Maailm

JAHTUNUD JÄLG: Soome politsei uurib taas aastatetagust 16aastase tüdruku kadumist (1)

Õhtuleht.ee, 15. juuni 2016 12:52
Soome politseinikFoto: Reuters / Scanpix
Soome politsei on alustanud taas 17 aastat tagasi Tamperes teadmata kadunud tüdruku otsinguid. Politsei peab tõenäoliseks, et 16. oktoobril 1999 kadunud 16aastane neiu tapeti ja ta laip peideti.

Politsei sai pärast MTV saadet „Vinkkimiehet“ mitmeid vihjeid isikute ja võimalike matmispaikade kohta Tamperes Multisilla metsas. Politseil on plaan viidatud kohti uurida, kaasates selleks laibakoeri. 

Samal teemal

Viimased teated kadunud tüdrukust pärinevad ühelt taksojuhilt. 16aastane Raisa Räisänen läks Tamperes Hämeenkatu Sokose nurgal sõbrast lahku. Praegu pensionil olev taksojuht rääkis eelmisel suvel politseile, et Räisäse moodi tüdruk istus oktoobris 1999 tema taksosse ning temaga koos oli välismaalase taustaga mees. Takso viis tüdruku ja mehe Tamperes Multisiltas asuva kortermaja juurde. Tüdruk oli istunud esmalt takso esiistmele, mees aga vestelnud tagaistmel oma tuttavaga, kirjuta mtv.fi.

Politseist kinnitati, et taksost väljudes oli tüdruk hirmul ja öelnud: „mis minust saab“. Lisaks püüab politsei kohtuda neiu kadumise ajal pitsabaari pidanud türklase ja tollaste baari töötajatega.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee