Eesti uudised

Ossinovski: Eesti suur ülesanne on ebavõrdsuse vähendamine

Toimetas Andra Nõlvak, 4. juuni 2016 13:19

89 KOMMENTAARI

o
Ossinovskile/ 5. juuni 2016 22:26
hakka aga riigikogust ja riigikogulaste palkadest ja hüvitistest võrdsustama.Kui see tehtud,saab sõnadest teod ja siis võib olla saate ise ka aru,mida võrdsustada ja mida mitte.Seni kuni selline ebavõrdsus ka palkade ja hüvitiste näol olemas,ei maksaks kägu ajada.
r
reku/ 5. juuni 2016 21:46
Kahju, et see mees nioi loll on, et ei saa aru. Suhkrumaksuga see kindlasti ei õnnestu.
l
lugeja/ 5. juuni 2016 17:30
Alla 500e ei tohiks ükski pension olla! Kes saavad rohkem,tuleb vähendada ja suuri palkasid ka,siis hakkaks asi hargnema.
m
mh/ 5. juuni 2016 13:56
Võtame rikastelt kõik ära ja jagame vaeste vahel laiali ja siis ongi õnn meie õuel. Sellist teguviisi on juba rakendatud meie lähiajaloos. "Kulakud" saadeti kaugele ära ning nende vara jagati vaeste vahel älaiali ning tehti kolhoos ja kõik oli kõigi oma ning kõik pidid olema ühtmoodi vaesed. Poliitikud ja muud asjalised, kes te olete valitud oma positsioonidele ning ametikohtadele, Lõpetage palun teiste rahakotis sobramine ning hakake tegelma iseendiga. Ei möödu päevagi, kui ei saa lugeda, et mingisugune ametimees on midagi sahkerdanud, vahendanud ja omastanud. Kui te need tegevused tegemata jätaksite, siis oleks riigil ka vahendeid, et seda nn. võrdsust tekitada. Lõpetage oma rahva tagant varastamine!
r
Rahva elatustaseme vördsustamine :/ 5. juuni 2016 15:09
kehtestada astmeline tulumaks , maksustada välispankade kasum , iga pensioniaasta täie ette . See on rahva tahe ja alustage selle täitmist, mitte ärge veeretage ebamäärast , tahaks , teeks. Siis jätkuks raha ka pensside töusuks. Proovige, elage ära 300 eurot kuus. Riigikogulased, teeme vahetust , teile 300 , meile teie kuupalk koos lisarahadega,summat ei oska isegi öelda.Üks teie kunagine kolleeg ütles,et mis te arvate,et me tuleme siia mingi sandikopika eest istuma. Ei istuma ega padjakeste peal magama ei ole rahvas teid valinud vaid et te seisaksite kogu rahva heaolu eest ! Häbiots, lastele koolilöunaks raha ei jätku , teeme koolkombinaadid (parem maastmadalast ajupesu teha?) , liidame vallad oblastiteks , kellele see köik hea on? Mida teevad need vallad, kes on ääremaad ja liitumisel jäävad ikka ääremaaks? Raha pillute arutult tuulde, lennuk, sadam (oskate paremini seda nimekirja jätkata), aga oma rahva elementaarsetele vajadustele ei jätku. Tööpöld on lai, hakake vöi täna pihta, meie kallis riigikogu. Maali maalt.
r
riigikogus/ 5. juuni 2016 18:52
ongi kulakud ettevõtete nõukogud muud ahvid
f
fedja/ 5. juuni 2016 13:02
Ossinovski m,is minister sa üleüldse oled,sotsiaaltööd sa ei tee ,inimesed virelevad järjest rohkem,mingitki paremuse poole viivat ettevõtmist kuskil näha pole lootustki,hoopis pugesid mingisuguse viinaralli taha koos oinast peaministriga ,millega lendasite persse täiega,oma lollide juttudega rahva tervise eest hoolitsemisest võite kuupeale lennata koos Rõivasega,kellest enamus eestimaalastest üldse enam ei hooli ,see vasja on omadega päris persses nagu sinagi-nii et lõpeta oma jamamine juba vastikuks muutub lihtsalt ajab oksele
m
maamees/ 5. juuni 2016 12:28
No aga kes sul keelab.Tee algust sellega,et loobu abivajajate kasuks ja annad oma suur palk neile.Elatiseks hakkad saama miinimumpalka.
v
Vanamees/ 5. juuni 2016 11:19
Spageti riputajad ,vanaemagi ei usuks seda loba!
e
eh/ 5. juuni 2016 11:13
kõik ongi ju võrdsed! Nii need, kelle kuupalk on põhjendamatult tuhandeid ja ka need, kes saavad 430 kuus raske füüsilise ja ka täpsust, vastutust nõudva töö eest, saavad ühesuguse tulumaksu , ühesuguse mahaarvamise enne tulumaksu arvestust, ühesuguse lastetoetuse, jne. See on ju ilmselge võrdsus.
Elu on edasi läinud, kõikvõimalikud IT lahendused, automatiseerimine, mehhaniseerimine kaotab ära palju töökohti ja võimaldab sellega maksta ülikõrgeid megapalkasid põhjendamatult riigiasutustes ja juhtivtöötajatele justkui oleks need uute tingimusete töötulemused nende töootajate igapäevane ponnistus.
Astmeline tulumaks peaks olema ja algama 3000 -st. Mida on võimeline töötaja tegema 3000 eest selle töötaja kõrval, kes saab oma 8-tunnise pingelise töö eest 430? Loomulikult on vastutuse erinevus olemas, aga töötajale ei saa panna ebainimlikku vastutust ja see rahaga megapalgaga kinni maksta. Vastutust tuleb jagada mitte joonistada megapalkasid. Kinni makstakse kõrgelt ju ka ametikoha "lojaalsus", kuid ikka ja jälle on need riigi "lojaalsed" uurimise all varguste ja sepitsustega.

e
Ex-soomlane/ 5. juuni 2016 10:34
Ebavõrdsuskõne on tühi jutt. Etioopias on sama GINI-indeks kui Soomes. Kas “vaene” on sama asja Etioopias kui Soomes?
Olen omal eluajal näinud et mõõdukast sotsi pole. Sihtmärk on et igaühel on sama tulu, sõltumata omast tegevusest. See tähendäb et töökad inimesid on orjad. Kas teate, miks Berliini müüri ehitati?
Ossinovski ebavõrdsuse vähendamise projekt on tegelikult täpselt sama asja kui Venezuela samaväärne “projekt”. Kui ta saab piisavalt võimu, on hea idee salvestada tualettpaberit nii kaua kui seda on endiselt olemas. Projekt “poodi riiulid tühi” ja "unustasin miks banaan = kaalunumber 1".
t
Tänud meie sinisele noorusele!/ 5. juuni 2016 09:43
Meie, Mart ja Martini alljärgnevad ranged käsud olete te, sinised salgad, haruldase visaduse ja kohusetundega täitnud -
kõik, kes ei ole ekrelased ja kesikud,
neid tuleb sõimata, halvustada, mõnitada, laimata, maatasa teha, verbaalselt mutta trampida, täis tatistada, virtsavee, pori ja ja sopaga üle kallata.
Oleme uhked teie üle, meie ekre-kesik-noorus!
Lisaks töötasule ootavad teid rasvased preemiad!
Uhkusega ja suurima õnnetundega
Teie Mart ja Martin.
m
Meie valitsus ei pea oma rahvast/ 5. juuni 2016 08:49
mille kellekski,tavainimene on alarahastatud, pensionärid saavad 300 eurot kuus,millega ära ei ela iialgi,saaks ju küll pensione tõsta EL-i tasemele,aga ei taheta,jaga loobitakse õnnetutele abitutele pagulastele igasse ilmakaarde ,ainult kodueestlased,jäävad kannatama.Mina valin EKRE.
m
Mats./ 5. juuni 2016 08:12
Muidugi on vaja riigikogulaste palgad siduda miinimumpalgaga, erakondade riiklik rahastamine lõpetada, annetused erakondadele võrdsustada altkäemaksuga ja riigikogulaste kuluhüvitis kaotada ning riigikogulaste arvu vähendada.
a
alf/ 5. juuni 2016 08:04
Kuidas küll oli võimalik Ossinovski muutumine Ohmunovskiks?i
m
mari/ 5. juuni 2016 07:51
Klassiühiskond on ja jääb sest inimesed on erinevad. Ühed jõuavad rohkem kui teised. Asi on pigem selles, et edasi jõudmise protsess ei oleks ebaõiglane. Lähtepunktide ebaõiglusega peaks võitlema. Et kõik saaksid hariduse, kes tahavad. Et kõik saaksid arstiabi, kui vajavad jne. Ei saa keelata inimestele olemast targem, julgem, nutikam, töökam jne. Ossinovski tehku lihtsalt oma tööd, milleks ta määratud on ja ärgu käitugu pioneerina. Siis on temast kasu .
n
??/ 5. juuni 2016 07:28
nüüd avastasite.juba kümme aastat kirjutan, et eestis on klassiühiskond ja sissetulekute erinevused (riigisektoris) kuni 100-kordsed. et selline ebavõrdsus hävitab rahva ja riigi,lõpuks. nüüd siis märkasite. a mida te sealoravate sabade all veel kükite?
l
lugeja/ 5. juuni 2016 07:17
Toetan viimast kommentaari kokku võetud ütlusi-enne veel kommentaare 63

i
i.r./ 5. juuni 2016 00:11
No täpselt, ossinovski! Tahan pagulastega samu tingimusi. Et minu perel oleks lõpuks puhas korralik remonditud kodu, kanalisatsioon ja lõpuks ka vesi, mis poleks musta värvi. Palk ka sama mis neil ilma et ma siin rabeleks
s
saad, kui tahad,/ 5. juuni 2016 12:09
põgene Venemaale, palu Putinilt poliitilist varjupaika ja saad korteri kuskil kolkas jne. :).
t
tegelt/ 5. juuni 2016 18:56
need rikkad ülburid saadaks küll
t
Trotskinovsski/ 4. juuni 2016 23:39
Punalilla anarhistliku jõugu pealik jutlustab midagi "ebavõrdsuse vähendamisest" ja seda läbi erinevate toetuste_almuste, lähtudes lenilikust printsiibist, "igale vastavalt vajadusele, igalt vastavalt võimalustele" . Tule taevas appi, kas almuste jagamine teeb kedagi võrdsemaks, kas mitte töö läbi ja nn.konkurentsivõimeline palk pole see, mis annab inimesele kidlustunde.
Sotsid on läbi aegade tegelenud parasiitlusega, marodööritsemisega ja kriiskavate punaloosungite maalimisega, ei ole ka seekord midagi uut selle jõugu toimetustes.
e
Ex-soomlane/ 5. juuni 2016 10:21
Täpselt. Ja kui küsite sotsilt : "kes on rikas" või "mis on hea sissetuleku piir", nemad ei oska (või tohi) vastata, sest piir on 1000x madalam kui keskmine sostside hääletaja arvab.
t
4. juuni 2016 22:48
Tead kuidas juudi salat on Punapeet juudisibulaga koos majoneesi tilli rohelise sibulaga!
j
Juho/ 4. juuni 2016 21:51
7,5 miljonilises šveitsis on ainult 8 ministeeriumi,saavad hakkama.
v
Vänt/ 4. juuni 2016 20:46
Sotside keeles on see kas vaesuse keelamine või siis kõigile näpu otsaga. See ei kehti muidugi väljavalitud kraede kohta. Need võivad edasi laia oksa mängida varastada kõike
s
Sotsid/ 4. juuni 2016 20:28
s
Sa punane tont ei tea isegi seda kes vüiksid sinu valiad olla./ 4. juuni 2016 20:18
Kuidas see välja peaks nägema, siiani on ta vaid vaesamid sõimand, või arvab EKRET valivad pankurid, ärikad
n
Naer saalis / 4. juuni 2016 20:11
Võimalik vaid vene gaasi rahadega. Kas ossil seljatagune lubab gaasi? Ilmselt küll.

s
Siia laduge kõik plussid ja miinused!/ 4. juuni 2016 19:53
Siis on näha kui palju on inimesi ja kui palju lambaid. Küsimus plussidele ja miinustele oleks: Kui paljud on nõus, et mäe pealt ei tule ühtegi ausat juttu? Kohe mitte ühegi erakonna poolt!
j
Juhan/ 4. juuni 2016 19:23
Idioodid ja vaimselt alaarenenud ei saa olla KUNAGI võrdsed tarkade inimestega...!
r
Raivo/ 4. juuni 2016 19:13
Nüüd rikkuri poliitikust pojake leidis,et vaesed on olemas.poliitiku samm oma võimu jätkamiseks,eht populism.
s
Sotsialismile ei/ 4. juuni 2016 19:08
Just just Robin Hood, võtame nendelt kellel on ära ja anname neile kellel ei ole, sellepärast, et nad on rumalad ja laisad.
i
!/ 4. juuni 2016 19:45
issakene, ei seda küll ei või, sest siis jääb härra minister ju oma tulevasest pärandusest ilma!
r
Radikaal/ 4. juuni 2016 18:56
hr. Ossinovski mõte tundub mulle üsna arukas. Aga kust selle lõhe silumiseks siis seda raha võtta? Mina pooldaks seda, et tuleks konfiskeerida näiteks altkäemaksudega vahele jäänud ärimeeste ja ettevõtjate vara ja see vaeste vahel ära jagada.
n
5. juuni 2016 22:53
neil vaesekestel ju pole midagi, kõik on kirjutatud naiste, laste, ämmade, äiade ja teiste nimele, ;)
n
Nestor veel hullem/ 4. juuni 2016 18:26
Ütles otse, et peame multikulti esikohale seadma. Huvitav, millal tuuakse välja sotside relvastatud omakaitseüksused, kas rahvale "õigeid" seisukohti hakkab juurutama.
O
!/ 4. juuni 2016 18:54
On olnud mitmeid kuulsaid Nestorid. Mingi Kiievi-Vene kroonikakirjutaja näiteks. Siis Homerose järgi oli müütilises Trooja sõjas keegi Nestor üks kreeklaste peamisi nõuandjaid. Nii öelda ajutrust. Aga praegu multikulti esikohale seadmises mina küll mingit erilist arukusevälgatust ei näe. Pigem tundub asi mulle hoopis teisiti.
m
Maali maalt/ 4. juuni 2016 18:24
Pange siis oma sõnad maksma! Alustage riigikogust! Saal tühi peaaegu kogu aeg, kuid suured palgad, mis võetakse nagu niuhti välja. Vähe veel, igasugused toetused juurde. Kas piinlik ei hakka?
K
!/ 4. juuni 2016 18:48
Ka ministrite palkasd võiks vähendada. Algatuseks võiks kas või seesama hr. Ossinovski näiteks oma pool kuni kolmveerand palka vaestele ära jagada.
o
Ossinovski / 4. juuni 2016 19:30
Ei mina ei annab midagi ära mida taskus on.
m
Maalike/ 4. juuni 2016 20:44
Mina ei taha kellegi teise palkasid ega võõrast varastatud vara. Palun otsast alata ja väärilist töötasu maksma hakata.
t
to maalike/ 4. juuni 2016 21:28
Mõtle ikka peaga! Kui sina saaksid endale väärlise palga, kust saaksid siis igasugused tööandjatest buržuid omale soovitud kasumi. kuidas nad siis sedasi ratsa rikkaks saaksid?
t
ta ise ongi teistega ebavõrdne, nii rikas/ 4. juuni 2016 18:11
Lennukid vaja külvama panna, raha lennutama! Kõigile, sotsialismus seda nõuabki. Maksud lakke, siis jagada ja ongi kõik võrdselt vaesed.

u
Urmas/ 4. juuni 2016 18:09
Sostiaaldemokraadid käigu p..se! Nad on enesele ise vee peale tõmmanud. Kes sellise erakonna poolt enam valimistel hääletab?
r
räägib mees/ 4. juuni 2016 17:53
kes on üles kasvatatud kriminaalse taustaga rahadega. Isal, kel pole probleemi anda altkäemaksu 500 000 eurot. Jevgeni Ossinovski , mees, nagu Lenin. Teatavasti oli ka Lenin pärit jõukast perekonnast. Mis edasi sai, oli katastroof.
õ
õige, seltsimees/ 4. juuni 2016 17:50
las su papa jagab vaestele mis tal üle. ei pea olema miljonär samal ajal kui kusagil kellelgi pole vett ega elektrit majas. alusta oma papast, zhenja.
k
Kulla mees/ 4. juuni 2016 17:50
sa oled saanud hariduse ilmselt pururikka isa abi läbi. Ei tundnud kunagi puudust.
Pane enda isa jagama kokkukuhjatud mammonat ( kuida see üldse tekib Putini reshiimis äri ajajatega on veel küsimus ? ) vaestele ja ma hakkan sind uskuma . Kuid seda ei juhtu ja ka sinu sotsiaaldemokraatia on mõttetu jutt.
j
ja nii edasi/ 4. juuni 2016 17:46
See poliitik kalkuleerib täpselt teemad mida kus pakkuda. Kui on tegu kandiga kus on vaesus hästi suur siis tuleb heietada sellest kuidas poliitikul on eriliselt suur soov vaesust vähendada jne.
k
ka/ 4. juuni 2016 17:42
Ära aja sellist ila suust välja .Oleme juba tunda saanud teie tehtu reforme ,ainult kehvemaks on läind,,Samasugune lubaja ja ahne nagu need teised seal eesotsas.
v
võrdsusest sotside moodi/ 4. juuni 2016 17:39
räägivad võrdsusest, aga kui tegutsema hakkavad, siis on tulemuseks ainult obama peldikud - sellist võrdsust siis tahtsimegi?
t
Tere talv!/ 4. juuni 2016 17:17
Jevgeni, sul on õiged mõtted, aga koos oravaparteiga, kes silmaklappidega paneb kindlalt edasi hukatuse poole, pole see võimalik. Kõigepealt maksustage välispankade kasum ja kehtestage astmeline tulumaks.

e
Esimene lubadus või oli see 10 lubadus aga läks lurri/ 4. juuni 2016 17:07
Huvitav kas neil nii lühike mälu mida sven ja kogu SDE 2014 aastal lubasid et vaesust vähendada!
v
väga õige/ 4. juuni 2016 17:04
Just ebaõrdsuse vähendamine, kui palju meil on vaeseid peresid, võrreldes jõukatega ja neid vaesemaid peresid tulebki toetada ja aidata töö leidmisel,kooliskäivasid lapsi tuleb toetada et kõik sooja sööki saaksid ja et trenni saaksid, et õppevahendid( iagl lapsel oma sülearvuti) ja riided olemas oleksid ka katus pea kohal. See ebavõrdsus tulebki likvideerida, lisaks pagad, palku peab tõstma vähemlt 700 eurot puhtalt kätte. See ebavõrdsus tulebki kaotada.
t
Töövõimetuspensionär/ 4. juuni 2016 17:00
1. jaanuarist 2017. a. kavatsetakse maksta üksi elavale vanaduspensionärile igal aastal ühekordset toetust, aga seda ei saa üksi elavad teiste riikliku pensioniliikide saajad (nende pension on tunduvalt väiksem) - sellega kavatseb Vabariigi Valitsus kehtestada väga suure ebavõrdsuse Eesti Vabariigi pensionäride hulgas
i
4. juuni 2016 17:25
Invaliidid mingu tööle, mis pensionilisa neile vaja, veel parem, kui kiiremini jalust ära kaovad.
j
Juku/ 4. juuni 2016 17:59
2. jaanuaril 2017. aastal nad lähevad tööle ja 3. jaanuaril võtavad haiguslehe - kuu sissetulek suureneb vähemalt 2 korda
l
4. juuni 2016 18:37
Loe ridade vahelt! kui oskad.
s
see/ 4. juuni 2016 18:21
ühekordne toetus on 115 eurot AASTAS.Abiks ikka!
t
Töövõimetsupensionär/ 4. juuni 2016 18:49
Kavas on maksta ainult üksi elavatele väikese sisse tulekuga vanaduspensionäridele - teised üksi elavad pensionärid peavad sellest toetusest suu puhtaks pühkima (ju oli tegemist reklaamitrikiga)
o
osja inovski/ 4. juuni 2016 16:51
hakkab oma papa kokkuriisutud vara jagama
s
süsimust iroonia/ 4. juuni 2016 16:45
Ebavõrdsuse vähendamine? Sooh... juba Samuel Colt tegi kõik võrdseks! :D
t
tore,/ 4. juuni 2016 16:40
järgmine kuu ootan pinssi kogulastega võrdselt! Kui petad, siis astu ise juba ausa mehena tagasi.
h
Horros/ 4. juuni 2016 16:39
Tore, selle kena jutu jätkuks alustage sellest, et kutsute tagasi Marianne Mikko.
.
Varem ei ole võimalik ju teid tõsiselt võtta.
u
4. juuni 2016 16:37
Uus-vana loosung on kapist välja otsitud.
e
Ei ole / 4. juuni 2016 18:09
vana, alles Jõks lubas sama. Jõksi pisut usun, aga seda meest küll mitte.

p
paraku/ 4. juuni 2016 16:36
Ainuke asjalik ja aus poliitik veel Eestis. Lisaks temale Kaja Kallas on ka veel ja siis ongi pink tühi.
j
ja/ 4. juuni 2016 17:23
Veel palju teisi toredaid inimesi valitsuses ja riigikogus....Võtaks siis juba vastu seaduse, et firmaomanik ei tohiks saada rohkem palka kui ütlema firma töötajale makstav keskmine korrutatud kolmega samuti võtta välja dividende kui ütleme töötaja kesmise aastapalga määras, seega siis mida rohkem maksab töötajale seda rohkem saaks ka tasku vot see juba sotsialistide moodi. Alusta oma sugukonnast jaga vara laiali, tee ennast võrdseks Eesti keskmisega ja siis looda et sulle on ka järgijaid
t
Taat / 4. juuni 2016 16:27
Kala mädaneb peast,sotsidel ja respublikaanidel ei ole mingit sõnaõigust, tuleb mädaneda koos refiga!
l
Latatara/ 4. juuni 2016 16:25
e
Ebavõrdsuse vähendamine??????/ 4. juuni 2016 16:23
Siis hakake Eesti kõige vaesematest peredest peale, siis pensionärid on niru sentidega. Ja Reinsalu plaan võlglased maani maha tallata, aga vat pagulased ja peded on teie arvates ebavõrdses seisus, kuigi Eesti rahvast diskrimineerite ikka täiega.
i
iiiii/ 4. juuni 2016 16:21
oss tegelikult tahab häbenejaks hakata
s
4. juuni 2016 16:17
sorry, aga HAHAHAHAHAHAHA, sotside poliitika on juba ammu selline, et ühe käega annan ja teisega võtan, irw
Penskar./ 4. juuni 2016 14:51
Kui mitte kõik, siis vähemalt sotsiaalminister peaks olema võrsunud kusagil ääremaa talus ( mitte ärastamisgeeniusest, endise partorgi peres ) . Antud hetkel on ministriks suurärimehe poeg, kes ei tea rahva TEGELIKUST vaesusest tuhkagi. Ma ei taha muidugi väita, nagu oleks Zenja loll, aga mõistmaks inimeste probleeme, aitavad kõige paremini KOGEMUSED.
t
tead/ 4. juuni 2016 16:38
Ääremaa inimesed kukuvadki kahe käega krabama kui poti juurde saavad ja unustavad oma vaese mineviku nagu võluväel. Kust sul arusaama, et talu on vaesed?? Tänapäeval ei ela vaesed talus, vaid linnades.
m
Meie, orjad, teame/ 4. juuni 2016 14:26
neid sõnu juba unepealt. Neid on igas valitsuses, igasugused tühikargajad öelnud. Miks ei kuule ühegi varivalitseja suust sõnu, et võtame tagasi 1999.a. Pensioniseaduse ja hakkame rahvale pensionistaaži arvutama üks ühele tööaastatega? See oleks üks samm solidaarsuse poole. Aga neid samme on palju. Neid ei ütle keegi välja, olgu ta orav või oss. Praegu pole ühtegi erakonda, kes rahva eest seisaks. Ka EKRE mitte. Kuidas saabki olla? Loodusseadus juba on selline, et kel jõud, sel õigus. Tegelikult on rahvas ise ka ludri. Sest rahval on ühtsena tohutu jõud. Nii kaua, kuni rahvas ludri on ja ei oska selgasid kokku lüüa, jääbki Ossinovski lause meid kummitama vaid kõrvus. Üks korralik kogu rahva streik ja käpuli need ossid ongi. Asemele trügija juba mõtleb, kui palju arvab rahvast petta. Igatahes enam mitte nii palju. Kogu selle jama võti ongi rahva käes. Mõelgem sellele!
n
Näe!/ 4. juuni 2016 19:49
Kolm ludrit juba arvamust avaldamas! Palju sa veel miinuseid saad?
n
5. juuni 2016 08:20

h
Haihtu ära libasots! / 4. juuni 2016 14:13
Daah, kogu maailma vaeste Eestisse vedamine teeb Eesti rikkaks või teeb vaesuse ümberjagaja rikkaks, kuidas see asi teil seal Toompeal käibki?
s
5. juuni 2016 08:17
s
5. juuni 2016 08:20
a
aga miks?/ 4. juuni 2016 14:00
Miks SDE istub koalitsioonis Reformierakonnaga, kelle eesmärgiks on ebavõrdsuse suurendamine ja rikkurite huvide kaitsmine?
ü
4. juuni 2016 14:15
Ühed skisod kõik, mõistavad teineteist poolelt sõnalt: kõik teod on vastupidised väärtustele, millest nad räägivad.
a
aa/ 4. juuni 2016 13:57
Loomulikult, tekitamine oli lihtsam!
c
COGITO EKRE SUM/ 4. juuni 2016 13:52
v
Vali EKRE,/ 4. juuni 2016 14:29
saavad ka peale Mardi teisedki EKRE bossid omale "ausal teel" teenitud ja renoveeritud mõisad. Või arvate et saate mõisa 2550 euro eest kuus teenides? Nii ta väitis 40000 krooni ulmepalgaks.
h
Hetk/ 4. juuni 2016 13:48
Mida Sina, Ossinovski oled selleks teinud, et ebavõrdsus kaoks? Vastan sinu eest: Peale tühjade sõnade mitte midagi. Teil kõigil on tähtis ainult oma heaolu. Elanikkond tuleb meelde enne valimisi, et jälle kuidagi tühjade lubadustega endale heaolu kindlustada. Valitsus natsionaliseerib sihtkaitsevööndi nimetuse all omanike vara. Miks peab küpse metsa tõttu müüma kinnistut, kui teatavasti küps mets hävib kiiresti ja toetused ei kata küpse meta väärtust, samas lauses nimetatud põhjusel. Seadusandlus on väga puudulik, mida Sina ka ei näe!. Seega milleks sinusuguseid valitsusse, ainult omavahel kraaklema ja taskuid täitma.
t
Tabav pilt!/ 4. juuni 2016 13:39
Ossil on oksemaik suus nagu okseerakonnale kohane.
n
Narva/ 4. juuni 2016 13:33
Ilus sõna see sotsialism,aga kuna tegu on massoonsotsial6smiga,siis hoidku rahva psüühikast eemale,rahvas on niigi haige ehk ajupestud,nii valitsuse poolt kui ka jõetaguse riigi poolt.