Tiit OjasooFoto: TEET MALSROOS
Eesti Rahvusringhääling 15. juuni 2016 14:46
Teatri NO99 nõukogu kogunes täna kultuuriminister Indrek Saare palvel uuesti arutama teatrijuhi Tiit Ojasoo saatust seoses tema ümber puhkenud vägivallaskandaaliga, kuid mingi otsuseni ei jõutud, vahendas ERRi uudisportaal.

"NO99 nõukogu arutas täna erakorralisel koosolekul kümne parlamendiliikme avaldust. Pärast põhjalikku arutelu otsustati jätkata koosolekut järgmisel nädalal," teatas nõukogu esimees Tõnis Arro.

Riigikogu kümme saadikut tegid eile avalduse, milles kinnitasid usalduse kaotamist NO99 nõukogu suhtes ja avaldasid arvamust, et näitlejannat löönud Ojasoo peaks ameti kaotama.

Ojasoo vägivalla ohvriks langenud näitlejanna tegi seevastu avalduse, milles ta selgitab, et nõustus kokkuleppemenetlusega, sest soovib eluga edasi minna, andestada ning anda ka teisele poolele võimalus oma eluga edasi minekuks.

Samal teemal

Kommentaarid  (43)

Enel 15. juuni 2016 22:31
Tsitaadid ajalehest: ... lõi naist,kes oli näitlejana tema alluvuses töötanud ja kellega tal oli ka intiimsuhe...
...lõi naist,kes on olnud nii alluv kui ka armuke...
Noore naise moraal pole eriti kõrge kui hakkab oma ülemuse armukeseks,teades veel,et mees on pereinimene.Noored näitlejannad võiks mõelda,et salasuhe võibki nii lõppeda,asi avalik ja nimi mõlemal rikutud.
P.s. Taunin täielikult vägivalda,aga ega abielumehega sahkerdamine parem pole.
aga 16. juuni 2016 00:39
abielumehe sahkerdamine võõra naisega igati aktsepteeritav või? Kohe nii aktsepteeritav, et lausa vägivalda mahendab.
Sellel noorel naisel ei olnud abielunaise ees küll mingit vastutust ega kohustust, küll aga mehel oli. Vähe sellest, et ta küüniliselt pettis oma naist ja tegi talle truudusetusega haiget, ta veel suutis teist inimest peksta oma pattude eest ja lausa oma kõrvalhüpet suure kella külge riputada. Moraal moraaliks, aga truudust peavad siiski abielulised pidama, Vallalised andku aga takka. Otse loomulikult valib noor nägus naine vähe edukama ja tuntuma mehe iga kell, kui see vaid kuidagigi märku annab, et saadaval on.
Ise pole abielumeestega semminud ja truudust eeldan AINULT oma mehelt. Kõikidelt maailma noortelt naistelt ma seda eeldada ei jaksaks ja ega ma austakski oma meest, kui teda süüdimatuks peaks ning tema tegudes võõraid kunagi süüdistama peaks. Siis peaks mehe usaldama meestehoidu (nagu lastehoidu või nii), et hoidke teie noored naised silma peal, et mu mees mulle truust ei murraks. JABUR!!!
Mees tahtis seiklusi ja väljakutseid. No olgu nüüd õnnelik väljakutsed missugused ja veel kaua-kaua ei mingit rutiini ega igavust. Istu mees kodus naise selja taga, kui nii äpu, et ei oska öelda EI, ei suuda emotsioone vaos hoida, närvid ka läbi...
Kui oled ikka vastutaval kohal ja sul on sulle kallis naine-pere, siis on mida kaotada ja sa ei saa käituda nagu suvaline anonüümne pätt või kaabakas. Igavuse peletamisega võid kaotada KÕIK, millega riskid ja ühele kaardile paned. Tuleb väheke kalkuleerida, kas ikka tasub?!
Tüdrukul murtud süda ja vaim ja keha, aga aeg parandab. Ei juhtu ta nimega midagi, küll kunstiinimesed mõistavad, meite mõistmisega või mitte pole tal miskit peale hakata.
eestis on 16. juuni 2016 05:37
ikka naine syydi. mats oled.
Ann 15. juuni 2016 22:25
Minu jaoks muudab asja eriti kahetsusvääreks, et mees ise algset eitas oma tegu ja vabandamise asemel süüdistas ohvrit väljamõeldistes, alles turvakaamera videot nähes muutis meelt. Poleks asi turvakaamerate ette jäänud, oleks see ka vägivallatseja poolse ülbusega piirdunud ja karistatud oleks kaudselt ohvrit, kes juhtunust rääkis.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS