Maailm

Bilderbergi grupp peab Dresdenis turvatara taga aastakohtumist

Aadu Hiietamm, 10. juuni 2016 06:00

11 KOMMENTAARI

ä
ätt./ 10. juuni 2016 12:50
Pannakse paika venemaale rünnaku korraldamise kuupäev ja aasta!
g
Gunnar Stahl/ 10. juuni 2016 12:31
Vabalt oleks võinud panna kaartikli pealkirjaks,et kogunevad maailma juhtivad kõrgvabamüürlased illuminatid,kes soovivad iga hinna eest luua ühtset maailmakorda, NWO, mille suunas kogu aeg töötatakseja mille pärast on kõik sõjad , kaasaarvatud Araabia kevad ja selle tagajõrjel korraldatud massiimmigratsiooni laine euroopasse, et hävitada ja assimileerida siiamaani turvaline euroopa.
Kuid kuna tegemist on satanistide ja pervetidega, siis loodetavasti sellised jäledad inimsusevastased plaanid neil perverssetel alaväärtuslikel nn. inimestel ei õnnestu, sest inimkonnal on siiski isepuhastumise võime ja see jälkus euroopa liit mädaneb juba praegu mõlemast otsast.
a
alf/ 10. juuni 2016 11:05
Oli ka viimane aeg. Kui nad midagi immigratsiooni osas ei otsusta on 2043 aastaks Kesk-Euroopa asemel kalifaat Vanga ennustuse järgi. Frau Merkel & Juncker saavad kinga, Putin pannakse paika ja islamistid saavad teenitud karistuse. Juhul ,kui seda ei tehta , tuleb III maailmasõda..
t
to alf/ 10. juuni 2016 11:45
Oled valesti aru saanud, just nemad migratsiooni juhivadki, Merkel-Junker on nende tankistid.
P
!!!/ 10. juuni 2016 10:29
Pärisperemehed on nüüd siis taas koos. On oodata põhjapanevaid otsuseid. Näiteks täpseid juhiseid frau Merkelile ng herr Junckerile. Et kui mitu miljonit moslmit ning musta tuleb järgneva aasta jooksul taas vastu võtta, et millised sundlimiidid liikmesriikidele määrata ja milliste sanktsioonide ning trahvidega tõrkujaid karistada.
Lõppeesmärki a juba aiman. Ühtne Euroopa, ühtne keel, ühtne multikulti-kultuur ja ühtne usk. Rahvusriikide kui aegunud anakronismi lõpp. Oma keele ja rahvuskultuurita inimesed pole enam ühte hoidev rahvas vaid amorfne manipuleeritav mass, keda on lihtsam ekspluateerida. Ühtne usk distsiplineerib.
Eritikasulik tundub valitsejatele midagi islami taolist. Mis seab iga koguduseliikme üle ranged reeglid ning kontrolli. Välised ranged tavad, mille täitmist on kogukanna siseselt lihtne kontrollida. Seega ka kõik oma peaga mõtlevad kangekaelsed teisitimõtlejad aegsasti välja sõeluda. Kogukonna sisene kontroll ning iseregulatsioon. Sest islamist ära langenud usutaganeja saab juba kohapeal nuga.
Seega huvitav eeskuju, mis väärib tähelepanu.
e
Ehh/ 10. juuni 2016 09:39
Mitu protsenti neist juudid ja vabamüürlased ei ole
t
to ehh/ 10. juuni 2016 10:33
Ilmselt massoonidest põhituumik ja ajutised liikmekandidaadid. (hetkel mõjukad ja populaarsed poliitikud). Umbes nii nagu oli nõukogude ajal NLKP Keskkomitee. Kus olid hääleõiguslikud põhiliikmed. Lisaks veel liikmekandidaadid, kellel oli küll nõuandev hääl (võimalus ettepaekuid teha ja oma arvamusi öelda), kuid kes küsimuste otsustamisel siiski hääletada ei saanud.
a
arvamus/ 10. juuni 2016 09:13
Otsustavad Inglismaa referendumi tulemuse, valivad USA presidendi, otsustavad kas tõmbavad väärtpaberiturgudele vee peale või jätkavad veel üles pressimist, muud nipet-näpet veel. See ongi tänapäeva demokraatia, palju vahutamist, aga 200-300 persooni otsustavad tegelikult mis, kus ja kuidas.
j
jants/ 10. juuni 2016 08:57
Võiks mõne sõnaga seda miitingut iseloomustada -juudikomitern paneb maailma asju paika.
m
10. juuni 2016 08:06
Midagi nad seal tõesti sepitsevad!

h
Heidrich./ 10. juuni 2016 07:40
Jagavad jälle maailma ümber ja loevad musta raha miljardite kaupa!