Laadin videot...
1
foto
Videointervjuu Rainer Ausiga (Jörgen Norkroos)

Eesti autoralli meistrivõistluste liider Rainer Aus on enne selle nädalavahetuse Lääne-Eesti rallit elevil, kuid ometi on need teed talle mingil määral tuttavad. 

"Mõtetes oleme Läänemaal ja Haapsalu linnal. Elevust tekitab see, et me ei tea sellest rallist mitte midagi. Neljapäeval lähme radadega tutvuma ja reedel on start," räägib Aus Haapsalus ja selle ümber sõidetava võistluse eel. 

Siiski on need teed talle mingil määral tuttavad mis sest, et osavõtjatest pole keegi nendel teedel veel võistelnud. "See on uus ja huvitav ralli, aga kui õigesti mäletan, siis vaatasin kunagi isa kukilt Valge Daami rallit. Lääne-Eesti ralli on kõigile huvitav."

Aus juhib Eesti meistrivõistlusi üldarvestus 12 punktiga ja sel nädalavahetusel läheb veelgi huvitavamaks, sest osa võtab ka Kaspar Koitla. "Ta astub kindlasti kanna peale ja see on hea üllatus, et ta tuleb starti. Lihtsalt pole temaga mitu rallit, pea aasta temaga võidu sõitnud," rääkis Aus. 

Mida Aus rääkis Lääne-Eesti ja mais toimunud Harju rallist ning sõitmisest rasketel ja uutel teedel, vaata juba videost!

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis