Eesti uudised

Reformierakonna Harju maakonnajuhina jätkab Kalev Lillo  (2)

Toimetas Andra Nõlvak, 16. juuni 2016, 12:26
Foto: TAIRO LUTTER / Postimees
Teisipäeval, 14. juunil Rae vallas elamusspordikeskuses Spot of Tallinn toimunud Reformierakonna Harju maakonnaorganisatsiooni juhatuse koosolekul valiti ühehäälselt maakonna juhina jätkama Kalev Lillo. Asesimehena jätkab Andre Sepp.

"Reformierakond võitis valimised Harjumaal 2013 aasta kohalike volikogude valimistel kogudes 19,5% häältest. Reformierakond võitis Harjumaal ka viimsed Riigikogu valimised 32,6% valijate toetusega. Vähema kui valimisvõiduga ei saa leppida ka järgmistel, 2017. aasta kohalike omavalitsuste volikogude valimistel," lausus Kalev Lillo.


"Täna tundub, et järgmise aasta sügisel jääb Harjumaal haldusreformi tulemusena alles 13 omavalitsust, ehk tänasest pea poole vähem. Uutes piirides valimistele väljaminek on suur väljakutse, kuid nii tugeva meeskonnaga kui meil Harjumaal pole mul vähimatki kahtlust, et saavutame hea valimistulemuse kõigis omavalitsustes," sõnas Lillo.

Erakonna Harjumaa maakondlik organisatsioon moodustati 14. juunil 1997. aastal. Harjumaa maakondliku juhatuse esimees valitakse kuni kaheks aastaks. Maakondliku organisatsiooni juhatusse kuuluvad Harju- ja Raplamaalt valitud Riigikogu liikmed ja Harjumaa piirkondlike organisatsioonide esindajad. Piirkondlik organisatsioon on moodustatud kõigis 22 omavalitsuses. Reformierakonnal on Harjumaal kokku 1220 liiget.

Harjumaal on seitse reformierakondlasest omavalitsusjuhti: linnapeadest Enno Fels Keilas ja Harry Pajundi Saue linnas; vallavanematest Jaan Alver Keila vallas, Mart Võrklaev Rae vallas, Andrus Umboja Jõelähtme vallas; volikogu esimeestest Tanel Mõistus Keila linnas ja Art Kuum Jõelähtme vallas. Lisaks kuulub Reformierakonda Harju maavanem Ülle Rajasalu.

2 KOMMENTAARI

t
Tugev meeskond 16. juuni 2016, 21:40
on teil tõesti ,arvutihäkkerid omast käest olemas kes neid tugevaid valimistulemusi võluvad ja saja aastastest pensionäridest usinad arvutikasutajad teevad.
s
Siim kloostri tagant metsast 16. juuni 2016, 16:38
Nii nagu juht, nii ka erakond, unistada ju võib, aga ilmselt on RE aeg ümber. Ükski vähegi aus inimene ei kannata Lillo varjugi.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee