Videod

TV3 VIDEO | Ravimifirmad toetavad arste kümnete tuhandete eurodega

Õhtuleht.ee, 6. juuni 2016, 19:34

8 KOMMENTAARI

c
cccp/ 7. juuni 2016, 10:48
Alles see oli kui alamakstud arstid olid tänavatel ja streikisid loosungitega- näljapajuk, häbiväärne palk, lähen soome jne. Vahepeal on ühiskond targemaks saanud ning mõistnud, et arsti koolitamise, mis läheb maksma üle miljoni euro, maksab kinni maksumaksja ning tulevasel arstil ei ole mingit kohustust kodumaale tööle jääda. Sisuliselt tehakse arstidele tööle asudes juba miljonieurone kingitus, siis tuleb kahekordne eesti keskmine palk ja siis varjatud toetused, mis võivad küündida pea sama suureks kui kuupalk. Nii et ootame arste jälle streikima, sest nad on ju meie ühiskonnas kõige kurnatumas seisus!
m
marks/ 6. juuni 2016, 23:29
Kust lõpeb toetus ja kust algab altkäemaks. Meie poliitikud saavad siis pidevalt toetusi või , kuidas?
i
imelik .../ 6. juuni 2016, 22:57
Ei saa antud laimukampaania mõttest aru. Arstid ei kirjuta mitte ühegi konkreetse ravimfirma ravimit, vaid nende retseptil on kirjas vajalik toimeaine - ravimi ( kallim-odavam ) valib PATSIENT apteegis koos apteekriga. Milleks selline artikkel? Kas taas on palgaläbirääkimised alanud?
k
kogemused/ 7. juuni 2016, 10:44
Sa vist ei ole kunagi perearsti juures käinud ja mõnd kroonilist haigust põdenud. Perearst kirjutab küll välja toimeaine KUID kohe kindlasti annab ta sinna juurde ka "soovituse" millist konkreetset ravimit osta.
m
Mul/ 6. juuni 2016, 21:07
perearst kirjutab pidevalt uusi ravimeid välja nagu katsejänesele, saad möne tableti vötta, siis uued ja eelmised jäävadki seisma kuni aeguvad. See ikka selle nimel et saada pihutäis pappi vöi mingi soojamaa reis.
p
pede2003/ 7. juuni 2016, 11:15
müü pedele smartposti teel üleliigsed maha.
p
pede2003/ 6. juuni 2016, 20:07
Kulla arst, kirjuta mulle. Lepime mulle mõne hea haiguse kokku, et ma niisama kammida saaks.
kapteniviin@gmail-com
n
../ 6. juuni 2016, 20:02
nu selge see ju, et nii on, mis siin saladust saab olla, ega muidu pane arstid esimesena peale just tugevad valuvaigistid, sest nedega ei ravi põhjust, vaid pikendab just haiguse süvenemist ja laienemsit , siis saab juba kallimad antibiootikuid panna otsa, vaat siis kus lood

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee