Eesti uudised

Tätoveeringutega kaetud naine: töötukassa konsultant võrdles mind vangiga! (207)

Karoliina Vasli, 21. juuni 2016, 06:00
ISIKUPÄRA: "Minu sõprade hulgas on näiteks tätoveeritud arstid, ­politseinikud, muusikud, IT-spetsialistid. Isegi meie 60aastasel kirjakandjal on tätoveering. Milles siis probleem? Kas tätoveering teeb vähem harituks?" imestab Helen Elven töötukassa ametniku suhtumise üle.Foto: Alar Truu
Osaliselt töövõimetu Heleni sõnutsi võrdles töötukassa konsultant teda vangiga ning ennustas, et 60aastaselt näeb ta sedasi kole välja. Heleni meelest on tegemist diskrimineerimisega. Töötukassast kinnitatakse, et ametnik juba vabandas. "Tegemist oli lihtsalt valestimõistmisega," ütleb osakonnajuhtaja Siim Sarapuu. 

"Talendid koju!" – nii kutsus riigipea Toomas Hendrik Ilves noori eestlasi koju naasma. Ent muru pole siin sugugi rohelisem. Seda sai omal nahal kogeda ka sauekas Helen Elven, kes oli Eestist eemal üle kümne aasta, rajades Austrias isegi ühe firma. Mõne aasta eest Eestisse naasnuna pidi ta otsustama, mis saab edasi. 

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

207 KOMMENTAARI

p
probleem on 25. juuni 2016, 13:44
et iga riietust sellise kehaga kanda ei saa, kontoris peaks kandma sellisel juhul pikkade käistega pluusi v. kleiti. Pidulikel puhkudel ei näe ka hea välja. Minu arust on kontoristiil, esindamine välistatud, ehk jäävad siis muud tööd, oleneb, mis eriala on.
o
Oleks minu teha : 23. juuni 2016, 13:39
1.haigekassa teenust ei rakendaks vähi, allergia, veresoonkonna haiguste ja sündivale lapsele tekkivate komplikatsioonide korral
2.töötukassa - ...
(loe edasi)
Loe kõiki (207)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee