Illustreeriv foto.Foto: Teet Malsroos
Õhtuleht.ee 26. juuni 2016 18:55
Täna pärastlõunal rööviti Viljandis sõiduauto BMW. Esialgsetel andmetel sõitsid Paalajärve kaupluse parklas BMW juhi juurde sõiduautoga SAAB kolm meest, kes peksid BMW juhti ja röövisid temalt auto.

Täna kella 16.35 paiku teatas ühe Viljandi tankla töötaja häirekeskusele, et tanklas on mees, keda on arvatavalt pekstud. Kohale sõitnud patrullpolitseinikele rääkis mees, et oli Paalajärve juures ühe kaupluse parklas BMWga, kui tema juurde sõitis sõiduauto SAAB.

Jätkuvalt otsivad patrullid tumedat SAABi, mille täpsemad andmed on selgitamisel.

Kui kellelgi on infot, mis aitaks tuvastada juhtunu asjaolusid või ka otsitava sõiduki ning meeste asukohta, palutakse sellest teatada hädaabinumbril 112.

Juhtunu asjaolude selgitamiseks alustas Viljandi politsei kriminaalmenetlust.

"Juhtunu üksikasjad on jätkuvalt selgitamisel," ütles PPA pressiesindaja Kerly Peitel pärast BMW leidmist.

Samal teemal

Kommentaarid  (29)

suleline 27. juuni 2016 05:21
magu 27. juuni 2016 00:02
paala parklast sinna bensukasse on ebamõistlikult pikk maa.... o_0
27. juuni 2016 13:37
Missugune need "paala parkla" ja Paalajärve kauplus on? See on nagu lastel telefoni mängimine vanasti, esimene ütleb ühe lause ja lõpuks tuleb ei tea mis välja. Kohalikus Sakalas on ju kirjutatud, et kallale tungiti ühes Paala järve läheduses asuva kaupluse parklas. See kauplus võib olla nii Maksimarket kui Uku keskus, tõenäoliselt oligi , sest sealt pole tanklasse ju kuigi palju maad
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS