Maailm

Venezuela meedia: USA eriteenistused tapsid Hugo Chavezi nanorelvaga (12)

LISA KOMMENTAAR

Lollidel kommunistidel piisab teatavasti fantaasiat 7. juuni 2016 18:26
muinasjuttude väljamõtlemiseks teemal miks ja kuidas üks või teine nende hulgast normaalsete inimeste poolt maha notiti. Justkui maailas elavatel normaalsetel inimestel poleks muud teha kui lollidele tähelepanu pöörata.
sm.Mao 7. juuni 2016 11:54
Artiklil on jumet...alates kylma söja aegadest on CIAs väljatöötatud erinevaid tapmismeetodeid,siiamaani pole önnestunud koristada Castrot,kuigi katseid on olnud oi,kui palju...ah mis ma jahun-lugege raamatut"Terrorism,kellele see on kasulik". Ja miks on noore Eesti valitsejad nii Ameerika söbralikud...jumal hoidku,kui nad seda poleks...kukuksid näiteks rattamaratonil köik kokku!
!!! 7. juuni 2016 09:48
Kui maailma suurimate naftavarudega riik sipleb majandusraskustes, siis tuleb viga otsida pigem mõnede meeste mütsi alt, kahe kõrva vahelt. Seega polnud too Chavez mitte oma rahvale õnnistuseks vaid pigem vastupidi.
Haigeks jäi 7. juuni 2016 13:55
Chavez kohe vahetult info väljatulemist, et naftavarud on Saudi omast suuremad. Aga mis Chavezi majanduspoliitikat puudutab, siis põlismaalased said tagasi oma maad mis konkistatooride ajast olid mõne valge unermenchi ( no need kes peavad end übermenchiks alandades rassi eneseväärikust ) käes, inimeste haridus kasvas, loodi palju töökohti ( osalt lausa ebavalaikke, nagu sotsialismusel lööktöö korras apse ikka juhtub ), naftatulu jagunes võrdsemalt, sealt ka vanade võimulolijate toetajate rahulolematus. Chavez kritiseeris sionistliku liikumist ja oli üldse üks poolhull aga hea südamega juht. Korruptsioon muidugi tekkis, võimu oli vaja tsementeerida jne. Aga see korruptsioon oli ka enne, lihtsalt teistele kasulikult. On ju praegugi Columbias. Teine Chavezi mõõtu poolhull suurkuju oli Gadaffi.
! 7. juuni 2016 14:25
Heasüdamlikud ja emotsionaalsed humanistid kahjuks riikide etteotsa ei sobi. Sinna on vaja siiski neid, kes oskavad arvutada, kalkuleerida ja prognoosida. Näiteks endine lastearst Salvator Allende. kes sai 1970.a. Tšiili presidendiks. Tema sotsiaalsed reformid laostasid riigi majanduse, viisid alla tulubaasi. Maareform - moodsa tootmisega suurmajandite tükeldamine ja maata ning hariduseta sulastele jagamine viis tootmise ja saagikuse järsult alla. Tööstusharude riigistamine avas tee korruptsioonile ja bürokraatiale ning tõrjus majanduslikult mõtlevad taibukad tootmisjuhid kõrvale. Kõrged maksud erasektorile viisid ettevõtted lihtsalt pankrotti ning kapital ja investeeringud rändasid edaspidi riigist välja välismaale.
Samas suured raha eraldised laste koolilõunatele, koolidele, pensionitele,sotsiaalabile ning tervishoiule. See kõik oli muidugi hea, kuid sisuliselt taheti ära kulutada rohkem, kui raha riigikassasse sisse tuli, Mis on majanduslikus mõttes absurd. Kulutada saab vaid seda, mis on olemas. Allende mõtlematu tegevus viis riigi majanduse krahhi ning pankrotti, raha juurdetrükk käivitas hüpeerinflatsiooni. Seega oli tema kukutamine ja tapmine riigile lausa hädavajalik.
Dr. 7. juuni 2016 09:45
Vene fyhreril diagnoositakse käesoleva aasta lopuks AIDS, mis ta demokraatliku maailma jalust ära koristab.
meil ka! 7. juuni 2016 08:07
nanoosakesed sunnivad altkäemaksu võtma!
7. juuni 2016 07:52
ätt. 7. juuni 2016 07:45
Kuidagi imelik,et valitsusjuhid kes ei astu ühte jalga USA`ga kas surevad kahtlastel asjaoludel,lihtviisil tapetakse või ilmnevad suured korruptsiooni asjad.
Kirjelda nanorelva eksperimentaalset 7. juuni 2016 06:44
Katsetamist täpselt:kus kohas ja kui palju on piraatekraanidelt jälgitavaid ning "kodueksperimendis" kiiritajaid,ta -vakasutajatest eraldunud sadistide-va -raste jõuku; varjatud perekondlie DNA- SUGUKONDLIKE PÕHJUSTEGA JÄLK- PETISED?!!!
??? 7. juuni 2016 12:18
Mis mõtet Sa selle tekstiga väljendada tahtsid?
See oli vast 7. juuni 2016 13:57
Kaurkenderliku tuhhiga Kivisildniku masti luuleeksperiment.