Tarbija

Põlengus kahjustada saanud Alexela tankla taasavatakse Riisiperes homme, pood aga aasta lõpul (2)

Toimetas Kristin Aasma, 10. juuni 2016 15:06
Alexela lubab Riisiperes maha põlenud tanklapoe taas üles ehitada.Foto: Eero Vabamägi / Postimees
Kütusefirma Alexela oli lõpetanud enne Riisipere tankla poe mahapõlemist poe rentnikuga lepingu, et ise kaupluse pidamisega jätkata. Kuna tanklas asus Riisipere ainus pood, tahab Alexela uue poe asemele ehitada aasta lõpuks, tankla aga lubatakse juba homme taasavada.

Alexela Oil juhatuse esimehe Ain Kuusiku sõnul on ta juhtumist šokeeritud. „Olime just lõpetanud poe senise rentnikuga tema võlgnevuste pärast lepingu ning esmaspäeval pidime alustama iseseisvalt tanklapoe opereerimist. Nüüd aga poehoonet enam pole,“ selgitas Ain Kuusik.  

Kuusik selgitas ka, et tulekahju tõttu tuli sulgeda ka tankla, sest selle elektriseadmestik sai kahjustada. „Loodame tankla taasavada tänase päeva lõpuks,“ ütles ta.

Kuusiku sõnul oli tankla kauplus ainus pood Riisiperes ning peamine söögikoht Haapsalu ning Hiiumaale ja Saaremaale teel olnud autojuhtide jaoks. Paljud kohalikud elanikud on Alexelalt küsinud, kas kauplus taastatakse?

"Hoolimata juhtunust alustame uue tanklapoe ehitusega eesmärgiga juba käesoleva aasta lõpuks avada värske PAUS tanklakohvik meie Riisipere tanklas,“ lubas Kuusik, kelle sõnul on kogu Alexela vara kindlustatud ning juhtumi osas tuleb kindlasti üksikasjalik uurimine.

Samal teemal

09.06.2016
Nissi vallas põles öösel Alexela tankla pood