Maailm

KAOS JA PARANOIA: Islamiriik jahib oma ridadesse imbunud "koputajaid"

Õhtuleht.ee, 6. juuni 2016 15:52

18 KOMMENTAARI

K
!!!/ 7. juuni 2016 00:07
Kui need kaltsupead igasuguste paranoiliste kahtlustuste põhjal omaenda ausaid ja ustavaid võitlejaid maha notivad, milleks meil siis kurvastada? Pigem peaksime hoopiski rõõmustama, et üks vaenlane taas vähem. Ja nende endi kätega ära koristatud. Mida rohkem nad omaenda mehi tapavad, seda kasulikum see meile ju on.
t
Täitsa huvitav kohe/ 6. juuni 2016 20:31
Kui venemaa hakkas süürias pommtama, öeldi et see ei anna tulemust kuna meie sõbrad jänkistanist olid teinud seda pikkimaastaid. Miskipärast on nüüd islamiriik huku äärel, kuda nii?
Teine teema, et venelased ammu rääkisid et türklased on isise taga kuna saavad sealt odavat naftat. Nato liikmed vaikisi ja eitasid seda, nüüd aga mis tuleb välja, et kui nafta väljad ja autod hävitati venelaste poolt, hakkas isis lagunema. Siit küsimus, et kus riigis see propaganda ja valeinformatsioon on, kas "sõna vabadusega" eestis või "totalitaarsel" venemaal. Pigem tundub et pada sõimad katelt, ei ole meil siin mingit sõnavabadust, kohe kui pealevoolust midagi muud ütled oled vene spioon või rassist. Mille poolest me sellest kirutud venemaast nüüd erineme?
b
Bla/ 6. juuni 2016 21:35
"kohe kui pealevoolust midagi muud ütled oled vene spioon või rassist."
Õhtuleht on ka juhtumisi peavoolu leht.
"Kui venemaa hakkas süürias pommtama, öeldi et see ei anna tulemust kuna meie sõbrad jänkistanist olid teinud seda pikkimaastaid."
Venemaa pommitas seal erinevaid sihtmärke. Vahel juhtus, et ka ISIS sai pihta. Pealegi polnud venemaa ainus kes seal pommitas, olid ka USA ja Prantsusmaa.
k
kremli trollidele/ 6. juuni 2016 23:03
Erinevalt agressor Putinist ei ole me ühtegi naabri maatükki vallutanud.
õ
6. juuni 2016 19:56
Õudus on see meie kultuuriruumist inimesele.Seal tapetakse pererahva silme all hommikul lammas,et õhtul pidusööki teha.Sama suhtumist jagub ka valede vaadetega kaasmaalaste peale.Teatud mõttes on hämmastav,kuidas inimese tapmisega on probleem justkui lahendatud.Kuidagi ei saa mööda sellest,et ka pagulased kannavad sama primitiivset kultuuri varjupaika pakkuvatesse riikidesse edasi.Olles ise kokku puutunud enamvähem samast s!taaugust pärit pagulastega,võin kinnitada,et kontrastid on väga teravad.
e
6. juuni 2016 19:41
eks seda õudust tulebki seespoolt lagundada. seest sellest organisatsioonist muud moodi lahti ei saa. ma arvan, et varsti on seal vaenlasti rohkem sees, kui omasid. ja siis tõmmatkse see raiskade seltskond lihtslt maha.
r
Raske kujuline sõda mis ei luba ka pagenduda/ 6. juuni 2016 19:33
ISIS apokalüpsise algus! See jätab psüühika häire jälje, midagi psüühilise ebastabiilsuse. Nagu Venelased Tsetseenia islami võitlejatega tegid. Nad ei osanud enam võidelda ja ei usaldanud omasid. Vene hundid ajasid islami lambukesed laiali. USAski kasutati sellist meedotit Koreas. Iraaklane teenib positsiooni info maha müümisega 150 dollarit eriti tähtis tugipunkti peal 300 dollarit. Muidu USA testib neil on need tugijaamad ja tugipunktid teada ning tähtsamad kohad. Sest USA salaluure suudab iga sidevahendile sisse häkkida olenemata mis riigis see valmistatud on. Psüühiline sõda on traumeeriv ja võib tekkida skisofreemia mis muutub ka kaasvõitlejatele sise vaenlane. Juht hakkab tapma omasid ja omad omasid. Omad ei tunne omasid!
o
Om ma ei või/ 6. juuni 2016 20:31
Tead sinu sugused ongi psühhoospaanika tekitajad. Mingi Venemaa, Usa vapsee Aserbaidzaan tead ja siis Austraalias ja wtf Finlandia ka!
i
i sissss/ 6. juuni 2016 19:12
oodata uut tormi eu mammonamaale pommid kaasa ja europasse
k
kallid kaasmaalased/ 6. juuni 2016 19:11
kas te saate aru, milline õudus see on? mahe on ju kommenteerida, irvitada, ülbitseda, aga nad on ajupestud, mitte sündind sellisena. hukkamised on sisuliselt surnuks piinamised. ja kõige lollim asja juures on see, et MEIE valitsused toetavad seda TERRORIT kaudselt. See teeb mulle enam haiget. Ise oleme süüdi Gadaffi järgse paradiisi loomises ( kes teab, mis seal enne oli, se saab aru ), ja kuigi on elav näide olemas, sõdivad need "mõõdukad islamistid" meie rahade eest, ning loodavad Süüriaga sama teha. Ja siis on kõik nemad süüdi, kes põgenevad. Ometi on tegu suht sama kultyuuriruumiga kui meie. Viimane ilmalik araabia riik. Baath araabia sotsialistlik partei.
m
6. juuni 2016 19:22
Mina küll ennast Gadaffi surmas süüdi ei tunne, ei meenu, et minult selleks luba küsiti, sõda ongi sõda ja kogu meie kultuuriruum ongi sihtmärk.
s
see on film ka nähtamatu vaenlane/ 6. juuni 2016 19:37
Ajuloputus või Ajupesuga sul ei ole midagi teha. Kui Psüühika keeratakse nii segi ei aita sind loputamine ja pesemine ka. Muutuvad segi ära hakkavad omasid tapma, aga kusjuures ongi omasid juba pead maha lõigatud.
s
Selline ebardlik moodustis/ 6. juuni 2016 18:48
hävitab ennast lõpuks ise ja notib maha oma "pühad sõdalased".

O
?/ 6. juuni 2016 18:35
Olen alles noor ja roheline, kuid tahaks teada mis vahe on pühasõdalasel, partisanil või metsavennal. Kui keegi teab siis andke teada. Tänan juba ette.
g
6. juuni 2016 19:24
guugelda järjest kõigi sõnade seletused ja siis vaata, mis vahe neil on.
p
pede2003/ 6. juuni 2016 17:48
Linna joogivee võiks LSD'ga ära saastada nagu USA 2MS ajal mõne linnaga tegi. iSiS oleks käpuli 2 päevaga.
t
täpsustaks/ 6. juuni 2016 17:40
sadistlike pervertide ja muidu massimõrvarite relvarühmitustes osalejatel pole mingit seost sõnaga püha
s
see on väga hea/ 6. juuni 2016 17:16
Need " bandiidikesed" värisevad oma elu pärast . Väga huvitav seisukoht : pühasõdalased pidid ju olema täiesti kartmatud surma suhtes aga vist ikka ei ole see nii . On neil ka olemas nõrk koht , ei kiirusta sugugi teise ilma "huuride" juurde .