Eesti uudised

Mart Nutt: topeltkodakondsus on oht julgeolekule

Siim Randla, 27. juuni 2016 06:00

8 KOMMENTAARI

t
Topelt/ 27. juuni 2016 12:46
kodakondsus on kindlasti suur oht, sest ei tea kumma riigi huve teenitakse. Väga hästi oli see näha presidendi puhul, kohe kui ametisse pandi hakkas teenima jänkide huve ja uusi võõrvägesid eestisse sokutama. Eestlaste elu aga ei huvita sugugi. Kahe ametiaja jooksul pole suutnud ühtegi eestlaste hävitamiseks vastuvõetud seadust jätnud välja kuulutamata.
k
Kas/ 27. juuni 2016 11:51
kodakondsus tähendab ainult vastava riigi passi olemasolu? Kui nii,siis tõesti mahub meie tasku kindlasti rohkem kui üks pass. Minu teada toob kodakondsus kaasa ka kohustused ja vastutuse. Kas topeltkodakondsusega teenib mõlema riigi armees? Kuidas on riigimaksude maksmisega?
a
ab/ 27. juuni 2016 08:52
petserimaal on pooltel, kui mitte rohkem, kaks passi ja keegi ei köhi! On nad truudust vandunud mõlemale riigile, kardan et mitte kummalegi!
u
Urmas/ 27. juuni 2016 07:46
Pealkirja tõlge: IRL-valimistulemusele.
i
ib/ 27. juuni 2016 07:43
milleks meile topelt kodakonsus,kui ma olen ametlik Eesti riigi elanik,oskan eesti keelt nagu on nõutud,täidan selle riigi seadusi ja kui venelane tahab saada mõlemat siis peab minema Venemaale elama ja võtku seal siis kas või 5 kodakonsust
m
:)/ 27. juuni 2016 08:28
miks ainult venelased?
mina olen eestlane, olen sündinud Eestis ja olen sünnijärgne esti kodanik, mul on täidetud kõik sinu poolt kirja pandud tingimused v.a. elukoht - ametlikult on see praegu teises riigis.
kui ma võtaksin oma elukohariigi kodakondsuse, siis Eesti põhiseadus ütleb, et minult ei saa sünnijärgset kodakondsust ära võtta, aga kodakondsusseadus keelab kahte omada...
kuidas oleks mina ja teised minusugused suurem oht julgeolekule, kui need väliseestlased ja nende järeltulijad, kellele taasiseseisvumise järel Eesti kodakondsus taastati/anti ilma, et nad oleks olemasolevast loobunud?
topeltkodakondsus võiks olla ametlikult lubatud ühtviisi kõikidele sünnijärgsetele kodanikele.
e
Ehh/ 27. juuni 2016 07:30
Ma ei saa aru, miks ainult ida poolt tulijate kodakondsuse pärast niiväga murtesetakse?
Mina olen sündinud tollases vene võimu all olevas ENSVs ja mina kah leian, et mul on tuline õigus saada sel juhul samuti vene pass lisaks olemasolevale.
Sünnilt olen ju vene riigi kodanik.
ä
ätt./ 27. juuni 2016 07:15
Oht meie julgeolekule on just Teie sugused tuulelipud-Nutt,Kelam jne.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee