Eesti uudised

Viiekuuse lapse sandistanud sotsiaalselt ebaküpsed vanemad astusid viimaks kohtu ette

Karoliina Vasli, 18. juuni 2016 06:00

16 KOMMENTAARI

k
Kristiina/ 18. juuni 2016 22:26
Lapse väärkohtlejate häbipost kaalub üles lase huvid kui tegu imikuga. Ka invaliidistunud laps peab mõistma,et tema ei pea midagi häbenema ja kiusajad on lollid. Lihtsam o muidugi peita need lapsed kui teha selgitustööd koolides,lasteaedades. See pole aga õige lähenemine. Samuti tuleks lapsed ära võtta,et dilemma väiksem oleks.
m
MT/ 18. juuni 2016 18:05
Ka madalama haridustasemega ja suurperedest on tulnud palju ülikooliharidusega lapsi, Arvan, et siin loeb perekonnasisene moraal ja haritus
h
HM/ 18. juuni 2016 17:55
No viiekuune tita sandiks peksta, see on juba õudukas. Selline väikseke ei liigugi eriti veel, aga no-jah häält teeb küll.
Meil koolitatakse ülearu sotstöötajaid, kellest kuuleb vaid siis kui nad on pärijatelt majad, korterid üle löönud. Ja siis kiidetakse takka, et nad peavadki varanduse saama, kuna nende palgad nii väikesed. Minu vanematele ujus ka üks selline koju, kes hakkas küsitlema kodutehnika ja elektroonika suhtes.
Vanemad ehmatasid nii ära, et tegid imekiirelt mu vennale korteri kinkelepingu. Olin vanemaid ette hoiatanud ja oma nõusoleku andnud.
s
18. juuni 2016 17:43
selliseid värdjaid ja hullemaidki on läbi aegade olnud, - sellele , kes tänast ühiskonda süüdistas, näiteid ei tooks, kuigi meenus selline, kel lapsendatud laps aheldatuna radika külge suri... koolis peaks tüdrukutele rohkem õpetama, kuidas oma lapsi hoida, kuna esimesel 6 eluaastal on ema lapsele kõige tähtsam. hea, et naabrid jt. tunnistajad lapsi kaitsta üritavad, sellistest teatades, kuid riik peaks EMAPALGA JM. TOETUSED NÕUDMA ARSTIL KÄIMIST LASTEGA ainumõeldavaiks tegema.
n
Nyo/ 18. juuni 2016 17:16
Traditsiooniline valge heteropere - milles probleem on? Lastel pidi selliste juures ju kõige parem kasvada olema, kasvagu siis.. miks kisate, kulla eestlased?
J
@nyo/ 18. juuni 2016 19:07
Just hiljuti Iirimaal peksis lesbipaar väikese poisi (ühe osalise lapse) surnuks, palju õnne tore lesbipaar oli! Psühopaate on igasuguste hulgas :(
n
Nii/ 18. juuni 2016 17:02
Tuleks mõelda ka lastetoetuste maksmise olukorra parandamisele.Sünnitatakse lapsi , et lastetoetusi saada. Aga laste eest peab ka hoolitsema ja neid koolitama, kuni nad täiskasvanuks saavad. See aga unustatakse kiiresti ära ja siis peavad lahendusi otsima sots.töötajad, õpetajad ja paljud teised. Tuleb aru saada, et lape kavatamine on suur vastutus!
r
R.P/ 18. juuni 2016 12:15
looda, et mõlemad mädanevad pikalt vanglas.
m
maali/ 18. juuni 2016 11:15
See jutt küll nüüd õige ei ole, et madalama haridustasemega vanemad ei oska lapsi kasvatada ja on vägivaldsed. Kas mõned aastakümned tagasi olid siis kõik vanemad kõrgharidusega ja lapsed korralikud. See on jama. Süüdi on praegune ühiskond, mis ei väärtusta perekonda ja riik ei ole alati valmis aitama inimesi, kes on raskustesse sattunud. Praeguse ühiskonna tõed on täiesti alla käinud. Noored on moraalitud, eelkõige on tähtsad laaberdamised, joomised, seks, lodevad elukombed. Koolis on juba lastele selgeks tehtud, et neil on ainult õigused, kohustused puuduvad. Kust see laps ja edaspidi noor inimene teab, et elus tuleb ette raskusi, kus ainult oma õigustega ei saa hakkama. Inimene peab tunnetama, et tal on ka vastutus, eriti laste kasvatamise osas. Vanemad ei tohi lapsi keelata ega karistada, õpetajad ei tohi ühtegi kõva sõna öelda ega last korrale kutsuda. Kogu see jama on saanud alguse "ARMASTATD AMEERIKA VABAKASVATUSEST". Nüüd on Ameerikas näha, kuidas see vaba kasvatus on mõjunud. Massitapmised, koolitulistamised, lihtsalt lambist lastakse parkimisplatsil inimesi maha. Küll see meieni ka ükskord jõuab. Nii, et ärge süüdistage vanemaid, kellel ei ole olnud võimalik kõrgharidust saada. Need vanemad on kohati isegi palju hoolivamad, kui kõrgkoolides käivad "eluaegsed üliõpilased". Haridus ei loe, loeb inimese sisemine moraal!
1
100% sinuga nõus/ 18. juuni 2016 11:36
Täpselt nii!! Hilja aegu oli gymnaasiumi haridusega Isa ja Ema peksid julmalt läbi oma tütre. Või kasuIsa!
s
18. juuni 2016 19:39
Siin ei räägitud, et kõik madalama haridusega...
Siin öeldi, et selliseid leidub madalama haridusega inimeste seas rohkem. Eriti veel vägivaldsete seas.
Pole päris nii nagu räägid, et laps pole harjunud kohustustega, siis kohe oma last sandistab. Lugu pigem ikka selline, et nende noorte vanemad on sandistanud nende noorte hinge ja vaimu.
Muidu hellitatud lastega nii ei lähe, läheb pigem ikka nendega, kes pole üldse hellittatud ega hellitust tunda saanud.
r
Roland / 3. oktoober 2016 12:02

R
!!!/ 18. juuni 2016 11:13
Riik nõuab küpsust nii mõnegi asja jaoks. Nii revaluba kui ka autojuhiluba eeldavad meditsiinilist läbivaatust, psühhiaatrilist kontrolli, kursuseid ning eksami edukat sooritamist. Samas võib lapsevanemaks saada igaüks, igasugune alaarenenu või tölplane. Samuti pole mingisuéid piiranguid ka kodulooma võtmisel, kuigi see võib mõnikord naabrite elu põrguks muuta.
s
Selliste väärakate jaoks ei ole vangla vaid mulla all on nende koht/ 18. juuni 2016 09:56
Väga tubli et selliseid Tõprastele jaole saite! Selliste debiilikute koht oli, kunagi oli verine saun, kus kuul tegi pähe augu ja rentslisse voolas taoliste veri.
j
jubedad inimesed/ 18. juuni 2016 08:30
ju ei tulnud naisel emaarmastust ja alguse on see saanud lapsepõlvest.
n
18. juuni 2016 10:04
no jah, ta ise pole seda tunda saanud ja tal pole midagi edasi anda.
Kahju lastest. Ja, mis peamine, kuni on nemad lapsed tunneme neile kaasa nii, et lausa haiget teeb. Kasvavad nad suureks, siis põlgame, kuna nad on oma vanemate koopiad.
Kohe ei teagi, kuidas saaks seda lahendada, et kuni on nad lapsed, oleks võimalik neid õigele teeotsale aidata. Tihti ju lastekodus või kasuperes pole ka asjalood paremad. Probleem, mille lahendus justnagu puuduks.
Kurb ja valus teema.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee