Eesti uudised

Selgus tegelik Priit Pärna konflikti põhjus: töölepingu rikkumine

Eesti Ekspress, 6. juuni 2016 20:36

33 KOMMENTAARI

h
heie/ 8. juuni 2016 22:24
Tali on jõhker karjerist/ Pärn on tegija!
k
Keskpäraste pealetung/ 9. juuni 2016 09:58
Praegusel ajal piiratud vaimuomadustega karjeristid ruulivadki!
p
pagan/ 7. juuni 2016 20:43
Priit ole hea ja kusi neilt kes te olete ja kes on andnud teile oiguse mind arvustada ja hinnata.
h
huvitav on see, / 7. juuni 2016 16:22
Et siis , kui S.Kivi EKA hoone lasi maha lammutada , olite teie kõik , kes te siin targalt kommenteerite P.Pärna vallandamist , vait ja suu oli teil ka vett täis ! Miks te siis Signe vastu ei astunud ja lasite teha tal seda , mida ta oma rumalas punases peas välja mõtles ?! Nüüd olete siin kanged kaagutama , aga muna on juba ammuilma munetud , juba äragi jahtunud !
e
ei ole huvitav see/ 7. juuni 2016 17:16
Kivi tegi seda ilma lammutusloata, nii nagu ta ka konkursi uuele hoonele vastu detailplaneeringus nõutut tegi.
Seda kriitikat võis iga päev meediast lugeda.
Polnud seal ajalehtede kommentaatoritel midagi teha kui linnaplaneerimise amet ja EKA - t kureerivad ministeeriumid, ametnikud seda sündida lasid.
Ükskõiksus oli ikka ametnikepoolne.
p
Probleem ongi pealiskaudsetes ametnikes/ 8. juuni 2016 12:27
...milliseid tekib meie taandarenevasse riiki üha juurde. Selliseid ka edutatakse, sest ülemused on samasugused robotid.
s
seekord teisiti/ 7. juuni 2016 15:07
seekord jäävad ametnikud alla. Ametnike all mõtlen Kalmu ja Talit.
Signe Kivi ajast kinnistunud vaimsus Pärnale vastu ei saa.
a
Andree/ 7. juuni 2016 13:35
Priit Pärn oli juba stagnatsiooni langenud. Nii kaua ühe koha peal ei olda, areng peetub. Maailma kuulus peab käima mööda maailma,erinevates kunsti akadeemiates, Pariis,London, Tokio jne.
Veider on ka see Breznevi pakikese nöudmine: Priitu tahad siis peab Olga ka vötma.
k
kapp/ 7. juuni 2016 11:44
hoopis teine asi siis,varjatakse kõike.
o
..../ 7. juuni 2016 10:48
on sahistatud, et professorikohaga taheti liita ka oma perekonnaliikmete kindel heapalgaline amet. Miskipärast on P.P. ainus, kes peab emeriitprofessori austavat ametit sobimatuks. Võibolla tuleb meenutada teist väljamaist ütlust: cherchez la femme!
e
eks ta ole/ 7. juuni 2016 11:07
kui jama näed, siis viita ikka naise poole, vaene mees teeb ikka seda halba, mida naine käsib; sel puhul ei oleka professoril oma tahet ega pead otsas olemaski - ei tea küll, kas naine käskis aga kindlasti naine - kui on jama
p
Priit Pärn - sul seisab ees küllap ainuvõimalik/ 7. juuni 2016 10:02
lahendus asjade sellisele käigule - loo oma isiklik Animatsiooni Kool
ja kogu lugu.Kui muidugi suudad ja viitsid.Loodetavasti jätkub sul
energiat.Milleks võidelda jätisekarjaga,kes end Eest kunstimaailma
valitsejaiks peavad.

o
oh jumal küll../ 7. juuni 2016 09:29
See nn "töölepingu rikkumine" oli laual juba aastal 2014, kus Pärn, Signe Kivi ja TLÜ rektor arutasid, kus oleks animatsioonil kõige parem. See leping oleks pea-aegu allkirjastatud, aga enne Signe Kivi tõmbas uttu ja Kalm sai asemele. Ja nüüd siis sildistatakse toonaseid läbirääkimisi huvitaval kombel järsku nagu kõige suuremat tüli põhjust ja põhjust, mille pealt oleks pidanud paugupealt vallandatama.
k
Kalm versus Pärn/ 7. juuni 2016 07:09
Ehk kultuuriteoreetik-kantseliitik versus Oma Ala Meister.Exeli tabel ja kellegi põhjendamatult suur ego,on sundinud meistri lahkuma.Võitis Kalm.Ülejäänud kaotasid.
j
juss/ 7. juuni 2016 06:49
pärn on tüüpiline eneseimetleja ja mittelojaalne oma tööandjale-sellised tuleb koheselt töölt kõrvaldada.
u
Urb/ 7. juuni 2016 06:49
Miski ei 6igusta t6eliselt andekate inimeste represseerimist. Hermakyla s66di Draamateatrist, P2rn EKAst, Joalat kotiti kogu elu, Otsa laimati kogu elu, Viiding viidi enesetapuni ja nimekiri j2tkub. Hale ja hall rottide punt ei salli erakordsust sest see on neile liiga valus v6rdlus iseenestega. Ptyi!!!
p
pind/ 7. juuni 2016 07:02
Igal maol peab olema karistus. Viisakus eelkõige, ole kui andekas oled.
v
Väikese/ 7. juuni 2016 07:15
inimese suurim rõõm on suure ande porri tallamist näha. Selle asemel, et enda talenti arendada, selle nimel pingutada ja nii edasi hakkavad nad pigem suurt talenti enda tasemele sikutama. Ja seejärel veelgi allapoole.
e
eh/ 7. juuni 2016 05:28
See seletab, miks nii paljud nõukogu liikmed vastu hääletasid.
m
mukk/ 6. juuni 2016 23:57
BFM-i ei tasu küll ümber kolida.
Seal on asjad nii p..ses, et kogu oma eksisteerimise aja jooksul pole seal sellist kaost ja töötajate tagakiusamist olnud.
Kui Pärn lähekski sinna tööle, siis ta saab sealt ise 6 kuu jooksul kinga ja tema eriala ja tudengid võetakse alguses üle ja seejärel suretatakse eriala välja.
t
to mukk/ 7. juuni 2016 00:15
EKA animatsiooni eriala asub juba ammu Tallinna Ülikooli ruumides. Mukk on meil seltgeltnägija, et teab juba ette, mis juhtub :-) Minu meelelest just EKA tegeleb Priit Pärna tagakiusamisega.
m
mukk/ 7. juuni 2016 00:51
See pole mitte selgeltnägemine vaid elukogemus.
Üks asi on ruumide rentimine, teine asi juriidiline liitumine, kus Pärn ja ta kaaslased (kui neid on) saavad endale uued töökaaslased ja ülemused.
TLÜ reformide käigus on kaotanud oma töö kümned oma eriala professionaalid, kellest nii mõnigi on omal alal olnud Pärnaga võrdsel tasemel, kuigi ehk mitte avalikult nii kuulus.
n
nii see on/ 6. juuni 2016 23:02
Et vanas eas hakatakse püksi laskma.Kurb ,et vana staar ei adu tänapäeva maailma ja elab vanas vaimus .
m
mmm/ 6. juuni 2016 22:47
no aga mis saaks olla veel loogilisem, kui BFM-i ehk´Tallinna Ülikooli ruumides tegutsev ja selle kooli infrastruktuuri kasutav, õppetööga tegelev moodustis olekski selle kooli osa? see on ju praegu suht absurdne olukord, kui kõiki filmierialasid õpetatakse BFM-s, aga animatsioon on EKA-s. milleks? EKA on praegu nagu kägu, kes poetab oma lapsed teistesse koolidesse, laseb nad seal üles kasvatada ja loodab, et neist saavad ikkagi EKA lõpetanud kunstnikud. ammu oleks aeg see jama ära lõpetada ja EKA jäänused ka ametlikult laiali saata.

k
Kessu/ 6. juuni 2016 22:35
Hallo Marge. Kui sinu firma töötaja võtab kätte ja arvab, et ta viib ühe osakonna teise firma alla, siis Marge, seeon nii töölepingu kui lojaalsuse ränk rikkumine ... kui sinu firma töötaja soovib ühe osakonna teise firma alla viia, siis see on normaalne? Kui sulle ei meeldi su töökoht ja sa oled nö kõrgeltharitud, siis sa käitud kui haritud inimene. Mitte ei hakka oma tööandja seljataga sepitsema ja kirju saatma. Ainult idioot saab sellist tegevust normaalseks pidada.
t
to Kessu/ 6. juuni 2016 23:51
EKA animatsiooniosakond asub juba ammu Tallinna Ülikooli ruumides alates uue maja valmimisest, sest EKA-l ei ole siiani oma maja. Ka teised erialad asuvad erinevates kohtades. Animatsiooni tudengid saavad kasutada BFF-i tehnikat oma filmide jaoks. Animatsiooni eriala võikski olla BFM-i all.
h
Horros/ 6. juuni 2016 22:20
Nüüd siis nagu saadetakse lausa inglisekeelseid kirju?
.
Kuidagi sarnane olukord 19 sajandi lõpu venestamisajaga. Nõukogude kord oli isegi liberaalsem. IRW!
.
Selge.
See inimene on lihtsalt vähe muutunud.
Kurb muidugi.
l
lihtne mees/ 8. juuni 2016 22:10
Mulle tuli selline mõte, et tudeng kellele kirjutati ei rääkinud eesti keelt ja temaga tuli inglise keeles suhelda.
a
ainult rumal ei leia lahtisaamiseks põhjust/ 6. juuni 2016 21:30
kui oma mehel/naisel plats vajalik on.
Aga õiged eestlased vihkavad kõiki,kel ajud olemas ja kes miskit teeb . Vargad on omad.
n
Nii pole ilus/ 6. juuni 2016 22:23
Kirjutada pole lollusi vaja mette!
Vanamees on oma katja takkan lolliks minenud. Ei muud.
Tänapäeval teevad animatsioone arvutiprogred.
Aeg suureks kasvada.
k
Kas proged/ 7. juuni 2016 10:21
mõtlevad ka stiili välja? Isikupära? Või synnib see ikkagi inimese peas? Ärge ajage tehnilist teostust loovusega segi. Teoreetiliselt suudaks miljon ahvi ka Shakespeare'i teosed valmis kirjutada. Niipalju kirjanduslikku talenti, kirjaoskust ja head õnne saaks nad kamba peale kokku kyll. Vähemalt on nii arvatud. Yhe väiklase ja võhiklike kommenteerija töö teeks arvatavasti ära kaks ja pool ahvi.
m
Marge/ 6. juuni 2016 21:06
Ja milles tröölepingu rikkumine seisnes? Ei tohtinud oma üliõpilastele kirjutada? Ei tohtinud soovida töökoha vahetust, kui talle tundus et teda olemasoleval kohal küllaldaselt ei hinnata?
o
7. juuni 2016 07:00
oma tööandja asju teise firmasse üle viia ei luba. see on ebalojaalsus.
kui ma teen sinu heaks tööd ja homme arvan, et viin sinu asjad sinu naabrinaise juurde ja töötan nendega sinu heaks, siis see pole vist pärs ok.