Eesti uudised

FOTOD | Eesti ja Ukraina välisminister külastasid haavatud Ukraina sõjaväelasi Seli Tervisekeskuses (3)

Toimetas Kristin Aasma, 9. juuni 2016, 08:00
Välisminister Marina Kaljurand külastas oma Ukraina kolleegi Pavlo Klimkiniga Ida-Ukrainas lahingutes viga saanud sõjaväelasi Seli Tervisekeskuses 8. juunil 2016.Foto: Eesti Välisministeerium
Välisminister Marina Kaljurand külastas oma Ukraina kolleegi Pavlo Klimkiniga Ida-Ukrainas lahingutes viga saanud sõjaväelasi Seli Tervisekeskuses.

„Mul on hea meel, et Ida-Ukrainas viga saanud sõjaväelased saavad väga head ravi ja taastusravi Eesti Kaitseväe veteranide taastusraviga tegelevas Seli Tervisekeskuses,“ ütles Kaljurand. Välisministri sõnul on Eesti riik seda tegevust toetаnud ja plaanib jätkata omapoolse toetusega ka tulevikus. „Eesti on ja jääb Ukraina sõbraks ja toetajaks,“ kinnitas Kaljurand oma Ukraina kolleegile ja Ukraina sõjaväelastele.

Kohtumisel osalesid ka Seli Tervisekeskuse juhataja Teet Lainevee, Kaitseministeeriumi esindaja Andres Silplane ja Eesti suursaadik Ukrainas Sulev Kannike, edastas Eesti Välisministeerium.

Alates aastast 2015 on taastusravi saanud 28 kannatanut ning sellel aastal plaanitakse vastu võtta kuni 30 kannatanut, vastavad kulud katab Eesti Kaitseministeerium.

Samal teemal

23. august 2016, 04:00
Ukraina kaebab Venemaa kohtuisse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee