Eesti uudised

Tallinlased algatasid petitsiooni süstlavahetuspunkti uue asukoha vastu

Toimetas Piret Pappel, 18. juuni 2016 21:20

15 KOMMENTAARI

n
No tõesti aina jubedaks läheb/ 19. juuni 2016 20:54
Kunagi olid selliste inimeste koht sunnikorra tööasutus nn tänapäeva mõistes rehabilitatsioon ühiskonna kasvatus meetod. Kuna neid ei ole sest meid juhivad Pättid ja muud kes ainult sinna soojale kohale ennast tahnud. See ei olnud ainult nõukaajal vaid olid ka kalatööstuses ja metsanduses ning põllunduses saadeti alkohoolikud ja ulkurid ning narkomaane oma kausitäit teenima. Seal said nad isegi väga hästi süüa! Hommikul oli kas Tatra puder või silmaga koos leiva saia ja teega või siis manaputru, nii lõunaks said nad vahes hakkliha kaste kartuli koos juurika salatiga leib sai ja joogiks tee või piim, õhtusöögiks oli supp või ka vahest praad leib sai tee. Koiku oli olemas soe ruum ühine suur pesuruum kus said iga hommikul ja õhtul ennast pesta. Iga laupäeval pesid nad oma voodipesu ja aluspesu koos igapäevaseid asutuse riideid. Reedel oli neil saunapäev! Aga nüüd on täitsa pu.sis silmad tagurpidi peas raud kangiga lööb nooreema maha. Kedagi selle eest ei tooda vastutama. Terve Õismäele on toodud mustuses elavad räpased haisvad kodutud pahmotid. Vahest isegi venelasega oleme arutanud et tooks selle Tallinna linnaosa valitsusjuhi kõribidi siia ja las istub terve nädal nendega. Kui hea on olla pisikute ja kogu selle haisuga, koos narkomaaniga seal koos taielda.
n
No tõesti aina jubedaks läheb/ 19. juuni 2016 20:55
Esimese eesti ajal olid ka sellised korrad ja asutused olemas.
m
Miks/ 19. juuni 2016 12:29
vaikivad elanikud, kes kannatavad psyyhilist vägivalda Raadikul korvpalli väljaku pärast. Mäng, töeline, algab alles siis kui lastel uneaeg jne. Yks palli tagumine, mitte mäng!!!. Inimesed on peavaludes, jne. Siin ei mängi kohalikud, vaid igasugused, kellel on igav elada ja just igal ajal. Korvpall on raske pall ja kui teda löhutakse mööda asfalti asjatudmatult, ise mängida ei osata, on see ymbruskonna inimestele...Me elame siin ja see on meie kodu. Meie kodu akende all käib yks igavene.. Oleme väga rahul kui sajab vihma. See on ainuke abi meie kodurahule. Niikui
veidigi ilm muutub selginemise poole, ei aita meid ei körvaklapid, ei padjad.. See LÄRM,mis tuleb palliplatsilt, otse meie magamis-ja lastetubade alt on vöimatu taluda. Paljud käivad arstide vahet, sest pole mingit kodurahu.
k
Kalev/ 19. juuni 2016 11:39
Kas tegemist pole mitte jälle vihakõnega .Tegemist on ju ikkagi haigete inimestega.
m
Mees/ 19. juuni 2016 10:27
See linnaosavanem teeb endale korraliku karuteene. Ära nori tüli linnaelanikega.
k
Kellamees/ 19. juuni 2016 00:03
Aeg on need üledoosidega pilvepiirile saata !!! Kaua me neid toidame-poputame ?
o
o<-</ 19. juuni 2016 00:52
Nad on ju rehvormi produktsioon 20 a.ga.Las tsinovnikud võtavad oma koju toodangu.
õ
õnnetus/ 18. juuni 2016 23:23
Õnnetus ei ole mitte see süstlavahetuspunkt, mille koht võiks olla ka linnavalitsuses. Hea koht, kergesti ligipääsetav, ei ole eelistatud ühtegi linnaosa jms. Õnnetus on tegelikult jobu linnaosavanem, kelle jutus puudus igasugune loogika ja kes ei tea isegi, mis tema linnaosas kuskil asub. Issand halasta, kas nad kõik on sellised?!
a
A.H./ 19. juuni 2016 02:16
Kas sa siis ei teadnudki mis vahet on kalal ja linnaviletsusel? Kui esimene mädaneb peast, siis teine p**sest. Vähemalt üks kehaorgan, mis takistab kõndimise ajal p**set mööda maad lohistamast on juba amputeeritud.;)
v
18. juuni 2016 23:09
Võin samuti toetusallkirja anda,aga ainult tingimusel,et võin narkomaane süstaldega rappida ja neile huvitavaid kokteile süstida.
v
18. juuni 2016 23:06
Võin samuti toetusallkirja anda,aga ainult tingimusel,et võin narkomaane süstaldega rappida ja neile huvitavaid kokteile süstida.

k
koplikas/ 18. juuni 2016 23:03
arvata on, et esimesed vastavad uudised on tulnud linnaosavalitsusest ja Kuku raadios loeti neid nii, et kolitakse ära Koplist Erika tänavalt. Seega linnaosa ISE ei tea oma linnaosas asuvaid asumeid, sest Erika tänavat ei ole iial Koplis olnud, sealt on Koplisse rohkemgi maad kui Kalamajja ja Pelguranna asumisse. Süstlavahetuseks oleks AINUS mõeldav koht Pelgulinnas Kolde tänava politseimaja veeres, seal käib niigi avalik ihumüük ja sel seltskonnal neid süstlaid ka vaja läheb. Linna pandi mingil ajal ju ka süstlavahetusautomaat üles, seega ei ole selleks vaja kuhugi elamute lähedusse neid kolida. Ja piisaks ka soojakust seal politseimaja nurga taga.
l
Linlane/ 18. juuni 2016 22:02
Vastu on lihtne olla igale asjale aga õigem oleks pakkuda enda arvates sobivaim koht ? Mina park üks näiteks Paavli 7C . Selle koha plussid:
1.Asub eelmisest kohast mitte eriti kaugel
2.Ümberringi ainult tööstushooned
3.Sõle ja Kopli tänavad suhteliselt lähedal
Miinused:
Negatiivselt mõjuks läheduses olevatele äridele ( Paavli Kaltsukas jne.)
ü
18. juuni 2016 23:09
Ükskõik kus kesklinna lähedal mõjuks narkarite kogunemiskoht ärile kahjulikult.Seni,kuni riik pole suutnud reguleerida narkosõltlaste sundravi ja rehabilitatsiooni,pole vaja neid üldse poputada.Tegu on enneaegselt elust lahkujatega omal soovil.
l
laks/ 18. juuni 2016 21:56
ärge virisege siin midagi,elanikud,minulgi on palju mugavam uues kohas käia süstlaid vahetamas kui kusagile kopli urkasse minna.ka narkomaan on inimene ja vajab mõistmist ning tuge.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee