Eesti uudised

Üha kasvav korruptsioon kipub Eesti elu lämmatama! (36)

Juhan Haravee, 10. juuni 2016 06:00
SUHTUMINE PEAB MUUTUMA: Krista Aasa (pildil paremal) hinnangul peituvad korruptsiooni juured meie juhtide suhtumises. Mati Ombler aga leiab, et parteilisele ametisse määramisele tuleks lõpuks piir panna.Foto: Juhan Haravee

"Minu meelest on pilt kurb," ütles keskkriminaalpolitsei juht Krista Aas eile pärast korruptsioonikuritegude büroo tegevusülevaate (2014-2015) tutvustust. "Meie suurim probleem on juhtide leebe suhtumine korruptsiooni, mis ongi kõige põhjus ja alus!"

Eile tutvustasid politsei- ja piirivalveameti (PPA) keskkriminaalpolitsei juht Krista Aas ja keskkriminaalpolitsei korruptsioonikuritegude büroo (KOKB) juht Mati Ombler äsja valminud avalikkusele mõeldud ülevaadet korruptsioonikuritegude büroo 2014.-2015. tegevusaastast.

Uurimisalluvus politsei- ja piirivalveameti (sh KOKB) ja kaitsepolitseiameti vahel on paika pandud vabariigi valitsuse määrusega ning lihtsalt öeldes toimetab PPA kohtueelset menetlust kõikides kuritegudes, mille kohtueelse menetluse toimepaneku pädevus ei ole antud kaitsepolitseiametile või mõnele teisele uurimisasutusele.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

07.06.2016
Erikomisjon: kaitsepolitseis on asjad korras, Savisaare kaitsja aga on teist meelt
06.06.2016
Korruptsioonikahtlustusega Kajar Lember pälvis teenetemärgi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee