Maailm

Venemaa seksuaalmõrvar tuvastati DNA abil (8)

LISA KOMMENTAAR

nii see on 11. juuni 2016 11:53
Seal riigis venemaal on politseid jube korruptsioone! Seal kui naine peksa saab venemehe käest peetakse täiesti normaalseks. Ei ole nagu siin Eestis kus alustatakse kriminaalmenetrlus mingile paragrahvile. Mingi Vova või Vassia o'näitab naisele rusikat ja see peab hakkama teda armastama!
täba peksab, homme tapab 11. juuni 2016 11:03
Täna peksab Igor raudkangiga võõraid naisi, homme teeks ta sama, mida tegi Jevgeni Tšuplinski Novosibirskist.
Tänases ÕL on lugeda:
Venemaa seksuaalmõrvar tuvastati DNA abil (2)
Hiljaaegu tabati Venemaal tõeline koletis, kõige julmem, verejanulisem ja saladuslikum maniakk Novosibirski ajaloos, kes kümne aastaga tappis vähemalt seitseteist naist, joonistas nende kehaosadele imelikke märke ja pildus need metsa alla laiali.
Jevgeni lõikas ohvritelt südame välja ja pea otsast.
Õnneks see paranoia Igor võeti kinni.
11. juuni 2016 10:47
Nõme lugemine.Kui Varvara mõrvarit hakati avalikustama ja Päevaleht soojendas loo ülesse,siis kirjeldasin enne pressikat kommentaariumis oma psühhopaadist ema,kellel oli hulk kokkulangevusi käitumise osas sadistliku maniakiga.Mitte keegi ei pööranud tähelepanu.Aga oleks võinud,aastaid varem oleks mõrtsuka kätte saanud.Ment on nõrk ja harimatu.Mingeid tehnilisi tilulilusi pole vaja selleks,et profileerida psühhopaati.
11. juuni 2016 11:02
Juhin tähelepanu,et eelpoolöeldu kinnituseks võin tuua näite Delfi kommentaariumist koos kellaaegade ja pressika toimumise aja kohta.Minu väidetes ei olnud mitte ühtegi viga,kusjuures ma töötan politseitööst ikka väga kaugel alal.Kuigi mul on seal tutvusi.
kulla inimene, 11. juuni 2016 16:13
kas üritad öelda, et sinu ema tappis Varvara? Või mida täpsemalt su öelda üritad?
Või tapab ta prostituute??? Su jutt kipub "tule eile meile" sarjast olema.
11. juuni 2016 17:20
mul ka politseis suured tutvused ja vōin seda kōike tāpsustada.
11. juuni 2016 20:35
No ikka ei ole.Kirjeldasin kuidas käitub psühhopaat ja kuidas teda ära tunda.Ka hilisemas Ak-s ütles uurimise juht,et töö käib selle juhtumiga edasi.Mis puutub tutvustesse,siis kurikamõrvari üks olulisemaid paljastajaid on minu tuttav.
11. juuni 2016 06:55
Põnev lugemine, aitäh, Õhtuleht!