Eesti uudised

KOHUS: homoabielu keelamine ei riku õigusi

Siim Randla, 15. juuni 2016 06:00

9 KOMMENTAARI

l
Lisaksin/ 15. juuni 2016 17:17
Tahtsin juhtida Teie tähelepanu sellele, millisel manipulatiivsel moel kajastab meedia pühapäeva hommikul USA homoklubis Pulse toimunud veresauna. Tegu on tüüpilise näitega meediapraktikast, millega teatud faktide mahavaikimise või summutamise teel moonutatakse inimeste nägemust reaalsusest. Nimelt rõhutab meedia igal võimalusel mitte niivõrd seda, et tegu oli kohutava kuriteoga, vaid pigem just seda, et tegu oli kohutava vihakuriteoga homokogukonna vastu. Just samuti käituvad poliitikud ja teised avaliku elu tegelased. Näiteks president Toomas Hendrik Ilves teatas oma avalduses, et Orlandos toimunu oli jälestusväärne ja "räige rünnak gei-kogukonna vastu". Just samas vaimus heiskas Briti saatkond Tallinnas poolde masti mitte USA lipu – mis tunduks loogiline, et väljendada kaastunnet ameerika rahvale –, vaid vikerkaarevärvilise homoliikumise lipu. Mis jäetakse aga praktiliselt täielikult tähelepanuta ja vaikitakse maha, on nüüdseks juba mitmete allikate poolt kinnitatud asjaolu, et homoklubis suure veresauna korraldanud moslem Omar Mateen oli ka ise homoseksuaal:
s
skunks/ 15. juuni 2016 14:49
Sellistele seadustele vastuolles ei ole see diskrimineerimine,vaid oma maa ja rahva perekonna traditsoonide alal hoidmine,mida kinnitas ka 9 juunil Inimõiguste kohus ja avaldas järgmist-Kellelgi ei ole õigust inimõigustele appeleerides nõuda abielu institutsiooni ümbermääratlemist nii,et seehõlmaks ka homoseksuaalseid suhteid.
Kellelgi ole Euroopa Inimõiguste konventsioonile appelleerides õigust nõuda üheltki konventsiooni osapooleks olevalt riigilt nn.homoabielu seadustamist.
Nii,et peitku pead liiva alla ja tehku omavahel mis iganes aga õigust abielluda pole ja seadustamine on vastuolus.Karjugu nad palju tahes aga sellist õigust riigil pole,et seda seadustada.
v
vallaline/ 15. juuni 2016 14:20
seadustagu siis kooselu ükskõik kellega või millega. Miks ei või mina näiteks abielluda oma kassiga. See peaks ka ju rikastama ühiskonda. Kui meil on kõik võrdsed, siis miks ei ole mina oma sooviga teistega võrdne? Täiesti jabur arusaamine abielust. Kui homod tahavad keppida, siis keppigu. Ükski seadus ei saa neid sundida või keelata seda tegemast. Kui asi puudutab vara, siis on ju võimalik notari juures need tehingud vormistada. Selleks ei pea abielus olema. Ja kui just peab, siis kirjutagu keegi EL-st või Ameerika mõni tegelane, piibel ümber, kus oleks märgitud, et sama soolised saavad ka paljuneda omavahel. Põhimõtteliselt ei olegi abiellumine enam nii trendikas. Arvan, et need homod tahavad lihtsalt normaalsetele inimestele näidata, mida nad võivad teha, et teisi häirida. Et külvata ühiskonda vaenu ja üksteise mitte mõistmist. Elagu oma elu ja ärgu pressigu oma geeniriket teistele peale. Keegi ei hakkaks neid ei mõnitama ega ka halvustama. Aga sellise käitumisega just kutsutigi esile see vastupropaganda ja vaen, mida varem, ei olnud.
N
!/ 15. juuni 2016 10:25
Nimetame homoabielu lihtsalt ümber, kooseluks, ning anname kõik samad õigused. Ning ongi keeruline juriidiline probleem lahendatud.
k
kuller/ 15. juuni 2016 13:09
kas tahad oma lapse pervertide kätte anda? ei taha ju, ole siis vait!
o
on/ 15. juuni 2016 19:51
su taolisi tegelasi terve sotside fraktsioon täis...kuhu me jõuame kui riskime riigi püsimajäämisega...teavad ikka kõik kust lapsed tulevad, paistab,et peded on võtnud omale eesmärgiks riik lasteta jätta, kelle huvides nad tegutsevad...prantsuse,kanada,inglise jt.sarnaste saatkondade survel,mis mu silmis ei maksa sentigi meie väärtuste kõrval.Kui kuulen lastelastelt,et keegi pede teeb oma propat,siis otsin raisa üles ja raiun tal kirvega maha vana kombe kohaselt, ma ei pea vihakõnet,lihtsal hoiatan!
l
Lõpuks ometi!/ 15. juuni 2016 09:43
Kohus toimus juba neljapäeval ja alles nüüd siis anti "luba" see avalikustada?
Seda uudist levitati netis, foorumites jms juba neljapäevast alates.
Arvatavasti püüti "peavoolimeedia" poolt lihtsalt maha vaikida?
Lisaks, kallid kodanikud on meil sõlmitud pangalepingud samuti juba ammu ca 70% ulatuses täiesti tühised, kuna on koormavad ja meeletult pankade kasuks kallutatud.
Ka seda, meie kohtutele ülimuslikku lahendit varjatakse meie eest kiivalt.
MIKS Saksamaal võivad olla tänavarestorani lauad olla kokku klopsitud karedast saematerjalist ja meil peavad olema mingid klooriga puhastatavad plastikust käkid?
Jne... jne...
Meie oleme 7x rohkem "euroopa", kui teised kokku mingite "imetud" nõuete osas, kuid inimese ahistamise ja mõnitamise osas kindlasti esimene riik.
k
Kahju küll,/ 15. juuni 2016 11:13
aga selleks esimeseks saime me sellepärast, et lammas allub igasugustele käskudele. Iial ei hakka vastu. Ta ei taipagi, et saab ka vastu hakata. Lihtsam on omavahel kakelda.
ä
ätt./ 15. juuni 2016 09:23
Nimeteme asju teiste nimedega ja ükski otsus meie kohta ei käi.Kui öeldi,et trukkimine tuleb seadustada siis ka seda tuleb teha !
Meile räägitakse kogu aeg,et seda ja teist nõuab Euroopa Liit ja lollikesed muudkui nõustuvad.
Tuletame veel kord sndale meelde-kõrgema võimu kandja on Eesti kodanik-kes meid alavääristab ei sobi valitsejaks.Kui mingi seaduse vastuvõtmisega tekib probleeme tuleb korraldada rahvahääletus aga mitte väita-rahvas on loll ei tea mis Talle hea on.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee