Eesti uudised

Erakonnad läksid kisklema

Mattias Tammet, 6. juuni 2016 06:00

12 KOMMENTAARI

a
Ah et EKRE justkui pole midagi teinud?/ 10. juuni 2016 06:07
EKRE on juba praegu, veel mitte riigi tegevjuhtimises olles, teinud kordades rohkem kui sotsid: nad on igast kandist maha nüpeldatud EESTLUSE taas ausse tõstnud ning tekitanud taas pidevalt ränki hoope saava LOOTUSE (viimane suurem pettumus oli Res Publica), et eetiline poliitika/poliitikud on võimalik! VÄÄRTUSED on inimese üks võimsamaid mootoreid-motivaatoreid! 1987-1988 aastaid mäletate veel?
Ma küsiks hoopis - mida võrreldavat on sotsid teinud?
r
reede/ 6. juuni 2016 17:17
Millal sotslitsid hakkavad Vares Barbarusele ausammast püstitama Kohutav valelik erakond selle kaukamehe poja juhtimisel
k
Keskerakondlane/ 6. juuni 2016 16:39
Eesti Keskerakond on vaieldamatult kõige kontrollitum partei Euroopas ja võib - olla ka kogu maailmas. Reformivalitsus on tööle pannud terve kantselei, kelle ülesandeks on Keskerakonna kõigi ametnike piiramatu jälitamine. Sellest hoolimata pole leitud ühtki vähegi erapooletus kohtus vettpidavat süüdistust. Seega toetame Keskerakonda kui kõige ausamat parteid.
o
Ossinovskile/ 6. juuni 2016 15:41
hakkad ka juba Randpere moodi käituma,mida aeg edasi seda lapsemeelsed nääklemised ja sõnade mäng käib.Kumb kumma sodiga üle trumpad,teavad asjaosalised ise.Mis aga väga mäda tundub olevat ,on,et,kas Ekre ütleb midagi või ei ütle,alati kõigil hammbad sääres.Ossinovski on oma sõnade mängus juba ammu igasugused piirid ületanud ja jääb loota,et järgmistel valimistel jääks välja Irl,Sots ja Ref.Pole sellistest erakondadest muud abi,kui et, rahvaraha laristajad.
k
Keelehuviline/ 6. juuni 2016 12:06
Kas Ossinovski nimi on tuletatud venekeelsest sõnast "osjol", mis peaks tähendama eeslit. Vanasti pandi nimed kas mingi füüsilise või vaimse omaduse või puude järgi. Need vaimsed puudused kanduvad ilmselt põlvkondades edasi kohati võimendudes nagu Ossinovski puhul.
m
maha Ossinovski!/ 6. juuni 2016 11:40
Tänu sotsidele ja eeskätt Ossinovskile,sureb Eesti rahvas varsti välja,sest arstisbi on kättesaamatu!
a
6. juuni 2016 20:30
Arstiabi kättesaamatu ja invad kuuse alla kärvama, see on nende tõeline töövõit.
e
Eesti idioot :)/ 6. juuni 2016 11:08
Mitte ERAKONNAD ei läinud kisklema vaid mingi sisserännanu poeg hakkas koos oma jooksupoistega (vakra jt) lihtsalt TÜLI NORIMA nii oma toitja (rahvas, riik) kui kolleegidega (teised poliitilised jõud)! Oss- mine .... KOREAPÄRSIASSE (Eluvesi :) ja sõima seal keda julged kuid siin hoia ennast tagasi ja ära mõtlegi mingit Tatarstani looma hakata! Natuke VIISAKUST eeldaks ka marxistidelt ikkagi.
No ja ülejäänud lärm ja kisa ongi sellesama agresiivse rünnaku tulemus. Kusjuures neid ""kõnesid"" on juba mitu, otsige ise.
t
6. juuni 2016 10:27
Tsahkna ainukene õige lause oli see, et võidab EKRE, kui asi läheb edasi nii nagu praegu, siis järgmistel riigikogu valimistel on jälle riigikogus 4 erakonda: reffid, kesikud, vabakad ja ekrelased. IRL ja sotside poolehoid väheneb väga karmilt ja valijad siiski otsiva alternatiive hetke olukorrale. Sotside, kui valitsev erakond, mis sest et reffide puudli näol, aga siiski, viimase aja retoorika on ikka ühiskonnas väga suurt lõhet tekitav, "sõimatakse" kõike ja kõiki, selle asemel, et midagi teha on nad nagu kanakari, ainult kaagutavad.

a
6. juuni 2016 09:33
p
paras paar/ 6. juuni 2016 07:45
Paras paar kokku siduda ja vastu vett ujuma panna.
o
ossinovski-/ 6. juuni 2016 07:21