Maailm

Dalai-laama: Saksamaast ei tohi saada araabia maa

Aadu Hiietamm, 2. juuni 2016 06:00

14 KOMMENTAARI

d
2. juuni 2016 21:20
dalai laama on tugev selgeltnägija, selgeltnägemine on jumalik anne, nagu kõik teisedki anded, mis kellelegi antud... sakslaste karma oma ristisõdadega vallutuste eest, nüüd neil islam valllutab.
b
Boch Elektronics/ 2. juuni 2016 11:37
...konks on selles,et praegusel ajal on olemas infotöötlemine. Võrdne selle näitega kui saaks kokku keskaeg ja tänapäev. Ühtedel on püstolid teistel kiviviskemasinad ja tuli. Kalifaati arendades tuleks lähtuda ikkagi sellest,et tõmbekohti võib panna ka kokku tõmbuma.
o
oi oi oi/ 2. juuni 2016 11:20
mis tekst trükitakse ära?? Uskumatu, et midagi sellist peavoolumeedias näeb?
Hakatakse ehk aru saama, et asi on väga paha ja see ideoloogia on hukatuslik.
m
MATS/ 2. juuni 2016 10:27
Islam on püüdnud korduvalt Euroopat hõivata. VII-VIII saj üritasid seda Bagdadi kaliifid, Kui nad Bütsantsi taha toppama jäid, tegid nad tiibmanöövri, haarasid Põhja-Aafrika, tulid üle Gibraltari väina ja hõivasid Ibeeria poolsaare. Seejärel tungisid üle Pürenee mägede ja ründasid Prantsusmaad. Nad löödi aga üsna Pariisi lähedases Poitiersi lahingus Karl Martelli juhitud rüütlivägede poolt tagasi. 700 aasta pärast lõpuks ka kogu Ibeeria poolsaarelt, mauride viimane kants Granada langes kristlaste kätte tagasi alles 1492.a.
XI saj üritasid kristlased ristisõja nime all vastulööki ja võtta tagasi Palestiinat ning Jeruusalemma, endisi krstlikke, kuid vahepeal moslemite poolt vallutatud alasid. Kuid nad jäid toppama ja said XIII saj Salah-ad Dini vägede poolt lüüa ning tõrjuti seejärel lõplikult Palestiinast välja.
XIV saj. tungisid üle Bosporuse Euroopasse muhameedlike türklaste väed ja lõid Balkanil oma tugipunktid. 1453 langes lõpuks ka Konstantinoopol. XV-XVII saj tungisid türklased korduvalt Euroopasse. Vallutasid kogu Balkani, Bulgaara, Rumeenia, Ungari j.n.e. 1529.a. piiraid türlased Viini, kuid pidid lahkuma toidunappuse, levivate taudide ning sügisvihmade ja külma tõttu. 1683.a. toimus teine Viini piiramine, kuid appi jõudsid tugevad abiväed Poolast. Kuid türgi moslemid polnud veel sellega murtud, sõda jagus veel 15 aastaks. Euroopat kaitstes paistis silma näiteks noor Austria väejuht Savoia prints Eugen. Ka XVII saj. üritasid mõned sultanid veel muskleid näidata, kuid nende impeeriumi jõud rauges vähehaaval.
Nüüd on toimumas uus islami pealetung ja Euroopa vallutamisei katse. Seekord täiesti uue, sisse imbumistaktika kaudu. Nagu vesi läbi pragude. Kasutades seejuures oskuslikult ära mitmeid tobedaid, siduvaid reegleid, mida Euroopa on ise enda käte sidumiseks välja mõelnud.
Meie siin Eestis kritiseerisime Pätsi, kes andis Eesti Vabaiigi Stalinile ära ilma ainsagi püssipauguta. Tundub, et Euroopaga on juhtumas just samamoodi.
m
mis seal enam/ 2. juuni 2016 10:10
saada või mitte saada. Saksamaa on ju peamiselt araabiamaa. See, et seal mõned sakslased juhuslikult elavad, ei muuda asja
S
!/ 2. juuni 2016 10:33
Saksamaa võib ju põhja minna, kui nad seal seda nii väga soovivad. Kahjuks viivad nad seejuures põhja ka meid, just nagu merepõhja langev rask ankur ankruketi külge kinni jäänud supleja. Sest Merkel ja Juncker kannavad püüdlikult hoolt selle eest, et meiegi sellest tuumafüüsikute, professorite, arstide ja inseneride tulvast ilma ei jääks, kes nende kutsel tulvaveena Euroopasse sisse voolab. Milleks muidu kogu aeg see sundkvootide jutt?
s
saab teha ju nii/ 2. juuni 2016 11:32
nagu Poola ja Ungari on teinud. Lihtsalt ei võta neid vastu!
t
to saab teha/ 2. juuni 2016 11:48
Saab küll, kuid selleks peavad hoopis teistsugused mehed tüüri juures seisma. Kellel on sirge selgroog ja kes oskavad ka oma peaga mõtelda. Kahtlen, kas elupõlised koogutajad enam selga sirgeks saavadki. Ja Brüsseli tõdede korrutajad oma peaga mõelda enam oskavadki.
l
Lugupidavalt .../ 2. juuni 2016 09:44
Kallid sinisilmad- kas nende VÄGA LUGUPEETUD maailmapersoonide arvamus ka ei loe teile ja ikka jaurate oma jura edasi??
Palun lugege siis uuesti ja teil pole mingitki põhjendust pidada ennast targemaks kui DALAI-LAAMA ja KINDLASTI tunneb nimetatud Boluem Sansali antud rahvaid, islamit nii heas kui halvas NATUKENE rohkem :) kui teie või teie nõuandjad kuskilt TTÜst või MTÜst.
Palun lugege siiski uuesti.
a
Ahaa paras paras/ 2. juuni 2016 08:55
Ainult Rossia on normaalne riik
r
Rix/ 2. juuni 2016 08:20
Niikaua,kui Saksamaa eesotsas on see hull vanaeit,nii juhtubki.

l
Liberast/ 2. juuni 2016 07:51
e
2. juuni 2016 07:46
n
naine/ 2. juuni 2016 08:49

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee