Eesti uudised

Vabaerakond valib täna esimehe (11)

Toimetas Piret Pappel, 5. juuni 2016, 10:15
Andres Herkel Arno Saar
Vabaerakond teeb täna üldkoosolekul kokkuvõtted möödunud aasta tööst ning valib järgmiseks aastaks esimehe ning teised ametikandjad. Üldkoosolekul esitab juhatuse aruande erakonna esimees Andres Herkel, kelle sõnul on erakond oma teisel tegevusaastal liikunud jõuliselt kursil, kus järgmist Eesti valitsust on ilma Vabaerakonnata raske ette kujutada. „Mitte asjata ei olnud meie valimisloosung „Aru pähe!“ - meie avalik tegevus ja lahendusotsing on seni koondunud peamiselt kahe valdkonna ümber: demokraatiapakett ning maksud ja majandus. Möödalaskmised neis valdkonnis lähevad ühiskonnale kõige enam maksma,“ ütleb Herkel.

„Oma algatuste ning intensiivse tööga Riigikogus oleme tõestanud, et meie ei ole ühe või kahe teema erakond. Peame olema julged, et pakkuda lahendusi, Vabaerakond on tugev tänu oma võimele seisukohti avatult ja kaasavalt kujundada ning dogmavabalt mõelda,“ lisab Herkel.

Erakonna majandusaasta aruande esitab erakonna tegevjuht Vello Väinsalu, revisjonikomisjoni aruande esitab Anne Hansberg ja aukohtu aruande Margus Sardis. Riigikogu fraktsiooni esimese tööaasta aruande teeb fraktsiooni aseesimees Andres Ammas.
Erakond valib uue, 11-liikmelise juhatuse ning erakonna esimehe ametisse on kaks kandidaati– Andres Herkel ja Jaanus Ojangu.

Samal teemal

5. juuni 2016, 13:23
Andres Herkel: Reformierakond on liiga kaua Eestit valitsenud

11 KOMMENTAARI

k
KIKU OLEN 5. juuni 2016, 17:57
Kriminaalid ja vabad kurjategijad jagavad mingeid kohti omavahel.
e
eve 5. juuni 2016, 13:58
Ojangu on tunduvalt etem kui Herkel ! Ma ei ole aru saanud, millist rolli omab Artur Talvik vabaerakonnas? Liikmeid on ikka liiga vähe--700 + ?? Oposi...
(loe edasi)
Loe kõiki (11)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee