Eesti uudised

Hanno Pevkur: topeltkodakondsuse võiks lubada vaid sünnijärgsetele kodanikele (3)

LISA KOMMENTAAR

püüdes lahendada "probleemi" tekitatakse veel suurem probleem mingisuguse riikide nimekirja näol, mida siis "inimõiguslased" rassismiilmingute trummiviisi saatel põristama hakata saaksid 15. juuni 2016 17:29
Hr Pevkur võiks püüda mõelda juba eos ette, et sellise nimekirja koostamine riikide kohta põhjustab uue probleemi, kus kildkond inimesi tembeldab seda nimekirja rassistlikuks jm moodsad terminid
ning sellise negatiivse tähelepanuga Eestile kaasnevad vaid suuremad probleemid kui topeltkodakondsuse probleem üldse ise on.
.
Natuke rohkem oleks ettenägelikumalt ja riigimehelikumalt vaja mõelda kui lihtsalt oma avaldustega püüda tasandada oma erakonna presidendikandidaadi (Kallas) avalduste sisu.
Profet 15. juuni 2016 15:56
"... Ei ole normaalne, et sünnijärgne eestlane peab loobuma oma kodakondsusest kui soovib olla ka näiteks Kanada kodanik. ..."
See ON NORMAALNE!
Kodakondsus on eriline instituut, mis on seotud riigi ja lojaalsuseganing ühendab kohustuste ja õiguste kaudu kodanikke riigiga.
Euroliit, kelle kultuurmarksistlik poliitideoloogia püüab multikultuursusea globalismi leviku huvides nõrgendada ja hägustada selle instituudi tähendust, on tõesti huvitatud mitmikkodakondsusest ja eriti jaburast asjast nagu Euroopa Liidu kodakondsus.
Rahvuslikult kirev ja kultuuriliselt mitmekülgne maailm koos riikide suveräniteetsuse austamisega eeldab aga klassikalist ja konservatiivset kodakondsuse süsteemi rakendamist.
Eestile on vaja mitte mitmikkodakondsuse rakendamist vaid olemasoleva kodakondsuse süsteemi tugevdamist ja väärikuse andmist sõnapaarile "Eesti kodanik"!
Millised 15. juuni 2016 14:26
need riigid siis oleksid kelle kodakondsust eestlane veel tohiks omada? Pehvkuri arvates kindlasti usa ja moslemiriigid, võib-olla ka mõned eu riigid ,kus sallivad elavad, Välja jääks kindlasti venemaa kui "eriti ohtlik" riik, tõenäoliselt ka ungari kes "kährikuid" oma riiki ei luba ja veel mõned traataia ehitajad kes "kalleid külalisi" oma kostile ei soovi.