Kommentaar

(:)kivisildnik | (:)feminism ehk silmaklappidega kurjuse võidukäik (97)

(:)kivisildnik, Äärekosmos, 17.06.2016, 17. juuni 2016 17:36
Foto: TIINA KÕRTSINI
Kui ma väidan, et Miljoni vaese maa on vajunud dementse ja vägivaldse feminismi rappa, siis pole see nali ega kirjanduslik töövõte, vaid piinlik tõsiasi. Toon mõne lihtsa näite, lillaroosa teatraal peksab jalgade naiskodanikku ja sellest tõuseb kiunuv skandaal riigikoguni välja. Samal ajal lööb naine Pärnus terava esemega 35-aastast meest, kes sureb saadud vigastustesse ning Viljandimaal Kõo vallas pussitab 17-aastane tüdruk 22-aastast meest noaga, aga meedikutel mehe elu päästa ei õnnestu.

Teen ettepaneku tõusta minutiks püsti ja leinata naiste brutaalse vägivalla ohvriks langenud mehi, muude hulgas ka hindut Narsinhi, kelle mõrvas tema 54-aastane naine Vimla Vaghela sel lihtsal põhjusel, et mees ei allunud naise korralduse ega keeranud talle esimesel nõudmisel ja ahvikiirusel taha. Feministid loomulikult jäävad istuma ja hakkavad sappi ja tatti pritsima, mis teha, sellised nad kord meil juba on.

Naised tapavad eriti jõhkral moel mehi aga ei mingit riigikogu reaktsiooni ega meediamürglit. Samas kui üks teise suuruskategooria munadega mees julgeb tõsta jala naise vastu, siis on tegemist kogu ühiskonda haarava hüsteeriaga. On see meeste ja naiste võrdne kohtlemine? Ei, kindlasti mitte, see on feminism ehk silmaklappidega kurjus, kinnismõtteline ja fanaatiline meestevastane vihaliikumine. Meeste diskrimineerimine on karjuv ja ebaõiglane fakt, statistiliselt tõestatud ja dokumenteeritud.

Vihahälin ja raev

Feministide dogmaatilisi ja vaevaliselt artikuleeritud raevuhooge ei saa üldjuhul klassifitseerida vihakõneks, see ei ole kõne, kõnel on omad vorminõuded, tegemist on hälinaga, foolknerliku vihahälinaga. Millisest sugude võrdsest kohtlemisest nad soiuvad, vaadake nende feministeeriume ja virdžiinia wulfe FBs.

Tavalised feministlikud teemad on naisveidrike ja äärmuslaste haipimine, viimati levitasid feministid intervjuud naisklouniga, kes mäkerdas menstruaalverega mingit performatiivset jälkust. Sellele lisaks alandati ülikooli meesteadlast, kes väitis elegantselt ja soosoigumist absurdini arendades, et kui jätame mehed ilma nende bioloogilisest eelisest – vägivallast, siis tuleks võrdse kohtlemise ja ühiskonna stabiilsuse huvides jätta naised ilma seksuaalse veetluse eelisest.

Suurepärane huumor ja igas mõttes feministlik maailmanägemine veel pealegi. Kuidas reageeris sotsiaalmeedias tehtud tähelepanekule aga feministlik radikaalide jõuk? Vihahälinaga nagu ikka, lisaks koguti kümneid akadeemilise taustaga feministlikke fanaatikute allkirju ja hakati ülikooli administratsiooni tülitama. Huumorimeele puudumine on sektantidele ja napi närvikavaga bioloogilistele organismidele iseloomulik.

Mõistagi jätkub feministidel pärast teadlase ahistamist ja tema aasta šovinisti kandidaadiks ülesseadmist jultumist rääkida, et nad ei suukorvista kedagi ega ole sõnavabaduse vastu. Kuulake neid ajupesu ohvreid klassikaraadiost, kuhu nad pärast katoliiklaste sõnavabaduse mittepiiramist on siginenud.

On tõsine probleem

Sugudevaheline vastuolu ei ole probleem ja kui probleemid tekivad, siis abielu lahutatakse ning probleem kaob. Tavaprobleemidele on leitud lahendused, mille peale keskmine feministlik mõtteaparaat isegi ei tule. Feminism ise on aga tõsine probleem, mitte ainult FBs voorimehe kombel sõimamine ja teadlaste, kirjanike ja näitlejate vaenamine.

Feministrite aasta šovinisti kandidaatide hulgas ei ole ühtki naistepeksjat, isegi mitte no-teatri jalaga näkku ja makku staari, küll aga erinevaid intellektuaale, kes on avaldanud seisukohti, mis feminismi sektantidele ja äärmuslastele jäävad arusaamatuks, eelkõige huumoril ja loogikal põhinevad tekstid.

Ma võin rääkida ühe naljaka loo, kuidas minust sai aasta šovinisti paljutõotav kandidaat. Just äsja kirjutasin siinsamas Õhtulehes kolumni pealkirjaga „Ahtrad naised vägisi sigima 2“. Teades kui vaevaline on meie ühiskonnas argumenteeritud diskussioon ja kui kergesti langetakse emotsionaalsete häälitsuste ja vihahälina rappa,  tegin ettepanku vaielda minuga kümnes punktis, mitte niisama häälitseda.

Mõistagi ei vaielnud minu kümne punktiga mitte keegi, kiunumist oli nii kommentaariumis kui feministlikus FB getos, naisvoorimeeste vihakisa tõusis taevaase. Mõistagi ei tule soolise võrdõiguslikkuse eest võitlejad toime ilma vedelaid väljaheiteid mainimata. Sõim ja šovinistitempel otsaette ja ongi kogu feministlik argumentatsioon. Kusjuures šovinistide nimekirjas ei ole ühtegi naist, kõik auväärsed ja mõistlikud mehed, välja arvatud ehk allakirjutanu. Taas kord võrdselt koheldud, midagi ei ole öelda.

Naljakas on aga see, et feministid on nii valulised ajalehes ilmunud loo peale, aga päris kuri materjal jääb naisõiguslikel rünnakrühmlastel kahe silma vahele. Nimelt kirjutasin kunagi feministlikku lähitulevikku kujutavad kohtudraama „Olovernes“, mis hiljuti ka raamatukaante vahel ilmus. Feministlik ühiskond on selles hoiatavas näidendis loll, vägivaldne ja vastik. Kui ma seda umbes kümme aastat tagasi kirjutasin, ei kujutanud feministid kaugeltki veel nii ebameeldivat probleemi nagu täna, soovitan lugeda kas või ainult selle pärast, et feministide inimvaenulik düstoopia kunagi ei teostuks.

Juhm ei näe probleemi

Juhm näeb ainult seda, mida peajuhmid neile usukinnitamiskoosolekutel pähe taovad. Mis palgalõhe meeste ja naiste vahel? Mis kuradi võrdne kohtlemine? Kas pankurite ja naistööliste sissetulekud on võrdsed?  Kus on suurem lõhe, kas meestöölise ja naistöölise palgal või ettevõtja maksustamata kasumil ja töölise eriti rämedalt maksustatud palgal? See on tegelik probleem, aga feminist seda ei näe ega tohigi näha.

Praktiliselt kogu maailma raha on pankurite ja muude ülirikaste käes, keda pole üks protsent planeedi elanikkonnast, vaid keda on null koma üksteist kohta peale koma protsenti inimkonnast. Seda lõhet ja seda probleemi feminist ei näe, sest seesama null koma rodu nulle protsent peab teda üleval läbi igasuguste fondide, korrumpeerunud ülikoolide ja propageerib terve mõistuse ja seaduskuulekuse minetanud meedia kaudu.

Pankur laseb peenikest peeru, kui hüsteeriline feminist naisi häbistavaid menstruaalverega karikatuure maalib. Tuhm, kes näeb ainult soosajoobe, ent sulgeb silmad tegelike probleemide ees – see on kisendav vaesus, loomalik rumalus ja kohutav globaalne korruptsioon ning kultuure ja rahvaid hävitav imperialism, see on inimkonna suurimate vaenlaste kasulik idioot, kasulik kretiin ja kasulik imbetsill.

Kui juhmkond nimetab mind šovinistiks, siis olen ma selle üle uhke, sest ma olen vägivalla, rõhumise, vaesuse, loomastumise, korruptsiooni, rumaluse ja ohtlike äärmuslaste vastu. Nimetage mind kuidas tahate, erinevalt feministidest olen ma ka sõnavabaduse poolt.