Maailm

Venemaa vaeseim regioon on Pihkva oblast

Õhtuleht.ee, 3. juuni 2016 06:00

8 KOMMENTAARI

n
3. juuni 2016 17:30
Neenetsid elavad küll lausa või sees.
h
Heade mõtete linn....Võru/ 3. juuni 2016 09:37
... Oblast kehtib ka veel hetkel kuid Vene Föderatsioonis on administratiivne jaotus juba aastaid teine. Õhtuleht soovib vist infi muinasjutu tasemel mis algaks niimodi. Ühes kauges Pihkva oblastis elasid kord memme taati ja neil oli veel kolhoosiaegne kana. Kana kel kuldmune muneda polnud lubatud tegi seda ikkagi ja salaja. Ühel päeval kui pererahvas kodunt ära saabus rebane ja viis kana endaga kaasa metsa. Rebane endamisi vaikselt mõeldes. Mis ma tast ikka kohe ära söön näitan parem hundile. Hunt kui kana nägi teadis kohe,et see on veel kolhoosiaegne kana kuid jättis reinuvaderile märkimata,et selle teo eest algab kohe jahinduspiirkonna koosolek ja siis tuleb kähku uttu tõmmata. Muidugi märkas rebane koheselt,et äri hundiga eriti ei lähe ja nägi siis hulga vaeva,et kanale selgeks teha,et metsarahvas on huvitatud hoopiski ärist, mitte viimasest suutäiest, mille eest nädalapärast kuulide eest pakku jooksma peab ning kah asi see kana kui algamas on kevadine turismihooaeg. Kõik kohad kanu täis nii,et tapab. Läks siis rebane edasi ning vastu tuli karu. Vii kohe kolhoosiaegne kana gubermangu ära. See ju muneb kuldmune ,nood seal oskavad kohe mida kanaga peale hakata. Nüüd sai ka rebane aru,et oli asjata vaeva näinud , lubaski kanal gubermangu minna. Nüüd sai ka kana sõna suust ja küsis "palju ma teile võlgnen" ? Jube ülbelt ütles nüüd see kana kuid rebane va kaval loom tegi näo,et ei kuulegi ning eh, eh, eh ütles ,mine siis ja kui sa veelkord sinna Oblastisse lähed kuldmune munema siis ära enam loodagi ,et me siin sinuga äri ajama hakkame.
v
võtame/ 3. juuni 2016 09:29
selle vaese kandi endale sõprusoblastiks ja aitame korralikule elujärjele ning hiljem pole referendumgi enam kaugel
j
jajah/ 3. juuni 2016 12:50
sellest vaesest kandist hakkab banaania Tallink saama laevakütuseks kasutatavat vedelgaasi.uus tehas sai valmis.Sellest pole ju paslik meil rääkida.
k
Kuule nabakas/ 3. juuni 2016 15:30
Kas venekeelne öhtuleht on suletud , et kremlimeelsed siin on inisemas!
o
on/ 5. juuni 2016 00:50
olnud ka see sõprusrajoon kunagi meil rubla ajal ja ega meil saa ka niipaljut pinssi,et hõisata saaks, kui kaasat kõrval poleks ,oleks nälgas ammu ja lõpuks pole vaja enam netti,telkut ega raadiotki, rääkimata soojast toast jms.ometi aitame kreekat jne.Kui jääb naaberregioon veel vaesemaks,siis pole kahtlust,et tulevad üle piiri tasuta toidu järgi vms.Kahjuks on venelaste suhtumine enamuses ikka vana moodi-tahtsime parimat aga kukkus välja nagu ikka...
n
3. juuni 2016 06:29
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
j
jajah/ 3. juuni 2016 06:37
mõni läbu on vist saidiga eksinud.
e
Eiei/ 3. juuni 2016 07:56
Lisaks läbule on veel mingi tädi kah eksinud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee