Krimi

VÕRUMAAL NAISE SURNUKS TULISTANUD MEHE NAABER: kuulsin pauku ja mees ütles, et "ise ta tahtis seda, ei jätnud jonni"  (110)

Delfi/Õhtuleht.ee, 26. juuni 2016, 09:47
Foto on illustreeriv.Foto: Aldo Luud
Eile Võrumaal Paidra külas toimunud tulistamist pealt kuulnud naabrinaine ütles, et kuulis pauku ja siis seda, kuidas naabrimees ütles: "Ise ta tahtis seda, ei jätnud jonni."

Naaber oli juhtunust šokis ja ütles, et üleaedsed küll tülitsesid aeg-ajalt, kuid mees oli tegelikult ikka leebe ja sõbralik inimene. "See oli õudne, uskumatu," otsis šokis proua sõnu. 

Refereeritud artikli täistekst Delfis.

EIle ennelõunal kella 11.20 ajal sai politsei väljakutse Võrumaale Paidra külla, kus 66aastane mees tulistas jahirelvast oma 54aastast abikaasat, kes suri saadud vigastustesse.

Esialgsetel andmetel oli mehe ja naise vahel tekkinud tüli. Konflikti vältel võttis ägestunud mees ühel hetkel talle kuuluva registreeritud jahirelva ning tulistas sellest naise pihta, edastas Lõuna prefektuuri pressiesindaja Kerly Peitel.

Samas talumajas viibis üks sugulane. Tal õnnestus tulistamise järgselt majast põgeneda ning häirekeskusele juhtunust teatada. Mõni aeg hiljem teatas naise tulistamisest häirekeskusele ka kuriteos kahtlustatav ise.

Juhtunu kõigi üksikasjade väljaselgitamiseks alustati kriminaalmenetlust tapmist käsitleva paragrahvi alusel.

"Seda, millised sündmused täpselt eelnesid naise traagilisele surmale, selgitab kriminaalpolitsei nüüdsamagi sündmuskohal. Me ei tea veel kõiki nüansse, aga vägivald ei ole kunagi aktsepteeritav lahendus. Mitte kellegi suhtes," rõhutas Lõuna prefektuuri operatiivjuht Helmer Hallik.

Samal teemal

25. juuni 2016, 14:41
Võrumaal tappis joobes mees peretüli käigus oma abikaasa

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee