Eesti uudised

Metlev: "Mul on häbi Keskerakonna venekeelsete saadikute pärast"

Gerly Mägi, 14. juuni 2016 19:37

81 KOMMENTAARI

j
Juku./ 16. juuni 2016 08:37
Kuhu jäid teised mitte keskerakonna hääletajad kes ei hääletanud poolt, keskerakondlased toodi nimede järgi välja teised on vist JOK.
o
Ohoo/ 15. juuni 2016 23:18
Minul on häbi meie valitsuse liikmete pärast, kes on viinud meie elatustaseme viimaste hulka, mul on häbi nende ja valitsusmeelsete valede, sõjaõhutamise ia parimaye Eestimaa inimeste laimu ning psühhoterrori pärast.
m
Mõtlik/ 15. juuni 2016 15:26
Eesti on koloniseeritud ning võim antud pseudoeesti kodanikele! Internatsionalism on puhas vene imperialism, mida realiseerib vene rahvas. Kui on antud võim võõrastele , siis pole mõtet halada! Eesti pole rahvusriik pärast okupatsiooni! Keda esindab Y. Toom Euroopas? Ainult laimamine ning kirumine Eesti suunal. Naaberriigi tahtmisi realiseerivad käsilased.
t
T.Mets/ 15. juuni 2016 12:32
To Kuule. Puutinimeelsust ikka ei maksa mulle külge pookida. Olen ise olnud 1941a küüditatu, ime et sai eluga tagasi. Lisaks veel 6 a vangilaagrit Venemaal. Aga see ei tähenda veel seda, et meie endi sini-must -valgeid linte kandvad riigi eesotsas olijad võiksid omaenda rahvast häbeneda
g
Georgi Linter/ 15. juuni 2016 13:38
Kas sina häbened siis sini must valget linti? Mis linti ise kannad?
t
Tiiger/ 15. juuni 2016 12:18
Härra Metlevi suguseid vene keelt rääkivaid kodanikke võiks meil rohkem olla. Eks keskerakonna saab "puhtaks" ainult siis, kui Savisaare klann sealt ära kaob.
g
Gert/ 15. juuni 2016 11:53
Nemad ongi nn. viienda kolonni liikmed.
m
15. juuni 2016 10:06
mis te kiusate Keskerakonna venekeelseid saadikuid, üks on ju avariijärgne joodik ja teised on enda venemeelsust ammu tõestanud. Pealegi on ju rassistlik ja sallimatu suruda peale teiste kombeid ja traditsioone!!! irw
t
T.Mets/ 15. juuni 2016 10:02
Tänan palavalt kõiki neid kommijaid, kes mulle usinalt miinuseid jagasid, sest mina oma lihtsameelsuses arvasin, et ainult ilves ja Ko võivad oma rahvast häbeneda, aga mulle laotud miinustest selgub, et ka Metlev võib häbeneda, no selline arusaam on juba progress
k
kuule/ 15. juuni 2016 10:21
sa võiksid häbeneda oma Putinimeelseid kommentaare ja samuti ära irvita inimeste üle, keda Siberisse küüditati!

n
no/ 15. juuni 2016 09:23
Sellepärast nemadki said siia et nende jaoks ''tehti ruumi''
j
Juhan./ 15. juuni 2016 07:51
Nende vanemaid ei saadetud siberisse vaid siia eestsse kus nende elu oli lill võrreldes eluga venemaal neile anti korteri võtmed juba venemaal kätte.
m
Metlevi poolt tehtud määratlus on tõepoolest õige/ 15. juuni 2016 06:49
Tegemist on sovjettidega kellesarnaseid tolleaegne kurjuse impeerium oma pimedateks jüngriteks sihikidlalt kasvatas.
u
uu/ 15. juuni 2016 06:35
Võibki öelda: "ka Venemaal küüditati, kannatasid ka venelased" ja sellega peab nõustuma. Kuid see oli nende riik ja nende rahvas, kes siiamaani ei pea NSVL valitsuse kuritegusid millekski halvaks. Neil ülstapuha, mida nendega tehti, jumaldavad Stalinit ja NSVL-i siiamaani. Armetu rahvas.
Aga Eesti , eestlased, ei saa oma rahva küüditamist, tapmist, Gulagi vangilaagritesorjastamist pidada muuks kui kuriteoks. Aga sellega ei ole venelased nõus.
Aeg on edasi läinud. Me ikka veel loodame, et oleme kõik eestimaalased, aga hunt vaatab ikka metsa poole
a
ain/ 15. juuni 2016 06:31
hääletateja mulisete seal riigikogus-aga kommunistid ikka teiega koos seal istumas? saatke need kommunistid sealt ja juhtpositsioonilt minema!
ä
Ähh/ 15. juuni 2016 05:43
Keskerakond on peaaegu pildilt maas, nüüd on asutud siiani hästi läbisaavaid eestlasi- venelasi üksteise vastu kihutama.
Mis on selle kõige tagamõte ? Kes on ikka need erakonnad, kes sellega tegelevad ?
Sotsid? Või Reform?
n
no keda/ 15. juuni 2016 05:39
pole küüditatud,küüditati põhja-ameerika pärismaalasi,et sinna saabunud kolonialistid,hilisemad usa kodanikud,saaksid paremad maad endale,küüditati sadu tuhandeid palestiina inimesi,et juudid saaksid omale riigi (Israeli) teha j seda rida võiks jätkata lõputult.
k
kurb/ 15. juuni 2016 01:38
et vene saadikud kiitsid heaks eestlaste tapmise siberis
n
no kuule tibla/ 15. juuni 2016 11:17
tõmba tagasi! Kaasajooksikud on küll meie mure, aga organisaatorid nad küll ei olnud.

t
tööl/ 15. juuni 2016 01:27
tuleb kohustusi täita mitte et sõbrad tulevad külla ja lahkun sm. vellmanni poiss, sulle ju makstaksepalka töö eest mitte sõpradega kohtumise eest. pärast tööd kohtu või vanakuradiga
a
alati sama teema/ 15. juuni 2016 00:38
Need saadikud peavad arvestama oma valijatega, ehk siis vene kogukonnaga ja seal pole valikuid, sa pead eesti vastu hääletama alati. Vastasel korral oled järgmistel kohalikel valimistel töötu.
r
Rain/ 15. juuni 2016 00:02
Metlev tahab vist, et kõik väljendaks ennast ühtemoodi nagu nõukaajal. Teisitimõtlejad võiks kinni panna. Kas nii? Küüditamine oli ju igati õigustatud selle värdjaliku suurriigi püsimiseks. Asjade normaalne käik.
k
kuule/ 15. juuni 2016 00:35
Rain, ära räägi lollusi! Hoia parem oma suumulk kinni kui midagi tarka pole öelda!
m
14. juuni 2016 23:12
Metlevil on õigus - sellised ÜKSIKUD venelased on Eesti riigi häbiplekid ja kahjurid.
K
!/ 14. juuni 2016 23:41
Küsimus on selles, kui palju neid üksikuid on. Ja ku suure jõu need üksikud kokku koondatult moodustavad.
h
hundid/ 14. juuni 2016 23:05
Teadaolevalt vahivad hundid, eriti aga vene hundid ju ikka metsa poole.
Olgu neil siin nii rikkalik ja rasvane toidukauss, nii ilus ja jõukas elu kui tahes, aga nendel puudub see kõige tähtsam - neil puudub TÄIELIK VÕIM EESTLASTE ÜLE!
Vene okupatsiooni ajal olid venelased ju suurimad võimumehed, nemad pidasid ennast siis üleval nagu oleksid nad mingi ÜLEMRASS.
Ja eestlased ja muud väikerahvad olid loomulikult nende ORJAD - kolhoosi pärisorjad ja vabrikute orjad ja muud orjad.
Ja nii need okupantidest venelased keelasid, käsid, poosid ja lasid...ja küüditasid oma ORJASID.
Nüüd seda võimu neil enam aga ei ole.
Nüüd on hoopis nende ENDISED ORJAD OMAS VABAS RIIGIS PEREMEHED!
JA SEE NENDE venelaste SOVINISTLIKKU HINGE JA AJUSSE MITTE IIALGI EI MAHU!
Hunt jääb alati hundiks!
e
Ehh/ 15. juuni 2016 05:07
Pole sa midagi nüüd omal maal peremees. Unusta ära.
Kui enne tuli peremees idast, siis nüüd logistab kohale läänest. Nii või teisiti - ikka oled ori omal maal.
t
To hundid./ 15. juuni 2016 10:09
Imelik,miks sa kolhoosi aeg kellegi ori olid? Kus selline kolhoos oli ,kas eestis või venemaal? Mina igal juhul käisin kolhoosis tööl nagu iga normaalne inimene ja sain selle eest palka. Venelastel polnud mingit ülemvõimu, riiki juhtisid ikka kohalikud kommunistid kellest osa siiani Toompeal või siis nende järglased. Kolhooside aegu aga ei küüditatud enam kedagi, küüditati siis kui oli talude aeg ja rikkamad talunikud küüditati minema ,et nende vara omale saada. Sa kas pole elanud kolhoosi aeg või istusid ka see aeg õllepudeliga poe taga nagu praegu. Peremeheks olemisest võid aga unistada, sinu peremehed on ameerikas ja brüsselis ja nende kannupoisid toompeal. See sulle ajusse ei mahu ja lammas jääb ikka lambaks.
s
seltsimees Mutter/ 14. juuni 2016 23:03
võlgu poleks vaja olnd elada ! eestlastel oli võlg EW ees 100 miljonit krooni_õnnetoojad deklareerisid et võlad saavad tühistatud.Tühistasidki Siberi metsades ,peale seda kui venelased ostsid võlad rootslaste käest välja.Enne seda muidugid täiesti juhuslikult rootslased tõmbasid Vormsist kodumaale.
k
Kalev/ 14. juuni 2016 22:55
Toida hunte palju tahad - ikka vaatavad metsa poole! Venelased vaatavad samuti Kremli poole....
Ei saa venelasest eesti patriooti....!
e
eestlased/ 14. juuni 2016 22:53
Need VENELASTEST saadikud ei ole LOJAALSED Eesti riigile! Dmitri Dmitrijev, Olga Ivanova, Mihhail Korb, Valeri Korb, Martin Repinski, Mihhail Stalnuhhin ja Vladimir Velman. Eesti riigi VAENLASED!
j
Jaan/ 14. juuni 2016 23:42
Sellest erakonnast leiab eestlasi ka, kes samamoodi mõtlevad.
v
Vaatleja/ 15. juuni 2016 00:18
Just, kogu Tallinna TV eiras küüditamise teemat. Teadagi kelle korraldusel.
r
Rain/ 15. juuni 2016 00:02
On ikka lojaalsed. Küüditamine ei puutu ju asjasse.

l
leo/ 14. juuni 2016 22:32
Ei ole siis ime,et Venemaa ei tunnusta Tartu rahulepingut. Ainult et selle mittetunnustamise tagajärjel on Venemaal rahvusvahelise õiguse vastaselt mingi veerandõigus nii nagu Ukrainas, ka näiteks Kirde - Eestis toetada venelaste nn rahvuslikku enesemääramist. Lühidalt öeldes - taolised Riigikogusse "valitud" tegelased suurendavad oma tegemiste ja mittetegemistega lihtsalt sõjaohtu
u
uuristajad/ 14. juuni 2016 22:23
Kohe peale EESTI VABARIIGI TAASISESEISVUMIST oleks tulnud rakendada Genfi konventsiooni artiklit 49, mille järgi peavad okupeeritud territooriumitele üle viidud tsiviilisikud lahkuma, kui okupatsioon lõpeb.
Eesti valitsus tegi ESIMESE SUURE ajaloolise vea, kui lubas venelastel pärast taasiseseisvumist Eestisse jääda.
Kuna taasiseseisvunud Eesti Vabariigi esimeses valitsuses olid enamuses ENSV endised Toompea kommunistid, siis seda okupantide väljasaatmist hoiti Kremli käsul igat moodi ära
ja nii seda venelaste väljasaatmist Eestist muidugi ei toimunud.
Mis probleemid ja jamad meil venelastega siin kogu aeg on, seda teab, kogeb ja näeb meist igaüks.
TEINE SUUR VIGA - venelastele anti KOVi valimisõigus.
Ja nüüd siis tahetakse teha KOLMAS ERILISELT SUUR VIGA - anda endiste okupantide lastele EESTI VABARIIGI KODAKONDSUS.
Alates 2004, kui mõjuagent Savisaar sõlmis pakti Putini jedinaja rossija parteiga, töötab nii tema kui ka tema kremli ideelised keskerakondlased otse ja kõigile nähtavalt Putinile sobiliku valitsuse võimule tulekuks Eestis.
Ainult tänu NATOle pole nad suutnud sellist sobilikku valitsust võimule upitada ehk paremini öeldes nad pole suutnud Krimmi eeskujul riigipööret läbi viia.
Aga EV uuristamine, õõnestamine ja vastutöö käib juba ju aastakümneid.
k
Kas väga/ 15. juuni 2016 12:51
kõrgelt kukkusid või pole veel kaineks maganud? Kas nato on sinu arust siin kaitsmas valitsust riigipöörde eest? Pealegi on ju riigipööre au asi mida kõik "demokraatlikud" riigid euroopas õigustavad, (Maidan Ukrainas) on ehe näide. Vabariigi õõnestajad istuvad aga rahus toompeal ja võtavad uusi okupante kahel käel vastu. Loodan, et kui väidetav venemaa poolne "oht" on möödas ,siis tuletad jänkidele meelde artikklit 49, et nad siit kõik lahkuksid koos eestist võetud naiste ja siin tehtud lastega.
k
kas need on lojaalsed EV kodanikud?/ 14. juuni 2016 22:02
Need isikud, õigemini need venelased, meie endiste okupantide järeltulijad - Dmitri Dmitjev, Olga Ivanova, Mihhail Korb, Valeri Korb, Martin Repinski, Mihhail Stalnuhhin ja Vladimir Velman - kiidavad ilmselt heaks Nõukogude Liidu poolt teostatud Eesti rahva küüditamist Siberisseija sellepärast taunivad nad küüditamisohvrite mälestamist ja ka Riigikogu vastavale avaldusele allakirjutamast.
Kui kunagi peaks Venemaa okupatsioon korduma (nagu Krimmis juhtus), siis oleksid sellised vene juurtega isikud esimesed, kes punast kaltsu lehvitama hakkaksid ja vene okupantidele soola-leivaga ning punaste nelkidega vastu jookseksid.
Need ülalmainitud isikud on samasugused nagu olid 1940.aastal –
Georg Abels, Nigol Andresen, Valli-Moonika Haldre, Aleksei Janson, Mihkel Jürna, Paul Keerdo, Aleksander Kiidelma, Johannes Lauristin, Ruut Liiv, Aleksander Mui, Johannes Oinas, August Põlts, Neeme Ruus, Mihhail Sõstšikov, Georg Taalmann, Juliania Telman, Nadežda Tihanova, Jüri Uustalu, Leonardo Valts, Johannes Vares, Jaan Änilane.
a
ajalugu kordub?/ 14. juuni 2016 22:48
Ülalloetletud EW reeturid käisid 1940. aastal Kremlis palvekiri näpus, kus nad esitasid NSVL Ülemnõukogule palve Eesti ühinemiseks NSV Liiduga.
j
jah/ 15. juuni 2016 00:03
Kindlasti ajalugu kordub. Meie teeme ju kõik selleks, et naabrit ja tema käsilasi võimalikult palju ärritada. Klähvime nagu vilets kutsikas.
K
.../ 15. juuni 2016 05:31
Kindlasti ajalugu kordub , aga nüüd 1020 aasta vabadussõjana , kui vene röövlid, vägistajad ja mõrvarid eesti pinnalt minema kihutati. Kas tõesti eestis elavad venemeelsed naiivselt usuvad , et nad jäävad karistamata sigaduste eest eesti rahva vastu?
a
A/ 14. juuni 2016 21:53
a
14. juuni 2016 22:25
artiklit lugeda ei oska?
j
Jobu/ 14. juuni 2016 21:45
Lugege ajalugu - venekeelne Kaljurand teile kõlbab, aga teised ei kõlba - Eesti Vabariigi põhiseadus keelab diskrimineerida rahvuse alusel
õ
õllekapp/ 14. juuni 2016 22:23
j
Jobu/ 14. juuni 2016 23:12
Mu ema vend teenis saksa sõjaväes ja jäi teise maailmasõja ajal kadunuks Tšehhis - tema surmas venelased süüdi ei olnud
m
14. juuni 2016 23:17
mis see sinu kadunud onu siia teenasse puutub, jobu?
j
Jobu/ 14. juuni 2016 23:33
Euroopa Liidu liikmesriik Tšehhi ei ole vabandanud sõjaaegsete julmuste eest
j
just/ 15. juuni 2016 09:31
minu isa hukkus Siberi vangilaagris, neid on tuhandeid kelle omaksed jätsid elu sinna, alatud hundikutsikad, soovite veel oma kaasmaalasest presidenti.
m
mait/ 14. juuni 2016 21:35
Demokraatlikus riigis ei saa kedagi sundida millegi poolt või vastu hääletama.
Kui millegi poolt hääletamine on kohustuslik, siis pole hääletamisel mõtet.
Kas meil kehtib diktatuur?
Kas Metlev pooldab diktatuuri?
Asi pole üldse küüditamises vaid asi on põhimõttes.
Kui kohustuslikus korras peab hääletama ühe asja poolt, siis järgnevad ka teine ja kolmas.
M
.../ 14. juuni 2016 22:15
Metlev ei saagi ju kedagi sundida, kuid demokraatlikus riigis võib ta arvamust avaldada. Tuleb nõustuda - miks ei peaks vägivallakuritegu hukka mõistva avalduse poolt hääletamata jätma? Eks ikka seepärast, et pooldatakse seda, kuid ei julge avalikult ja otse öelda, et jah, eestimaalaste (mitte ainult eestlaste, vaid ka siinsete venelaste) küüditamine ja tapmine oli nende meelest hea.
e
Ehh/ 15. juuni 2016 05:17
Sellest on 3 inimpõlve juba mööda, aga ussitajad ikka ei suuda maha rahuneda, klähvivad koonud ida poole, et ehk vene karu vihastab ja kargabki kallale, saab jälle pulli, saab jälle sõda. Isegi kaua rahuajal elatud. Eks ole ?
v
valija/ 14. juuni 2016 21:30
Velman valetab alatult nagu alati.
e
eit/ 14. juuni 2016 21:12
okupandid jäävad okupantideks . nii on . need on kindlad näod . mul on aga palju teadlikke tuttavaid venelaste hulgas . inimesi ei tohi ühte patta panna . küüditamine algas ju venemaal . kui tragid inimesed olid hävitatud , viidi meilt ja mujalt töötegijaid asemele . mul olid kaks klassiõde siberis , kiitsid väga venelasi. mul on teisigi tuttavaid , keda aidati kaugemas külas rongile , et nad saaksid koju tulla . ei tahetud töökaid eestlasi koju tulla lasta , ei antud tõendit . ärge levitage vihkamist rahva vastu . see venemaapoolne eestlaste halvustamine on kogu aeg olnud . vabariigi ajal oli eestis 4% venelasi . need nõukogude segaverelised on ainult häbiks vene rahvale .
k
Karla/ 15. juuni 2016 06:48
Eestis elavad venelased on enamuses täiesti normaalsed inimesed. T1blad on need, kes kremli poole vaatavad. Venelasi ja t1blasi ei tohi segi ajada. Eilne aktsioon näitas lihtsalt, kes riigikogusse on sattunud ja ka seda mis omapärane ühendus on eestis keskerakond.

s
See Metlev/ 14. juuni 2016 21:08
on lihtsalt valesse erakonda astunud, tema koht on oravapesas ,seal saab koos teistega häbeneda nii eestlaste kui venelaste päras, maa alla vajumine oleks aga tore, hea kui kõik tolerastid ja muud häbenejad sinna vajuks ja jääks.
h
Huvitav/ 14. juuni 2016 21:28
Kas nüüd on kogu tolerantsus mis tahes kujul ja asja suhtes põlu all ja edaspidi peab ainult ja ainult kõiki ja kõike vihkama?
e
eestlane/ 14. juuni 2016 21:08
Koheselt vagunisse ja riigist välja saata, kaasa sibul,päts leiba ja bardjankad, nafik pohvik russ tvoi mat
m
mari/ 14. juuni 2016 21:05
Sovjett jääb selliseks jätiseks,prae või võis.Huvitav,miks ronis sovjet Ivanova Hiltoni avamisele,temasugusele kõlbab rohkem pronkspuuslik ja selle puusliku võigas "aura".Siinne venelane ongi üks vinguv okupandihing (tõelised venelased elavad Venemaal),kes pole iialgi võimeline empaatiaks (räägike muinasjuttu "suurest vene hingest!),ega tea,mis on kollektiivne süütunne ja vastutustunne teiste rahvaste hävitamispüüde ees.See,et ka venelasi tabas Stalini terror on nad ise süüdi,ise upitasid sellised koletised pukki,ise hoidsid ja kaitsesid,kaitsevad siiani.Midagi pole muutunud nende mõttemaailmas ja tegudes.
k
14. juuni 2016 20:40
Kõikidele eesti kodanikele!
Kui te peaksite kokku puutuma "nende isikute või nende isikutega juriidiliselt vormistatud ükskõik mis firmade-ettevõtetega" IGNOREERIGE NEID !
Veel parem kui saate igal võimalusel füüsiliselt sildistage neid inimesi või ettevõtteid konkretsete siltide ja flaieritega võib ka verbaalselt üles kutsuda neid indiviide ja firmasid BOIKOTERIDA!
Kirjutage siltile või kasvõi nende "seljale" näiteks :
K Ü Ü D I T A J A te '
deklaratsiooni poolt mittehääletaja !
k
kärva ära / 14. juuni 2016 22:08
Mis siin rassistlikku on? See ,et sinu t.blastunud punatähega kotipoistest esivanemad küüditasid väiikerahvust eestlasi nagu lehmi loomavagunites,see pole rassistlik ,ei see on ju seksistlik su p.deajule!
n
Nyo/ 15. juuni 2016 04:03
Kas venelased on eraldi rass või?
k
kõik oli sel ajal/ 15. juuni 2016 07:52
arusaamatu. ühest asjast ei saa aru miks viidi ära LAPSED JA VANAD inimesed. no ei jõua kohale.
k
15. juuni 2016 10:11
küüditajad ajasid ju küüditavate vara enda tasku, see oli kerge rikastumise viis, irw
t
T.Mets/ 14. juuni 2016 20:32
Suurepärane, Metlev, oma neitsiliku häbenemisega sa sobiksid Ilvese punti, sealsetel on ka häbi eestlaste pärast
t
toveri / 14. juuni 2016 20:41
s
sa/ 15. juuni 2016 00:40
ise aru saad, mida kirjutad?! oled vist lollakas?
m
14. juuni 2016 20:27
mötle kui hää,siis ju sul kaks nina.
v
viinanina/ 14. juuni 2016 20:06
ja-jaa! lubame ikka topeltkodakonsuse kah
v
v...tu/ 14. juuni 2016 20:04
mida te kaagutate , 25 repressiooni on eestis viinud 250000 inimest ( sisse arvestatud välismaal sündinud lapsed)

n
nuh/ 14. juuni 2016 20:03
savisaare viimane toetusrühm
e
est/ 14. juuni 2016 20:02
Nende erakonnakaaslased on presidendikandidaadid Mailis Reps ja Edgar Savisaar, tihedat kostööd meie riigis rahvustevahelise vaenu õhutamisel teevad Kadri Simson, Jüri Ratas, Heimar Lenk, Marika Tuus-Laul, Jana Toom ja palju teisi "toredaid" inimesi. Millest selline kurjus ja hoolimatus meie rahva vastu, seda ei ole ma kunagi mõistnud. Mis on nende inimeste eesmärk? Võib arvata mis see on. Kallid kaasmaalased Keskerakonnast peate pettuma, ei tule sarnased ajad enam tagasi.
p
Profet/ 14. juuni 2016 20:02
Aga Kallase nimeline presidendikandidaadikandidaat tahab sellelaadsetele kolonistide järeletulijatele kõikidele anda kodakondsuse topeltkodakondsuse õiguse kaudu, Keskerakondlased on loomulikult veelgi hullemad, sest tahavad Eesti riiki mittesallivaid koloniste austada nn 0-kodakondsusega.
Ja kõik valitsuserakonnad + keskerakond on veel ühe õliräigevea teinud - on andnud valimisõiguse KOV valimistel kolonistidele ja migrantidele, mis omakorda tähendab, et kolonistid ja migrandid osalevad Eestis kehtiva valimiskorra alusel ka presidendi valimistel.
EESTI RIIK - MUUDA OMA SEADUSED NORMAALSEKS! Väärtusta kodakondsus ja loo valimisõigusest Eesti kodanikele kuuluv privileeg!
5
5. kolonn/ 14. juuni 2016 20:00
Kriminaalsesse erakonda on kogunenud vanad kommunistid ja vene imperialistid.
a
Arvamus/ 14. juuni 2016 19:55
Ekskommunist Savisaar võttis need Eesti rahva vaenlased oma erakonda ja pani juhtivatele kohtadele. Tegelikult on nad ka vene ja teiste kurjuse impeeriumi rahvaste vaenlased, sest neid represseeris see kuritegelik režiim palju suuremal arvul kui eestlasi.
j
Juss/ 14. juuni 2016 19:46
Kohutav. Sellised meil veel riigikogus. Häbi.....
j
Juss/ 14. juuni 2016 19:46
Kohutav. Sellised meil veel riigikogus. Häbi.....
j
Juss,/ 14. juuni 2016 21:18
mine häbene Ärmal koos Ilvesega, ära siin nuta. Varsti on meil isegi isise kõrilõikajad riigikogus ,siis häbene edasi.
e
Elts/ 14. juuni 2016 19:46
Aitäh,hr.Metlev.Mida tibladest oodata?

m
Mahvalda/ 14. juuni 2016 19:43
On ainult üks järeldus: need isikud kiidavad heaks selle kohutava kuriteo!
p
Putinoidi nördimus./ 14. juuni 2016 23:50
Muidugi, sest Venemaa on ju alati olnudnii hea, naabritele suur heategija. Venemaa pole mitte kunagi mitte kedagi vallutanud vaid on kõiki ainult vabastanud. Seejuures tulles alati vastu naaberrahva palavale soovile ning palvetele. On igale poole viinud vaid vabadust, küllust, kultuuri ning kirjaoskust.
Siin aga mingid kurjad jänkimeelsed tšuhhnaad laimavad Venemaa suurt missiooniˇ tema õilsat ajalugu! No kuidas saaksimegi me nendega koos hääletada? Pigem tuleks laimajae vastu hoopiski kalašnikov pihku haarata.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee