Maailm

Tutanhamoni pistoda on pärit kosmosest

Aadu Hiietamm, 9. juuni 2016 06:00

15 KOMMENTAARI

T
Ahtung! Näed märki, pane tähele - see võib olla hieroglüüf ( : - hv)☺/ 9. juuni 2016 21:33
Teadlaste ja seppade rollis on läbi aja Maal ikkagi inimesed olnud. Sepad oskasid tavaliselt teha kõiki töid ja tööks vajalikke ja tavalisi ning mänguasju, oma teadmisi ja oskusi ise järjepidevalt heade tavadena järglastele ning jüngritele õpetada. Aga tavalised teadlased ei osanud midagi mõistlikku teha ja jäid ilmselt just seetõttu ajalukku, nende sugu suri välja või olid nad oma tedmistes nii kinni, et ei õppinud kunagi vigadest, mis on tõenäoline. Teadlaste laboratooriumis juhtub aegajalt õnnetusi ja nende leiutised tapavad neid endeid ja on võtnud teadlastega koostööd tegema hakanud seppadeltki eluisu ja nad on hakanud nagu alati, kohati massiliselt, ohtlikke mänguasju tootma. Nii on elu aegruumi ainelises keskkonnas, efektiivse liikumisena jätnud Maale märke, mida tekitanud järjepidevalt ekslikena targad. Ise ise tehtud - hästi tehtud, aga lahtipääsenud tontidega sõdides pole tarkadel õnnestunud anda, ilmselt ajapuuduse tõttu oma järglastele ega oma lollidele tontidele teadmisi, sõja põhjustest ega relvade ohtlikkusest. Inim massi ei hävita relv, mis on meistri käes. Töö võib teha ahvist inimese, aga teadlane sünnitab ikkagi inimesena, inimese ja inimene õpib sepa sellina tegema vajalikke tööd lihtsustavaid asju ja oskab järjepideva meistrina mänguasju kasutades olla mängukaaslastele ohutu. Riik on hea sepa tööna "asi", milles kinniolevad tondid on jäänud ellu ja kiirustades läinud ning jäänud võtmeisikutena ajalukku kinni, valelt poolt ja võõra võtmega ajaväravat avama.
21. sajndil Maal müüriseppadena elavad, teavad, kuhu ja miks ehitati müür, kuhu jäeti uksele, aknale koht ja korstnale auk. Tondid on mustad, söestunud ajast, mil korstna kaudu külas käima hakkasid. Aga aknast paistab päeval päike ja korstnapühkija, kelle sellgi leiab õige ukse ja selle tahmaluugi, mille taga hädavajalik must auk.
e
Eeee..../ 9. juuni 2016 13:10
Me kõik koos maakeraga oleme osa kosmosest. Kus me teie arvates ripume siis? Kõik, mis meil siin maal on, lendas kunagi kosmoses ringi.
l
Lendab ju siiani/ 13. juuni 2016 05:38
j
Ja siis?/ 9. juuni 2016 11:43
Saarlased tagusid ka Kaali meteoriidi ja selle ümbruskonda kukkunud ülejäänud meteoriidid mõõkadeks, odadeks, kirvesteks, nugadeks ja müüsid välismaale. Muinasajal oli see saarlastel väga kõva äri.
Miinuseid pole mõtet laduda, sest see on tõestatud ajalooline fakt. Millisel moel aga siis kohalikud terase damaskeerimist tundsid- see on senini ebaselge, sest see tehnoloogia arvatakse olevat araabiamaadest pärit.
Ometigi on siin tehtud relvad damaskeeritud, inkrusteeritud hõbedaga ja terase tolleaegne tippklass..
k
Kes keda õpetas, pole teada,/ 13. juuni 2016 05:38
sest maavallas tõesti ei raiutud teadmisi kivisse. Ajalugu tunneb ka leiutisi, mis on tehtud mitmes kohas sõltumatult teineteisest.
t
9. juuni 2016 09:53
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
i
Indiaalne nõuka aja kinoekraanilt:/ 9. juuni 2016 10:51
k
Küsimus taianpeale/ 9. juuni 2016 11:08
Mis on selle sõimu, selle mõttetu vahutamise mõte? Vähemasti kellegi IQ näitab see üsna täpselt ära.
j
Just UFOd/ 9. juuni 2016 09:48
Ma pean teile rääkima et tegelikult on Eestlased kosmosest... aga me oleme kavalad ja me ei näita ennast välja. Sest et USA on ka UFO of the Azerbaijan canada inte some in Germany!
T
!!!/ 9. juuni 2016 09:08
Taas sensatsiooni taga otsiv pealkiri. Mis loob esmahetkel mulje, just nagu oleks vanadel egiptlastel tulnukatega sidemeid olnud. Sest kosmosest pole mitte pistoda, vaid METALL, millest see on sepistatud! Minu teada on vanasti meteoriitrauda ka mujalgi kasutatud. Ning miks polekski muistsed sepad seda pidanud tegema kui kvaliteetne metallitükk lausa taevast all sadas?
n
narkouimas ajakirjanik/ 9. juuni 2016 08:15
.
...olgu pistoda vööl !!!/ 9. juuni 2016 08:02
...kõik märgid näitavad ka seda,et Egiptuse kultuuriruum on siia tulnud ,rännanud või hoopiski siia toodud kuna planeet maa oli tunnistatud juba elukõlblikuks. Tänapäeval otsitakse planeete millele elu viia kuid kuidas seal edasi areneda on ju küssa ? Püramiidi inimene ehitada ei oska. Äärmisel juhul osatakse vaid "matta". Tühine ajahetk sellel aatomiajastul ,kas pole?
M
?/ 9. juuni 2016 09:14
Miks see kosmosetsivilisatsioon siis nii alla käis, et suurt midagi oma teamistest ning tehnoloogiast säilitada ei suutnud? Et ei tundnud näiteks ratsahobust ega terasrelvi. Ja said seetõttu umbes 1750.a. e.m.a. lüüa hüksoslastelt, et kaotasid mitmeks sajandiks oma iseseisvuse. Või VII saj. e.m.a. jäid alla pärslastele ja kaotasid oma iseseisvusse lõplikult.
f
fgsf/ 9. juuni 2016 15:28
Siit saab tuletada hea näite selle kohta, et oma kultuuri tuleb kaitsta. Kui sul on kultuur, kuid pole, vahendeid selle kaitsmiseks, siis tuleb kõrvalt mõni karvane mudakoon ja trambib kõik su raamatud ja kultuuri mudasse. Euroopa on tänapäeval läinud sama teed.

p
9. juuni 2016 07:42
t
tase/ 9. juuni 2016 07:09
selle uudisnupu pealkirja tegija on imbetsill. mitte pistoda pole kosmosest, vaid tooraine ehk raud.