Krimi

KAS OLED NÄINUD? Võrus liigub väidetavalt ringi lapsi ahistav mees (10)

Toimetas Helen Pentsa, 3. juuni 2016, 19:59
Foto on illustratiivneFoto: ALDO LUUD
Facebookis levib postitus, kus hoiatatakse Võru linnas liikuva lasteahistaja eest. Politsei sõnab, et suhtub postitusse täie tõsidusega.

"Võrus liikumas ringi haige pervert (mees), kes ahistab väikseid tüdrukuid. Eile istus ta Kreutzwaldi 53 maja sireli põõsa ääres ja mu tütarde sõnade kohaselt ahistas neid (väiksemale tahtis kätt püksi toppida ja suuremalt oli küsinud, miks sul lühike pluus seljas on). Kui lapsed olid isale seda hiljem rääkinud ja mu mees läks vaatama polnud enam kedagi näha. Lapsed oskasid kirjeldada, et ta oli vanem mees, ees oli väike habe, tal oli punane nokamüts ja käe peal nagu kuldne kell. Selline oli siis meie lastekaitsepäev! Täitsa masendav seda siin kirjutada, aga palun hoidke silmad ja kõrvad lahti ja kui midagi näete - kuulete andke mulle teada. Laste kirjelduste kohaselt seda hullu küll raske leida, kui talle just kuskil peale ei satuta," seisab kodaniku postituses.

"Sotsiaalmeedias avaldatud postituse sisu kontrolliti vahetult perekonna kaudu ning kõigi täpsete üksikasjade selgitamiseks alustati kohe kriminaalmenetlust. Uurimine on alustatud karistusseadustiku §179 alusel, mis käsitleb lapseealise seksuaalset ahvatlemist. Politsei eesmärgiks on välistada igasugune võimalik oht, kui see on olemas," sõnas Võru politseijaoskonna politseimajor Anti Paap postituses.

Menetlejad koguvad infot võimaliku isiku kohta, kes lapsega sobimatult käituda võis, kuid kui kellelgi on lisainfot selliselt käituda võiva mehe kohta või on hiljuti Võrus märganud muid kahtlasi ilminguid, mis sellesse juhtumisse võiks selgust tuua, andke sellest teada operatiivselt hädaabinumbril 112.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee