Eesti uudised

Riigikogulased soovivad näitlejannat peksnud Tiit Ojasoo ametist lahkumist

Katrin Helend-Aaviku, 15. juuni 2016 06:00

23 KOMMENTAARI

l
loomulik jätk/ 15. juuni 2016 09:15
ojasoo ja semper-paar parjaid,kes lavastavad nn "ülihäid "lavastusi,osa ka riigi raha eest on ojasoo jõhkard!Siin pole mitte midagi imestada,ojasoo tõelise pale välajatulek oli vaid aja küsimus.Ojasoo,.semper oma "võimsas" etenduses "Savisaar" mõnitasid normaalseid inimesi,imestan ,et E.Savisaar veel elavate kirjas on! ja marika varik,peale seda etendust oled minu ja paljude inimeste silmis suur 0.Targad näitlejad et võtnud seda osa vastu !ojasoole ja ka semperile tuleks kinga anda,siis saaksid näitlejad kartmatult ning rõõmuga jälle esineda!Edu NO99!
k
keda ta kolkis?/ 15. juuni 2016 09:14
kogu aeg kirjutatakse temast aga kes see inimene on kes kannatada sai.
e
eit/ 15. juuni 2016 10:09
tundub , et enamus kommenteerijaid on kolaka saanud . riigikogu tehku oma tööd ? , kes neid volitas? ja mis see teiste asi on , kui inimesd on ära leppinud ?
s
seda inimest/ 15. juuni 2016 10:33
otsitakse alles. Kas sa endale ei tahaks seda rolli võtta? Saaksid pildile, muidu keegi ei teagi, et sa olemas oled.
e
ettepanek/ 15. juuni 2016 09:13
kõik pätistud riigikogused töölt lahti lasta
n
nonoh/ 15. juuni 2016 09:11
hea, et Riigikogu on lõpuks tähsad asjad otsustamisele võtnud. Vaadake meie kohtuid - üks kohus teeb otsuse, teine lükkab ümber. Tohutu riigi raha raiskamine kohtute ülalpidamisele.
Kui Riigikogu teeb otsuse, siis selle ümberlükkamiseks pole võimalust, sest seadusi ei saa muuta - mida tiiguikogu võib, mida mitte.
Iga hommik peaks Riigikogus algama kuritegude ülevaatamisega. Lahendada saaksid targad inimesed asju kiiresti ja siis alusab Riigikogu oma muid tegevusi. Päev on ju pikk mõnikord ka 24 tundi.
e
et siis/ 15. juuni 2016 08:46
Sellel järjejutul on kõik faktid segamini. Ei ole enam usutav. Võtke kõik ilmunud artiklid kronoloogiliselt ja proovige arusaada millest on jutt.
10.06 turvakaamera lindile, kust on näha, kuidas Ojasoo näitlejannale kallale läheb, toimub rüselus ja Ojasoo tõukab naist nii, et too kukub lumehange.
10.06Sahistatakse aga sedagi, et näitlejatar, keda Ojasoo lõi, polnud üksnes tema alluv – kuuldavasti olevat tegu olnud lähisuhtega.
10.06Põhimõtteliselt võib see olla alates vabandamisest kuni selleni, et sünnipäeval tort, lilled ja teatriskäik.”
14.06Ta peksis naist korduvalt jalgade ja kätega. Eesti Päevalehele antud kirjelduste järgi oli peksmine väga intensiivne ja selle lõpus oli naine pikali maas ning seejärel Ojasoo põgenes.
14.06Kannatanu ei kukkunud ning kõndis kiirel sammul sündmuskohalt minema, mõne aja pärast lahkus sündmuskohalt ka kahtlustatav, lisas prokuratuuri pressiesindaja.
15.06Ühel selle aasta jaanuari õhtul peksis Teatri NO99 juht Tiit Ojasoo teatri siseõues noort näitlejannat, oma alluvat. Juhtumi kohta algatati samal kuul kriminaalmenetlus.
Ainus mida teada sain, et Eestis elab tohutul hulgal kedagi karistada soovivaid inimesi. On kohus, prokuratuur aga keegi arvab, et tema isiklik karistus peab veel lisaks olema see on ikka kõige õiglasem. Järgmine tegelane aga et see ei olnud ikka piisav paneks omalt poolt ka veel lisaks jne.
o
Olen nõus..../ 15. juuni 2016 09:28
Tahaks teada missugune näeb välja tõde. Kord peksab käte ja jalgadega, kord tõukab lumehange, kord jookseb ohver minema, kord jookseb ise minema. Kas Ojasoo jäi kellelegi ette ja on vaja ta jalust koristada, ning kellegi jaoks koht vabastada.
Kas keegi vastutab vale info levitamise eest?
Ei salli vägivalda, kuid see näib küll näidispoomisena.
o
ootame veel natuke,/ 15. juuni 2016 10:37
siis läheb verevalamiseks, kes keda, seda veel ei teata. Ja kui veel edasi ootame, saame laibad ka üle lugeda. Laske käia, lollidel peab ju lõbu olema.
a
antizionist/ 15. juuni 2016 08:26
See väidetav löömine toimus ilma tunnistajateta. Video-jutud on kahtlased. Näidaku siis avalikkusele kus Ojasoo peksab käte ja jagadega seda müstilist anonüümset ohvrit! Kas see teater valmistas ette palju võimsamat ja kriitilisemat lavatükki, et korraga oli neil kaelas mitmeid jamasid mis tegid edasise töö uue etendusega võimatuks?
k
küil nüüd vahutavad/ 15. juuni 2016 08:22
seda see rahvas ei näe, et riigikogulased on Eesti haisev mädapaise
k
Kes on sel juhul need,/ 16. juuni 2016 02:07
kes need mädapaised on riigikokku valinud :)
6
6789/ 15. juuni 2016 08:19
Võibolla tikkus näitlejanna fanaatiliselt ligi ja inimkeelest aru ei saanud....siin on aina Ojasoo ja Ojasoo...aga miks ta sellise teo tegi ja kes on see naine...rääkige siis juba kõik lahti ja hakake siis kohut mõistma.Eeskujuks võiks olla Tulevi ja Vesiloo lugu,kus mõlemad olid avalikkuse ees-ükskõik,kuidas see lugu siis lõppes.Miks on avalikkuse ees ainult üks osapool ja teine on mingi saladuslik tegelane-kas üldse on ?

m
Mina/ 15. juuni 2016 08:18
Võibolla tikkus näitlejanna fanaatiliselt ligi ja inimkeelest aru ei saanud....siin on aina Ojasoo ja Ojasoo...aga miks ta sellise teo tegi ja kes on see naine...rääkige siis juba kõik lahti ja hakake siis kohut mõistma.Eeskujuks võiks olla Tulevi ja Vesiloo lugu,kus mõlemad olid avalikkuse ees-ükskõik,kuidas see lugu siis lõppes.Miks on avalikkuse ees ainult üks osapool ja teine on mingi saladuslik tegelane-kas üldse on ?
k
küsimus/ 15. juuni 2016 08:08
Kas ohvril on kergem peksu taluda ,kui teda peksab andekas ja asendamatu kultuuritegelane,kellel on pealegi Valgetáhe orden?
t
Tabasid naelapea pihta!/ 16. juuni 2016 02:09
Nii see ju alati on - paljud on selleks valmis!
n
naine / 15. juuni 2016 07:53
lüüa naist ja veel jalgaga - mis MEES sedasi käitub? Ja miks Ojasoo vaikib -julgesid teha (naist lüüa) - siis ole mees ja julge oma tegu tunnistada. Praegu on palju räägitud naise vastaselt vägivallast ja vastik on lugeda - et meie hulgas on inimesi, kes veel kaitsevad ja õigustavad.
l
15. juuni 2016 08:04
lüüa meest ja veel noaga- mis NAINE sedasi käitub??? Ehk viis mees naise endast välja, siis ju võib naine tappa,
1
12345/ 15. juuni 2016 08:15
Täpselt nii ongi - rõve topeltmoraal kehtib. Minu arust on asi lihtne nagu üks pluss üks: kui ei taha peksa saada, ära huia. Kõik on tasakaalus: vaimne terrorist saab karistada peksu läbi, peksja saab karistatud seaduse läbi. Lihtne!
Hoopis iseasi on, kui vägivalda rakendatakse ilma põhjuseta - ja ärge hakake mingit roosamanna ila ajama, et vägivallale pole kunagi õigustust, isegi Karsitusseadustikus on lubatud teatud tingimusel vägivaldsed teod, näiteks hädakaitse puhul jne. Sellisel juhul tuleks vägivaldur ühiskonnast isoleerida.
v
voohh/ 15. juuni 2016 08:22
kes teist jälaga lööb, sel kasvab jälg auast välja.
s
soh/ 15. juuni 2016 07:49
kus on riigikogulased ja ajakirjanikud nüüd kui üks nõrguke naisuke lõi järjekordse MEHE maha, erinevalt riigikogulastest taunib avalikkus sellist käitumist.
Kohale jõudnud kiirabi püüdis meest elustada, kuid see ei õnnestunud. Politseinikud pidasid teos kahtlustatava, 30aastase naise, sündmuskohal kinni kuid õige varsti vabastatakse avaliku huvi puudumise tõttu.
k
kuule demagoog/ 15. juuni 2016 08:22
kui jutt on aiast , siis aiaaugust räägid siis , kui sellest on jutt
j
jj/ 15. juuni 2016 06:52
riigikogulased on eetilised inimesed ja nemad võivad asendada kohtuid, kui soovivad. Ja see õigus tuleb seadustesse sisse kirjutada.
Õnneks on nad puutumatud, neid ei ähvarda mingil juhul vallandamine ja tagasiastumine, seda pole lihtsalt seadustesse sisse pandud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee