Maailm

VIDEO: vaata, kuidas Ukraina piiril peeti kinni relvakoormaga prantslane

Õhtuleht.ee, 6. juuni 2016, 17:42

7 KOMMENTAARI

s
see ju/ 7. juuni 2016, 12:57
u
USA/ 7. juuni 2016, 09:59
...asja tuum võib olla on hoopiski selles,et viisavabadust ikka hoolsalt kaalutaks. Elu on ikka ohustatum kui EL seda lähikuudel Ukrainas teeb.
a
alf/ 7. juuni 2016, 08:39
Relvi ja laskemoona kogus ju õilsal eesmärgil. Soovis ju protestida prantsusmaa immigratsiooni poliitika vastu moslemite osas. Prantsusmaa valitsuse soosiv (ka eesti oma) poliitika immigrantide kohta on viinud terroriaktideni moslemite poolt. Varem või hiljem keegi keegi vastab moslemitele samaga , ehk hammas hamba vastu.
j
Jüri Kukk/ 6. juuni 2016, 20:38
Kuidagi imelik lugu! Mees olevat vabatahtlikuna Ukrainas töötades hankinud Ida-Ukraina mässajatelt suure koguse relvi, edasi ladus kõik autosse ja hakkas Prantsusmaa poole sõitma, kuid SBU ehk Ukraina julgeolek võttis ta piiril kinni. Kas siin pole ehk liiga palju jura koos? Kuidas sai välismaalane relvad Ida-Ukrainast valitsuse kontrolli all olevale alale ja siis läbi terve suure maa läänepiirile toimetada? Kas ta tõesti lootis üle Euroopa Liidu piiri sellise koguse relvi lihtsalt autos viia? Lugu on kas lihtsalt ühe lollpea uskumatu rumalus või hoopis suuremat sorti provokatsioon Lääne-Euroopa parempoolsete diskrediteerimiseks ukrainlaste osavõtul. Mehel olevat plaanis olnud koguni 15 erinevat terroriakti ja seda praeguses ülikõrge terroritasemega Euroopa Liidus! No nimetage mind pealegi Kremli mõjuagendiks, aga see lugu on nii absurdne kui veel saab olla!
v
varakult./ 7. juuni 2016, 10:40
Noh kardavad , kui prigulane peaks seal pagu ära panema, siis on mäss lahti, nii et igaks juhuks segatakse jälgi.
k
Kust tead/ 6. juuni 2016, 18:36
et buss`? Võis ju olla veok.
e
ei tundu usutav/ 6. juuni 2016, 18:32
se ei mahu bussi mis pildil on

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee