Laadin videot...
30
fotot

Täna tunnistas Harju maakohus mai kuus Lasnamel liiklusohtliku olukorra tekitamise ja teist kaasliiklejat ähvardanud Urmas Einroosi süüdi liiklusseaduse rikkumises eest ja võttis temalt kaheks kuuks sõiduki juhtimisõiguse. Samuti tagastas kohus toimiku menetluse jätkamiseks.

Kohus otsustas Urmaselt juhtimisõiguse kaheks kuuks ära võtta. Samuti ei olnud kohtu hinnangul kurikaga ähvardamise juhtum seotud pelgalt väärteoga, vaid Urmase teos oli tuvastatud ka kuriteo tunnuseid, mistõttu tagastas kohus toimiku menetluse jätkamiseks.

Peale istungit antud intervjuus ütles Urmas, et kohtutee võtab ta järgmiseks ette meediaväljaannete vastu. "Mul on pretensioone tegelikult meediale. Ehk siis Urmas Einroosil on plaanis kaevata kohtusse moraalse kahjunõudega Delfi, Postimees ja Õhtulehet, ning nõuda välja kõik IP-aadressid, kus on kasutatud Urmas Einroosi nime ning kus on laimatud Kia Sorento numbrimärki," ütles mees.

Samuti jäi ta endiselt kinnitama, et tema seal videos polnud ja see on kokku monteeritud. "Video on absoluutselt võltsitud," kinnitas ta.

Urmasel on võimalus kohtuotsus vaidlustada 15 päeva jooksul.

Jaga artiklit

79 kommentaari

R
Raivo  /   07:46, 22. juuni 2016
Mõni kohe tõmbab ise omale kõiksugu jama külge .no nii loll ei anna ikka olla.vaesed ta naine ja lapsed.
M
Mjahh  /   07:19, 22. juuni 2016
Juba seda juttu kuulates võib ilma eriharidusetagi öelda, et kodanik kollases särgis on ajupuudega.Talle tuleb kaasa tunda ja talle leida koht raviasutuses, ehk saab temast veel inimene.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis