Maailm

Leiti lõbustuspargis alligaatori ohvriks langenud pisipoisi surnukeha (9)

Toimetas Kristin Aasma, 16. juuni 2016 09:56
Loodusametnikud otsivad Florida osariigis Orlandos asuvas Walt Disney Maailma lõbustuspargi Seitsme Mere laguunis kaheaastast poissi, kelle alligaator rannas hambusse haaras ja uputas.Foto: Reuters / Scanpix
Eile USAs Floridas asuvas lõbustuspargis Walt Disney World alligaatori hambusse sattunud väikese poisi surnukeha on leitud.

Sukeldujad leidsid surnukeha puutumatuna, nii et nad arvavad, et alligaator tõmbas kaheaastase vette ja uputas, kirjutas BBC.

Samal teemal

Orange’i maakonna šeriff Jerry Demings ütles, et hukkunud lapse nimi oli Lane Graves (Fotot võib näha SIIT.) ja tema perekond on pärit Nebraskast. Kuigi surnukeha ei ole ametlikult identifitseeritud, usub politsei, et leitu on Lane.

Poisi otsingute käigus püüti kinni ja tapeti viis alligaatorit, kirjutas abc.news.com.

Nebraskast Elkhornist oma kolme lapsega lõbustusparki tulnud Matt ja Melissa Graves nautisid kunstlikult rajatud laguuni sulnil rannal ilusat õhtut, olles eelnevalt vaadanud filmi. Väike Lane mängis vee ääres, kui ootamatult ilmunud alligaator temast kinni haaras ja ta vee alla tõmbas. Kell oli veerand kümme. Vees sel hetkel inimesi ei olnud.

Lapse isa tormas poega kiskja käest päästma, kuid see ei õnnestunud. Mees sai kätele ka rebimishaavu.

Lõbustuspargi juhtkond väidab, et neil on tõhus programm, kuidas eluohtlikke alligaatoreid oma territooriumilt eemal hoida.

Samal teemal

15.06.2016
Alligaator vedas Floridas minema väikelapse
17.05.2016
KÕIK SÖÖGIKS: alligaator pistis sugulase nahka
13.04.2016
ETTEVAATUST, ALLIGAATOR! Olümpiamängude korraldajad on jälle hädas
11.12.2015
Alligaator sõi murdvarga ära