Eesti uudised

Arvamusartikli tõttu vallandatud EKRE liikmest õpetaja otsib abi võrdõigusvolinikult ja õiguskantslerilt (67)

LISA KOMMENTAAR

Vot siis 22. juuni 2016 11:43
Vot... 1. juuli 2016 22:50
See on vallavanema hämamine.
jep 21. juuni 2016 10:46
Kui tegemist on maailma suurima ebaõiglusega, ei näe ma millegipärast kuskil kohalike lapsevanemate ja õpilaste massilisi sõnavõtte õpetaja kaitsmisel. On ainult paar anonüümset kommentaator "lapsevanemat" ning enamus räuskab lihtsalt räuskamise pärast. Või on tegemist jällegi ülemaailmse vandenõuteooriaga, kus illuminati surub peale homoerootilissotsiaaldemokraatlikkukapitalistliku maailmavaadet ja kõik vabalt mõtlevad lapsed ja lapsevanemad on tsenseeritud, ega saa oma tõelist poolehoidu ning pisaratest nõretavat isamaalisust demonstreerida ning õpetaja kaitseks areenile odade ja mõõkade ette viskuda. Aga eks suvaline jorss Kapa-Kohilast teab ju ikka paremini kuidas lood kuskil jevrajaanis täpselt on.
kummaline 21. juuni 2016 08:17
Jah,ka siin jälle näha,kuidas ekrelased tööle pandud ja omasid kiidavad.Olge parem vait,kui te pole koolis olnud vöi teie lapsed pole siin.Nii sarnane köikide ekrelaste kommentaaridega - lihtsalt lahmida lahmimise nimel.
Pressikas 20. juuni 2016 21:32
Kool selgitab tagamaid, mis peaks natuke avama Priidu luukerekappi. https://drive.google.com/file/d/0B4ULgk3iUp73U0FSazk0MzJJaFU/view
Lapsevanem 20. juuni 2016 22:16
teate sellist ila annab ikka kokku genereerida. Selleks on võimeline ainult Silva ja direktor ise.Kindlasti me usume seda :D kestvad kiiduavaldused !!!
Kokkuvõtteks järjekordne lask jalga.
Minu isiklik soovitus direktorile-pane oma pillid kotti ja mine sinna kust tulid .
Huvtav 21. juuni 2016 00:08
Kuidas see saab vale olla? Ümarlauas osalesid veel inimesi peale selle õpetaja. Kumba uskuda kas seksistlikku ja rumalat arvamust avaldavat meest või direktorit ja õpetajaid? Pigem see teine variant :)
*** 21. juuni 2016 02:26
kas priit on sinu laste kooliõpetaja? ei ole?
siis võiksid oma suu ehk kinni hoida. ei näe õpilaste ega kolleegide massilist poolehoidu oma kalli kolleegi aadressil, pigem pudeneb kommentaariumis igasuguseid huvitavaid infokilde juba eelmiste artiklite all. mees, kes on ise lahutatud, kommentaaride põhjal koguni vist elatisrahagi võlgu, ei peaks rääkima, kuidas teised lapsi peaks saama ja kellega. kui sa ka tegelikult oled lapsevanem, siis peaksid sa päris täpselt teadma, mida tähendab nii rahaliselt, emotsionaalselt kui ka sotsiaalselt lapse kasvatamine.
enne olid pimedusega löödud keskid, nüüd siis jumala leidnud ekrelased. mitte mingit kriitilist mõtlemist enam ei ole. helmest hakkab kahju, iseenesest ju intelligentne mees, aga ta nagu magnetiga just neid osse ja õllekõhtudega viiekümneseid õlisid tõmbab. need poetagused kõige suuremad tegijad ja filosoofid sarviku ja bockiga.
lapsevanem 21. juuni 2016 07:51
Õnneks oli jah minu lapse õpetaja ja kahjuks see direktor ka.Järgmisest õppeaastal läheb õnneks teise kooli-kõik tänu direktorile.
X 21. juuni 2016 08:51
ümarlaud 21. juuni 2016 09:12
no mida veel :) seal ei tohtinud õpetajad isegi muiata, rääkimata sõnavõmisest.
Näites eile kupatati kõik õpetajad majast minema ja see nädal neil sinna asja ei ole.Direktor kardab paaniliselt, et äkki kellegi käest küsitakse arvamust kui ajakirjanikud või press majas on.
Põhjust karta on aga tal küll ja enam .
kas eskkaitseväelasest koolidirektor on haige düsgraaf voi lihtsalt debiilik? 21. juuni 2016 04:02
http://www.jjaani.edu.ee/jarva-jaani-gumnaasiumi-pressiteade/
Järva-Jaani Gümnaasiumi pressiteade
Autor 20/06/2016 on haldur
Loe teadet siin
https://drive.google.com/file/d/0B4ULgk3iUp73U0FSazk0MzJJaFU/view?usp=sharing
|
1)
Õpilane pärast järjekordset norimisintsidenti tunnist ning pöördus probleemiga sotsiaalpedagoogi poole.
TEGUSÕNA JÄI LIHTSALT ÄRA?
|
2)
Eelmise aasta lõpus toimus koolis intsident, mille tulemusena õpilased lahkusid Dievese korraldatud arutelut, kus Dieves esitas õpilastele eetiliselt vastuvõetamatuid seisukohti ning kritiseeris õpilasi nende seisukohtade eest.
ARUTELUT VÕI ARUTELULT?
|
3)
Samuti oli esitas Dieves tunnis tõendatult ühte rahvust oluliselt alandavaid seisukohti.
SEE LAUSE ON TÄIELIK "TASE" MIS NÄITAB VÕIMETUST MÕTET LAUSEKS FORMULEERIDA. ISEGI KUI EEMALDADA EKSLIK JA ÜLELIIGNE SÕNA "OLI" JÄÄKS LAUSE IMELIKUKS.
VIST ON SOOVITUD JU KIRJUTADA HOOPIS NII:
"SAMUTI ON TÕENDATULT DIEVES ESITANUD SEISUKOHTI, MIS OLULISELT ALANDAB ÜHTE RAHVUST"
|
4)
Eeltoodud asjaoludest ning koolis aset leidnud erinevatest ilmingutest, et õpetaja Dieves ei suuda jääda alati tolerantseks, käituda õppetöös õpetaja kutseetikat järgides, leidis kooli juhtkond, et kaitsmaks õpilasi õpetajapoolse edasise ebaadekvaatse käitumise vastu ja tagades kooli õppekava korrektne täitmine, ei ole meil võimalik jätkata koostööd õpetaja P.Dievesega.
Lugupidamisega
Raigo Prants
Järva-Jaani Gümnaasiumi direktor
|
SEE LAUSE ON TÄIELIK MONSTRUM!
KAS LAUSE ALGUSES EI VÕIKS OLLA SÕNA "LÄHTUDES"?
MIS SÕNA ON "KUTSEETIKAT"?
KAITSMAKS KÄITUMISE VASTU?? PIGEM PEAKS OLEMA JU "KAITSMAKS KÄITUMISE EEST".
TAGADES KORREKTNE TÄITMINE?
PEAKS OLEMA JU "TAGAMAKS KORREKTSET TÄITMIST"
EI OLE MEIL VÕIMALIK.. KES NEED "MEIE" ON? MEIE ASEMEL PEAKS OLEMA SIISKI KOOLI NIMETUS, MITTE DIREKTORI "ENDA MEIETAMINE"
|
ÜLDSE ON VEIDER SEE, ET KORD KIRJUTATAKSE VÄLJA ÕPETAJA DIEVESE EES JA PERENIMI, SIIS AINULT PERENIMI JA LÕPUS KUI ÖELDAKSE, ET INIMESEGA EI SAA ENAM KOOSTÖÖD TEHA, SIIS KASUTATAKSE VEEL ISIKU KOHTA EESNIME ESIMENE TÄHT JA PEREMIMI ALAVÄÄRISTAVAT KUJU (MIS ON PERVERSNE, SEST VAREM KÕLBAS TÄISNIME VÄLJA KIRJUTADA KÜLL)
21. juuni 2016 07:58
Kes on "eskkaitseväelane" sinu kommentaaris, lugupeetud emakeelespetsialist? Ja miks sa karjud?
Ma ei ole emakeelespetsialist. Nõuded kommentaarile ning direktori poolt või tema nimel tehtava pressiteate (mis on kooli dokument) korrektsusele, on vägagi erinevad. 21. juuni 2016 17:14
see kommentaaris olev täheviga on nimes, mitte sisuosas.
A)
Algatuseks — selle kommentaaari stiili kallal nokkimise asemel tuleks mõelda, et kooli poolt tehtud pressiteade, millel on all direktori nimi, on Eesti Vabariigi õppeasutuse dokument, online-ajalehe kommentaar seda aga mitte ei ole — s.t on erinevad vormistusnõuded ning erinev ulatus kui palju kirjutatus esinevaid vigu taluda.
Kooli direktori poolt või tema nimel väljastatav selline tekst on halvas mõttes šokeeriv võttes arvesse, et tegemist ei ole mitte Ida-Virumaalt venekeelse kooli direktoriga, kes on püüdlikult teinud avalduse eesti keeles.
B)
Kommentaaris suur- ja väiketähtede kasutamise "vajadus" tuleneb sellest, et oleks paremini eristatav (kuvõrd siin ei saa teksti reavahega lõikudesse kujundada, kasutada kursiivkkirja, erinevaid värve või tähtede suurusi) milline tekst on pressiteate oma ja milline antud kommentaari oma.
Kui teile alaliselt ei meeldi et eeinevad inimesed internetis kasutavad suurtähti erinevatel veebilehtedel, siis soovitan kasutada veebibrauseri laiendust mis suurtähed automaatselt eemaldab ning asendab need väiketähtedega.
õiglus 20. juuni 2016 20:25
õpetaja tuleb oma kohale ennistada ja lahti tuleb lasta hoopis see eksohvitserist (miks ta üldse sõjaväest jalga lasi? ) kroonuametnik ja argpüks.
Tige kodanik 20. juuni 2016 17:22
Soovitaks mehel töövaidluskomisjoni ja siis kohtu poole pöörduda - ennistamine , palk + valuraha on garanteeritud . Ei teinud ta midagi sellist mis oleks põhjendanud vajadust teda päeva pealt vallanadada - oleks 30 päevase etteteavitusega ja siis ära toonud eelnevad eksimused , siis oleks võinud see isegi läbi minna - praegu aga on see selge vaen lihtsalt
tigedusest ei piisa 20. juuni 2016 22:58
tuleb tunda ka seadust. 2009.a. muutus tööseadusandlus kapitaalselt. tööle ennistatakse ainult siis, kui tööandja on nõus tagasi võtma. valuraha võib saada..
Ott on väga tore õpetaja hoolimata 20. juuni 2016 17:13
oma teatud sättumusest ei reklaami ta seda sotsiaalmeedias ega tekita probleeme looduspraktitatel matkates.
metsakohin ja lepikuliisu 20. juuni 2016 18:10
neist sai kõvasti herbaariume tehtud :) :) :)
Kiir on tubli poiss 21. juuni 2016 12:49
gn 20. juuni 2016 16:27
Et, kuidas jääb ott maidre ja tema arvamusega mis samamoodi avaldatud
Tudeng 20. juuni 2016 16:49
Vaata Priitu... Tema näost võib võib välja lugeda seda, et ta ei sobi mitte kuidagi õpetajaks. Teda on raudselt lapsena kiusatud ning nüüd ta elab end õpilaste peal välja ning lisaks kõigele sellele surub neile EKRE maailmapilti peale. Ning mis puudutab Otti, siis tema on VÄGA tore, loominguline ja hea õpetaja. Ta on julge. Respect talle - temasuguseid õpetajaid võiks Eestis olla rohkem.

Hmm 20. juuni 2016 16:25
Oli ja veidi naiivne ja lihtsustatult rumal artikkel. Oleks võinud ennem avaldamist veidi nõu küsida.
Aga palju suurem küsimus on kuidas on ametis veel ott maidre?
Miks ei kuule ühtegi arvamust tema tegevuse kohta?
Raivo 20. juuni 2016 15:45
Lastetud naised käivad tööl,seega nad toovad ühiskonnale tulu ja lasteemadele emapalka.kõigepealt peavad olema normaalsed mehed,kellega tahaks peret luua ja koos lapsi kasvatada.
Naljamees Raivo 20. juuni 2016 16:15
Kas oled transvestiit, et nii lolli jutu ajad. Millised need normaalsed mehed veel on? Äkki ideaalsed? Lastetud naised tuleb maksustada lastetusmaksuga! Ja ärge jurage, et kui mõni ei saa. Selleks on vabastused, kuigi ju suurt vahet pole. valdavale enamusele on normaalseid mehi olemas. Aga feminist ei leia kunagi.
--- 20. juuni 2016 16:39
no selliste seaduste eest kaovad kõik vähegi mõtlevad naised Eestist minema.
Brita to : Naljamees ... 20. juuni 2016 17:01
punkt 1. olen radikaalne feminist. olen 3 lapse ema. 2 vanaema. femist saab olla ka mees. see on maailmavaade. see pole soo-põhine.
punkt 2. Raivo rääkis tõtt . nii ongi .
punkt 3. normaalsus ei ole idealism. me teame kõik. et pole olemas ideaalset inimest . eesti nõrk koht aga on vägagi nõrgad / vastutus-tundetud / mehed. vähe . et nad oma naisi peksavad. ja lastele miljoneid on alimente võlgu. nad on ka suured susserdajad ja korruptsioon lokkab nagu ei kunagi varem.
eesti nõrk koht on mehed. ja nii ongi .
Hahah 21. juuni 2016 00:13
Lastetud naised tuleb maksustada lastetusmaksuga? Mida, ei tea kas see oli nüüd nali või mitte. Arvate, et siis kõik naised hakkavad ruttu lapsi tegema v :D? Ei sest lapse kasvatamine tuleks kokkuvõttes kallim kui see maks ja sellega saavutaksite te selle, et enamus kui mitte kõik Eesti lastetud naised kolivad välismaale. Ja mis east algaks lastetusmaks? Täiskasvanuna? Enamik noori käivad ülikoolis niiet nad peaksid lastetusmaksu maksma sest nad ei saa õppida ja last kasvatada samaaegselt? Kas on valus olla nii loll?!
Huvitav 21. juuni 2016 00:16
Paljudele meeldib suuri sõnu kasutada teadmata nende tähendust. Teeme siis selgeks! Miks ei peaks feminist kunagi meest leidma? Feministid on ka paljud mehed. Feminism tähendab võrdseid õiguseid mõlemale soole. Näiteks samasugused palgad ja näiteks feministid ei oota meestelt kohtingu lõppedes kohvikus toidu eest maksmist vms muid asju mis muidu tavaliselt meestelt nö oodatud on. Feminism ei ole halb asi isegi.
jaanikas 20. juuni 2016 14:58
Õpilased on õnnelikud, et sellest tolast lahti said!
Helmi 20. juuni 2016 14:52
Minu teada lahkus direktor kaitseväest just seetõttu, et osutus valituks selle ametikohale. Lisaks tasub antud õpetaja kohta natuke tausta uurida, pole ta midagi nii ontlik ja vahva, kui ta seda ise kurbade silmadega väita üritab.
Teie, kes te Dievese ja Helme ideoloogiat viljelete, palun tehke erakool ainult poisslastele, mille eesotsas on hr Dieves ja las ta siis õpetab kuidas naisi tuleb kohelda karjaloomade ja sünnitusmasinatega. Ilmselgelt olete samasugused latialused, nagu too "armas" õpetajagi, kes on lahutatud ja oma lastele elatist ei maksa.
Vaat siis 20. juuni 2016 16:21
Te Helmi paistate vist midagi väga vinget (nagu ess) söövat, et nii tark olete ja kõike teate. Feministide latti ei kavatsegi keegi ületada. Ah et naist kohelda? Kes see naine on? Normaalsed naised on emad ja neid koheldakse väärikusega nagu ema. Nõuda, et litutan ringi ja koheldagu mind kuningannana - EI!
Helmi 20. juuni 2016 16:40
Kes rääkis ringi litutamisest ja kuningannatamisest?
Kas härra Dieves kohtles oma naist kuningannana, kui lahutas? Või on asi sellest et oli ainult kaks last?
Nüüd töötuna on härra Dievesel ju suurepärane võimalus käituda enda soovituslike punktide järgi: leida endale keegi, kelle lati alt ta läbi ei kõnni, ja alustada kolmetoalises korteris kolme kohustusliku lapse vorpimist. Alaealiste latt ilmselt ei ole väga kõrge jah.
--- 20. juuni 2016 16:43
mis see sinu asi on kuidas teised naised elavad otsi OMA üles ja tee tema elu ilusaks
To vaat siis 21. juuni 2016 00:21
Tee omale feminisimi tähendus selgeks sest tundub nagu sa kasutad suuri sõnu mille tähendustki sa ei tea. Feminism tähendab võrdseid õigusi mõpemale soole, sama palk ja feministid ei oota mehelt peale kohtingu lõppu kohvikus toidu eest maksmist sest see on nö oodatud neilt või siis hunnikute viisi lille sest see on ka nagu nendelt oodatud jne. Ei, feministid tahavad võrdseid õigusi meestele ja naistele, mis pistmist on sellel lati kõrgusel ja feminismil mehe leidmisega? Mõni peaks enne sõna kasutamist tähenduse selgeks tegema sest muidu võib omal margi päris korralikult täis teha :)!
To 16:21 21. juuni 2016 00:23
Normaalsed naised on emad? Loodetavasti sa ei ütle selliseid sõnu naiste kuuldes kes tahaks lapsi kuid ei saa neid. Normaalsed naised on emad? Tead emadus ei näita normaalsust. On palju narkosõltuvusega ja alkoholiprobleemidega emasid, kas see, et nad on ema teeb nad normaalseks? Ei. Ei saa aru miks naisi survestatakse lapsi saama. Tahad lapsi? Tee. Tahad teha karjääri? Tee. Mis see kellegi asi on mida naised teevad, saage üle.
abdallahi 20. juuni 2016 14:49
Hea, et meil Eestis mingit laagrisaarestikku ei ole, muidu oleks suurel osal eestlastel sõbralike tuusik sinna.
kah õpetaja 20. juuni 2016 14:41
Lõhnab siiski selle järele, et lahtilaskmise põhjus polnud artikkel vaid muud asjad. Miks ma nii arvan? Lugege Õhtulehe artiklist, seal on koolidirektor öelnud sõnaselgelt, et mehega on olnud ka varem probleeme. Mingi õpilase suhtes ebaadekvaatne käitumine nt, mida Dieves nimetab ise süütuks muigamiseks. No kuulge, sotsiaalpedagoog, vanemad ja juhtkond ei kogune lihtsalt muigamise pärast! Teiseks, kui tegemist oleks oma ametisse kõlbliku õpetajaga, oleksid Dievese kolleegid , õpilased ja lapsevanemad sekkunud ja lärmi löönud. Paistab aga, et keegi ei protesteeri ja ilmselt pole kellegil kahju tema lahkumisest. On tavaline asi, et vallandatud või tungivalt lahkuma survestatud õpetajad, kes ei ole tegelikult hakkama saanud, räägivad lähedastele ja tuttavatele muud juttu . Mõned näited: vaneamad on lollid, õpilased kasvatamatud. juhtkond nõme või siis nad ei pakkunud mulle piisavat koormust. Tänapäeva Eestis, kus õpetajaid otsitakse tikutulega taga, jäetakse ka igasugu saamatud reeglina ametisse, lahtilaskmine toimub ikka väga tõsistel põhjustel
Jaa 21. juuni 2016 00:26
Täiesti samal arvamusel. Tundub, et ta ei räägi teistest asjadest kuna tahab lugejate poolehoidu saada. Mage
Jaanus 21. juuni 2016 00:42
Vaat see on tase!
Kui seda üllitist, mida nimetatakse direktori ametlikuks selgituseks, peetakse igati vettpadava faktina siis sellise sisuga kommentaare pole võimalik kommenteerida.
Küll aga on võimalik neile anda (med.) mitmeid erinevaid diagnoose kuna arvatavasti on tegemist mitme erineva tolerastiast ehk hälbest ehk tolerantsusest tuleneva tüsistuse vormiga.
Ennekõike on see jura täielikult ebakorrektselt koostatud.
Sealjuures on selles veel hulgaliselt elementaarseid sisu- ja stiilivigu mis mitte mingil moel ei viita usutavale ametlikule "direktori" "selgitusele".
Kui SEE nn "direktori kiri" on tõepoolest tema enda poolt koostatud siis sellisel juhul auväärse direktori harituse tase on üpriski küsitava koloriidiga.
Pigem näeb see üllitis välja nagu oleks selle kokku pannud keegi viienda klassi priimus, kes arvab, et on juba eluks küps ja kõigeks võimeline.
Kui Teie näol "kah õpetaja" on tõepoolest tegemist "ÕPETAJAGA" siis ei julge ma oma võsukesi teiesuguste juurde küll õppima saata.
kas ekskaitseväelasest koolidirektor on haige düsgraaf või lihtsalt debiilik? 21. juuni 2016 04:09
http://www.jjaani.edu.ee/jarva-jaani-gumnaasiumi-pressiteade/
Järva-Jaani Gümnaasiumi pressiteade
Autor 20/06/2016 on haldur
Loe teadet siin
https://drive.google.com/file/d/0B4ULgk3iUp73U0FSazk0MzJJaFU/view?usp=sharing
|
1)
Õpilane pärast järjekordset norimisintsidenti tunnist ning pöördus probleemiga sotsiaalpedagoogi poole.
TEGUSÕNA JÄI LIHTSALT ÄRA?
|
2)
Eelmise aasta lõpus toimus koolis intsident, mille tulemusena õpilased lahkusid Dievese korraldatud arutelut, kus Dieves esitas õpilastele eetiliselt vastuvõetamatuid seisukohti ning kritiseeris õpilasi nende seisukohtade eest.
..
ARUTELUT VÕI ARUTELULT?
|
3)
Samuti oli esitas Dieves tunnis tõendatult ühte rahvust oluliselt alandavaid seisukohti.
SEE LAUSE ON TÄIELIK "TASE" MIS NÄITAB VÕIMETUST MÕTET LAUSEKS FORMULEERIDA. ISEGI KUI EEMALDADA EKSLIK JA ÜLELIIGNE SÕNA "OLI" JÄÄKS LAUSE IMELIKUKS.
VIST ON SOOVITUD JU KIRJUTADA HOOPIS NII:
"SAMUTI ON TÕENDATULT DIEVES ESITANUD SEISUKOHTI, MIS OLULISELT ALANDAB ÜHTE RAHVUST"
|
4)
Eeltoodud asjaoludest ning koolis aset leidnud erinevatest ilmingutest, et õpetaja Dieves ei suuda jääda alati tolerantseks, käituda õppetöös õpetaja kutseetikat järgides, leidis kooli juhtkond, et kaitsmaks õpilasi õpetajapoolse edasise ebaadekvaatse käitumise vastu ja tagades kooli õppekava korrektne täitmine, ei ole meil võimalik jätkata koostööd õpetaja P.Dievesega.
Lugupidamisega
Raigo Prants
Järva-Jaani Gümnaasiumi direktor
|
SEE LAUSE ON TÄIELIK MONSTRUM!
KAS LAUSE ALGUSES EI VÕIKS OLLA SÕNA "LÄHTUDES"?
MIS SÕNA ON "KUTSEETIKAT"?
KAITSMAKS KÄITUMISE VASTU?? PIGEM PEAKS OLEMA JU "KAITSMAKS KÄITUMISE EEST".
TAGADES KORREKTNE TÄITMINE?
PEAKS OLEMA JU "TAGAMAKS KORREKTSET TÄITMIST"
EI OLE MEIL VÕIMALIK.. KES NEED "MEIE" ON? MEIE ASEMEL PEAKS OLEMA SIISKI KOOLI NIMETUS, MITTE DIREKTORI "ENDA MEIETAMINE"
|
ÜLDSE ON VEIDER SEE, ET KORD KIRJUTATAKSE VÄLJA ÕPETAJA DIEVESE EES JA PERENIMI, SIIS AINULT PERENIMI JA LÕPUS KUI ÖELDAKSE, ET INIMESEGA EI SAA ENAM KOOSTÖÖD TEHA, SIIS KASUTATAKSE VEEL ISIKU KOHTA EESNIME ESIMENE TÄHT JA PEREMIMI ALAVÄÄRISTAVAT KUJU (MIS ON PERVERSNE, SEST VAREM KÕLBAS TÄISNIME VÄLJA KIRJUTADA KÜLL)
21. juuni 2016 08:05
Mispärast mitu korda kirjutad, vea parandasid ära, jah?
.... 1. juuli 2016 23:26
Antud juhul on põhjus üsna lihtne seda, aga kah õpetaja ei mõista.
ühe 20. juuni 2016 14:38
Ühe artikli pärast ei ole normaalne kedagi lahti lasta. Lugesin artikli läbi ja noriksin ainult keelelise aspekti najal. Natuke lööb läbi isiklik probleem, muidugi, kui selline üldse olemas on. Ja stiil on nõks konarlik. Midagi pidi siiski lahtilaskjatel tagataskus veel olema. Seda me aga ei tea.
Hmm 21. juuni 2016 00:31
Tegelikult ei olnud asi ainult artiklis ja seda on kool öelnud ka. Aga kuna poolehoidu on vaja siis see mees sellistest asjadest ei räägi ja jätabki mulje, et mind lasti nüüd arvamuse pärast lahti. Ei, teda lasti lahti sest ta käitus ebaeetiliselt.
https://drive.google.com/file/d/0B4ULgk3iUp73U0FSazk0MzJJaFU/view
A 20. juuni 2016 14:26
Töökorras lastetud naised on väikestviisi ohuks rahvuse püsimajäämisele ! ( kus sa sellega , ma olen ju NAINE , mitte mõni seksi- ja sünnitusmasin )
Jah 21. juuni 2016 00:32
Ausaltöeldes enamus naistel on ükskõik sellest rahvuse püsimajäämisest. Keegi ei tee lapsi sellepärast, et oi muidu äkki rahvus ei jää püsima :D

--- 20. juuni 2016 14:21
naised peavad latti alla laskma ja siis madalalaubalisi isaseid tahtma.
Ohoo! 20. juuni 2016 16:24
Millest see latt nii kõrge on? Kas lõpetatud Peda või Brasiilia epileeringu pärast?
Vähem möla, pikem samm! 20. juuni 2016 14:20
Mina ootan ka 30-se naisena abi, et lõppeks selline Hr.Dieveste suguste meeste möla ära minusuguste aadressil, et millal, kui palju ja milliste meestega ma pean lapsi saama, latti alla laskma või muretsema vanatüdrukuks jäämise pärast. Härra Dievesel on nüüd töötuna piisavalt aega (loodetavasti ka 3-tuba ja majanduslik järg) et hakata omale ka kolmandat last treima, mida ta naistelt nõuab!
Vähem möla, pikem samm! 20. juuni 2016 14:32
Lisakilodega probleeme pole, neid lihtsalt pole, veini tarbin ja oma elu soovin elada nii, nagu tahan, mitte nii, kuidas keegi isehakanud arvamusliider ette kirjutab ja kujutab sh ka nt sina:)
A 20. juuni 2016 14:48
Lukksepp Mati isa mull ,nimeks pani tema mull- mina ole Roobert ! Olgu naine noor või vana ,süütust võtta pole paha . Asja ajan nagu naksti ja kui vaja ,sünntan ka lapsi .
Jaan 20. juuni 2016 15:18
Ega teiesugustega oma riiki ei ehita. Lihtsam on tõesti neegritest moslemitega edasi minna kui Eesti naist sünnitama panna. Õudne ikka ,et keegi julgeb tibidele sünnitust soovitada.
Mnjah 20. juuni 2016 15:43
aga mis sa loed ja erutud.
Paljugi mis ilmarahvas arvab, elada tuleb ikka iseendal.
Kuigi, kui sina vanaks saad, siis maksab sinu vanadekodu eest riik, st maksavad need lapsed, kes rahapuuduse tõttu oma lähedastele seda lubada ei saa. Siin on natuke nagu ebaõiglust.
Jälgija 20. juuni 2016 14:16
Kas see Tartu bioloogia õpetaja on juba kinga saanud?
šotsik 20. juuni 2016 14:43
xxxx 20. juuni 2016 14:10
Huvitav miks see koolidirektor armeest kinga sai ja kuidas ta koolidirektoriks valiti.
Ole nüüd ;) 20. juuni 2016 14:27
Parteil on alati oma ustavatele soe maandumiskoht valmis.
Irw 21. juuni 2016 00:28
Ei saanud kinga vaid lahkus sealt kuna sai direktori ametikoha ;). Uuriks asju ennem möla ajamist ;)!
Mofo 20. juuni 2016 14:09
sõnavabadus on juba ammuilma vaid sõnakõlks, sõna- ja arvamusvabadus kehtib vaid niikaua kui arvamus "õige" on. EKRE liikmeid võib meie õigusriigis vist nõrkemiseni taga kiusata
jüri 20. juuni 2016 14:25
Sõnavabadus ei tähenda seda , et võid valimatult seda välja paisata , mida sülg suhu toob .
lord 20. juuni 2016 16:04
süna peab ikka nii vaba olema, et saaks vabalt rääkida ilma et peaks kartma tagajärgede pärast võttes arvesse PS pandud piiranguid, kirjutatud artiklist ei nähtunud mitte ühtegi piirangu rikkumist, seega on nende inimest seiukoht , kes kiidavad heaks õpetaja vabastamise silmakirjalik ja väärakas
kk 21. juuni 2016 12:57
Loe ka Postimeest ja kooli avaldatud kommentaari. Sealt peaks olema selge, miks õpetajaga otsustati töösuhe lõpetada. Õpetaja, kes kasutab õpilase eksimust tema kallal ilkumiseks mitu aastat järjest ei sobi sellele tööle. Pluss veel vahejuhtumid, mille kohta kool meedias infot ei avaldanud. Tõsi, väiklane hing ei ole seadusega karistatav. Kuid oma jõupositsiooni ära kasutamine ja kutse-eetika rikkumine on õnneks asjaolud, mille alusel on võimalik töösuhe lõpetada. Muide, ka PS räägib inimväärikusest ja selle kaitsest. Sõnavabadus ei ole ülimuslik.
sinu EKRE 20. juuni 2016 17:19
17:19-le 20. juuni 2016 23:01
...ütles gei ja moslemluse sõber?
Ref 20. juuni 2016 14:04
Nüüd on meil siis "vene aeg" jälle kohal,hiiliv nõukogulik mentaliteet---ei kedagi minu,riigivalitseja, kõrval!
20. juuni 2016 13:59
Kurb-naljakas olukord. Huviga ootan järge.