ERR-i veebitoimetuse peatoimetajana tööle asnud Anvar Samost: mul ei olnud soovi ajakirjandusest lahkuda (27)
Õhtuleht tabas Samosti esmalt koosolekult, pärast mida oli tal siiski mahti paari sõnaga kommenteerida, miks just ERR ning milline on hetkel tema kokkupuude poliitikaga.
"Mul ei olnud soovi ajakirjandusest lahkuda," teatas ta, sõnades, et ERR ostus talle igati sobilikus kohaks, kus meedia alal jätkata.
Mis aga puudutab poliitikat, siis Samosti sõnul on ta sellega seotud just nõnda palju, kui tema töö veebitoimetuses ette näeb.
ERR-i veebitoimetuse värske peatoimetaja on varem üle 16 aasta töötanud uudisteagentuuris BNS ning samuti ajalehtedes Postimees ja Hommikuleht, poliitikast lahkus ta enam kui aasta tagasi, olles sellele eelnevalt IRL-i ridades.
Samosti eelkäija ERR-is, Rain Kooli, lahkus ametist omal soovil.
27 KOMMENTAARI