kuid selle asemel oli isa tütart lasknud kuritarvitada ja alandada. "Juhul, kui tal on süümepiinad, siis on need kindlasti hiljaks jäänud,“ ütles prokurör kohtule. Politseile oli mees kinnipidamisel öelnud, et "see oli lõbus seni, kuni see kestis".

Süüdistuskokkuvõttes sõnas kohtunik, et toimunul on tüdrukule tõenäoliselt kestvad ja parandamatud tagajärjed. Kohtunik ütles, et tal pole mingit kahtlust, et mees sai oma tegevusest perversse seksuaalnaudingu.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee