Laadin videot...
1
foto

Blogiauhindade jagamisel kandideeris eluliste blogide kategoorias ka blogi Kai pimeduses kobamas, mille kirjutaja Kai Kuusk jutustab avameelselt ja vahetult oma elust pimedana.

"Kõige rohkem leiab [blogist] ikkagi selliseid juhtumisi, mis on seotud minu pimedusega. Näiteks, kui ma ära eksin kuskil tänava peal koos koeraga. Või kuidas nägijad suhtuvad sellesse, kui nad minuga kohtuvad,“ kirjeldab Kai oma blogi.

Samuti jutustab Kai, kuidas üldse saaks ja võiks pimedat aidata.

Kuula ja vaata täpsemalt videost!

Jaga artiklit

6 kommentaari

S
Sos  /   12:01, 14. juuni 2016
Super tüdruk! Igas olukorras leiab midagi humoorikat, õpetlikku. Ikka pea püsti ja ole eeskujuks teistele, kellel midagi viga pole aga virisevad iga pisiasja pärast!
A
Aiaioi  /   19:48, 13. juuni 2016
Mina loen ka Kai blogi, sest seal saab ikka väga tihti puruks naerda ennast ja Kail endal on ka huumorimeel nii kodus, et ta saab aru, et keegi ei naera ju, paha pärast, vaid sellepärast, et situatsioon tõesti oli koomiline, hoolimata sellest, et nalja tehakse justkui tema pimeduse üle. No kasvõi 1. aprili video Kai blogis, issand, ma olen seda tänaseks vist 20 korda vaadanud ja kui praegu läheks uuesti vaatama, siis raudselt jälle naeraks :D

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis