Maailm

Maailmas on juba 65,3 miljonit põgenikku

Aadu Hiietamm, 21. juuni 2016 06:00

29 KOMMENTAARI

l
Lisaks / 21. juuni 2016 16:02
65,3 miljonile ”põgenikule” on maailmas vähemalt veel miljard loodrit, suli ja fanaatikut kes loodavad kellegi arvel hästi ära elada ja oma bantustane ja kalifaate kõikjale rajada. Neid on Euroopasse tulnud juba kümneid miljoneid ja järjekordsed miljonid on teel. Kui Euroopa mugavusvalitsused ja rahvad oma piire kaitsma ei hakka, ootab neid peatselt häving. Nagu hävis omal ajal ka Vana-Rooma oma mugavuse ja korruptsiooni tõttu. Nii lihtne see ongi.
http://ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/index.php/Migration_and_migrant_population_statist...
a
alf/ 21. juuni 2016 14:37
Tegemist on "musta katkuga" , mis järjekordselt on euroopat tabanud Merkel&Junckeri mahitusel.
ü
üx/ 21. juuni 2016 14:21
Need pildil olevad näod on rohkem desertöööride, vägistajate ja mõrvarite nägu! Need tuleks kohe tagasi saata, mine tea võib-olla on oma kodumaal tagaotsitavad kurjategijad!
j
21. juuni 2016 20:40
jubedad mollid küll,hirmus kui kari selliseid eestimaa peale lahti lastakse.
s
siil/ 21. juuni 2016 14:13
Loen, et Euroopasse saabuvad üksinda, ilma vanemateta, alaealised lapsed ja kui ohtlik see neile on. Küsin emadelt, kes teist saadaks oma alaealise lapse, üksinda, Aafrikasse vôi isegi Prantsusmaale pôgenikke laagrisse? Aga Egiptlased saadavad, sest teavad, et Itaalia ei saada alaealisi tagasi. Minu 2 vanaema jäid noorelt leseks, viimased lapsed olid alles 2 aastased, kasvatasid üles neli, teisel kuus last (ma ei tea, kuidas?). Tean nüüd, kui raske neil oli, aga nad ei veeretanud vastutust teiste kaela ja neil ei tulnud môttesegi oma lapsi soojasse Aafrikasse saata. Me tahame kôik naudingut voodis saada, aga, siililegi selge, et naudingust sünnivad lapsed. Vastutagu ise oma naudingu ja tagajärgede eest. . Vaatan asja nüüd ainult sellest vaatevinklist - ja ei mingit sisemist konflikti enda tasemel.
s
syyt/ 21. juuni 2016 13:45
imelik asi selle kaastundega! Lõuna-Aafrika Vabariigis käib tõeline genotsiid valgete vastu, aga Euroopas neile kaasa ei tunta, ega anta neile ka kergelt elamislubasid. miks neid pagulasteks keeldutakse pidamast...kas valged ei väärigi päästmist?
n
21. juuni 2016 13:42
no tolerandid, siin on teie võimalus , irw
m
mart/ 21. juuni 2016 13:23
ja kaua ma pean ootama seksikaid hea vändaga poisse siia? ainult lubatakse ja vaid paar neegrit on linnapildis juures ning needki on kuidagi tagasihoidlikud ja pole minu maitse. põhja afgaanid on ilusad mehed, tooge parem neid juurde.
K
???/ 21. juuni 2016 12:53
Kui kaua siin pead jaanalinnu kombel liiva sisse peidetakse? Tuleb hakata võitlema ikka põhjustega, mitte tagajärgi siluda. Sest peapõhjus on ikkagi maailma ülerahvastatus ja ressursside piiratus. Ning liigne koormus ökosüsteemile. Kui ühelt miljardilt kaheni jõudmine võttis aega umbes 100 aastat (Prantsuse revolutsiooni aegadest XIX saj lõpun)i, siis kolmanda miljardi lisandumiseks kulus vaid umbes 40 aastat. Sajandi jooksul XIX-XX saj vahetusest kuni XX-XXI saj vahetuseni kasvas rahvastiku arv kolme ja poole kodseks. 2 miljardilt 7 miljardini. Ja kasvab hoogsat edasi, praegu on meid juba ligi 7,5 miljardit. Kui´kaugel siis see 8, 10 või 12 miljardit enam on? Kuid kõik nad tahavad süüa ning juua. Ja elada arenenud riikide tasemel, maitsta samu hüvesid, mis on arenenud ja kõrgete majandusnäiajatega Euroopa maades. Sellepärast nad Eroopasse trügivadki. Et sealsed lollid neid toidaksid. Seda enam, et mingid Merkeli-Inglid neid lausa sinna kutsuvad!
On viimasest viimane aeg asuda tegelema ülerahvastuse probleemidega, piirata iivet ja viia see kogu maailma mastaabis negatiivseks. Sest loogiline elanikkonna arv võiks olla pigem 1-2 miljardit. Et ökosüsteem ei kannataks. Mõned teadlased oletavad, et isegi miljard olevat liiast. Et kunagi tulevikus piirduvat planeedi elanikkond vaid mõnesaja miljoniga, kes elavad looduslikult puhtas keskkonnas, naudivad kõiki teaduse ja tehnika hüvesid, kus on väga palju ruumi ka loodusele ning loomadele.

k
karm reaalsus/ 21. juuni 2016 11:58
Kui ei hakata sigimiseprobleemidega tegelema ja sellega mittetegelemise tagajärjel tekkinud inimkaubanusega, siis on ka varsti Euroopa ülerahvastatud ja probleem läheb aina hullemaks.
v
21. juuni 2016 20:56
valged tapetakse, mustad hävivad ise siis, mis probleem ?
n
Nii see on/ 21. juuni 2016 10:56
Araabia etniline identiteet ei sisalda kristluse, judaismi ja teiste etniliste rühmade, et säilitada mitte-araabia keeles ja / või identiteetidega laiendatud Araabia maailmas. Nende hulka kuuluvad juudid, Assüürlased, Mhallami, Iraagi kirdeosas Süüria, loode Iraan ja Süüria kristlased Lääne Süüria, Armeenlased, Islami pöördunud Armeenlased, Emiraade Armegadonlased ümber kogu Lähis-Ida ja mandalaste Iraagis ja Iraanis-kuigi paljud nende rahvaste räägivad araabia kui esimest või teist keelt. Lisaks on paljud kopti ja Maronites abielluma iidse Egiptuse ja Foiniikia identiteedi võrra, mitte araablane üks. Mitmed teised põlisasukad Araabia maailmas on võrdselt (mitte-Araabia), nagu berberid, Khazarid-juudid, Türklased, Aserite, gruusia, Prantsusmaa, Turcomans, Rooma, Anglod Germanid, Skandinavia, Slaavid, Samaarlaste ega sisserännanud rühmade lääne-aasia, sise-aasia Kagu-Aasias. Selle tulemus on araablasi 1,3 miljardit
e
Eilne film ETVkinnitas arvamust/ 21. juuni 2016 10:47
vaid kinnitas minu arvamust,kui madalalt põgenikud manipuleerivad eurooplaste haletsustundega. Lapsel lasti laulda tõelist noomituslaulu eurooplastele ja olid sõnad "te peate meid aitama". Väga inetu mõtteviisiga inimesed. 65 milj. no teate meil siin jääb pinda väheks,võiks kuidagi selle afrika mandri täiega euroopa kõrvale lükata. Eurooplased saavad vähemasti lühema lõpu.
h
21. juuni 2016 10:59
Hirm on nahas, et lagunev EL ei võta enam pagulasi, sellest ka see hüsteeria teatud seltskonnal. Brexitiga lüüakse rahakraanid kinni ja pagulaste vastuvõtjad satuvad eriti kriitilisse olukorda nii majanduslikult kui ka sotsiaalselt ja siseturvalisuse kadumsega.
m
marks/ 21. juuni 2016 12:26
Miks põgeniku , pigem laiska loodrit ja saamatut massi. Otsivad haletsust ja head elu , et ei peaks midagi tegema. Meil räägitakse , kas noored tahavad riiki kaitsta - pidavat tahtma, kas need nii nimetatud pagulased ei tahaks oma riiki kaitsta , miks peab euroopa tegelema nende kaitsmise , inimõiguste , töö hankimise jne , jne muredega. nagu pärisorjus kaotati tekkisid kusagilt põgenikud. Mille eest naad põgenevad - ise enda eest ei saa ju ära joosta.
a
A/ 21. juuni 2016 10:14
Vähendame meie invaliidide töövõimetuste protsente ja saadud rahaga saame 1000 migrat vastu võtta
e
Eile/ 21. juuni 2016 09:54
oli ETV film Süüria põgenikest. Meeleolu oli vaga huraaaa , kuni selleni, kui jõuti tõotatud maale-Euroopasse. Anti neile koigile ilusad elamised(korterist kus nad teekonda alustasidnagi vaga kole valja)Akki neile ei meeldinudki Euroopas.Kes oli Saksamasl, kes Belgias, kes Hollandis, kes Rootsis!Akki avastasid, et ei oska ei prantsuse, saksa ega Rootsi keelt-aga hirmus tuhin oli tulla...Umbes nagu väike laps, kes ootab oo labi saabuvat hommikut, et saab reisile!Kull nuteti taga mingit perekonda ja kull neil kõigil oli akki masendus peal!Sattusid eri riikidesse, kuskil polnud hea...
m
Muretu/ 21. juuni 2016 09:40
65 milj., kes tööd tegemata tahavad toitmist.
b
Brunn/ 21. juuni 2016 08:27
7
21. juuni 2016 08:20
75% on mugavuspõgenikud, kes ei olnud sunnitud oma kodu jätma, vaid jooksid pudrumägesid ja piimajõgesid otsima-ühesõnaga tasuta elama teiste kulule.

j
jalka em on nagu/ 21. juuni 2016 08:13
aafrika mängud valgete külalismängijatega
p
põgenik/ 21. juuni 2016 08:07
see on kultuure rikastav ja elatustaset tõstev faktor.Tänu nendele 65 millile elamegi paremini kui kunagi varem.
m
21. juuni 2016 09:17
meie elatustaseme on ikkagi määranud kohalikud parasiidid, kes nüüd endale inimkilpi kohale tassivad.
r
Rõvedus/ 21. juuni 2016 07:57
elagu omal maal, selge see, et see on sihilik valge rassi hävitamine, segamassi on ju lihtsam valitseda
eks selle taga ole üks käputäis hullunud rikkureid.
ü
ükskeegi/ 21. juuni 2016 07:25
Kui neid "põgenikke" kusagil juba märkimisväärne hulk saab, muudavad nad keskkonna sarnaseks sellele kust nad pärit on. Kuhu siis kohalikud põliselanikud pagevad?
See on vandenõu valge rassi vastu.
t
tore/ 21. juuni 2016 06:55
nuud oleks paris tore teada kui palju on kasvanud miljonaride arv ,kes organiseerivad pogenemist ,oli alles dok.film naidati kui palju tuleb maksta smuugeldajatele,kes organiseerivad.Pole need pogenikud koik seal tagakiusatavad ,mida nad on siis teinud omas riigis ,et neid tagakiusatakse ja nende elud on ohus,see jutt koigil pahe opitud,usutakse ja tuntakse kaasa.Tagasisaatmine pole lihtne .Kuhu lopuks peavad minema siis euroopa polisrahvad ,kui siia tulevad aafika mandrilt elanikud.
9
90 % põgenikest on laisad/ 21. juuni 2016 07:55
tahavad teiste kulul elada. kodumaal on tegelikult kõige parem kõigil.
i
Indrek2/ 21. juuni 2016 06:43
Põgenegu Aafrikasse, seal ruumi on. Ja üldse, ärgu sigigu niipalju siis pole vaja ka põgeneda.
j
21. juuni 2016 06:41