Eesti uudised

Noorteliikumine Sinine Äratus valis uue juhatuse (41)

Toimetas Piret Pappel, 18. juuni 2016 16:43
Sinise Äratuse juhatusFoto: Sinine Äratus
Tallinnas toimus Eesti Konservatiivse Rahvaerakonnaga seotud noorteliikumise Sinine Äratus üldkoosolek, kus ühendus valis endale uue juhatuse ja esimehe.

Koosolekut pidasid noored rahvuslased eestikeelset kirjasõna ja kultuurivara sümboliseerivas Rahvusraamatukogus. Üldkoosolekut külastas ka EKRE esimees ja presidendikandidaat Mart Helme, kes ärgitas noori levitama oma eakaaslaste seas rahvusmeelset ja patriootlikku vaimu.

Samal teemal

Sinise Äratuse äsja valitud juhatusse kuuluvad Ruuben Kaalep, Triin Kuusk, Rain Pärnaste ja Kert Urmas Raudvere. Esimeheks valiti Viljandist pärit rahvuslasest aktivist Melvin Ohtla, kes kuulub ka EKRE Järva- ja Viljandimaa ringkonna juhatusse.

"Aeg on jõudnud sinnamaale, kus vabaduse hõnguses sündinud Eesti noored
haaravad oma rahvusriigi juhtimise enese kätesse," kirjeldas Ohtla Sinise Äratuse tulevasi plaane. "Eestlaste ajastu, mida oleme pikisilmi oodanud, on alles algamas. Meid ootavad ees ärevad ajad, kus me leiame tuge mõtteühtsuses, ühises eesmärgis ja usus iseendasse kui ühtsesse, suure vaimuga rahvasse."

Sinine Äratus on tuntuks saanud traditsioonilise iseseisvuspäeva tõrvikurongkäigu korraldamisega Tallinna vanalinnas. Enda eesmärgiks nimetab liikumine eestlaste uut rahvuslikku ärkamist.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee