Maailm

TASERI ASEMEL TULISTAS TULIRELVAST: mustanahalise tapnud ekspolitseinik neljaks aastaks vangi (6)

LISA KOMMENTAAR

CDE 2. juuni 2016 10:29
Kahjuks pole te teadlikud, kui ebaefektiivsed ja kui halvasti treenitud on USA politseinikud. Samuti on tulnud välja tõsiasi, et sealsed politseinikud nii vähese distsipliini kui ka treenituse tõttu kardavad kõiki, kes isegi viisakalt küsivad põhjendust arreteerimise põhjuse kohta, aga vastust pole saanud.
Samuti on sealsetel politseinikel kombeks teha olukord hullemaks kui vaja. Näiteks 12 Tamir Rice mängis mängupüstoliga pargis. Keegi murelik kodanik helistas politseisse, et üks poiss mängib "vist" mängurelvaga. Dispetser seda edasi täpselt ohvitseridele ei öelnud. Tagajärjeks oli agressiivne politseinike rünnak poisi vastu puhtalt hirmust, mille tõttu poiss lasti maha. Ja see politseinik, kes seda tegi ei oleks tohtinud seda tööd teha, kuna relva kasutamise katsetel kaotas ta enesekontrolli. Aga ta sai ikkagi tööle.
Seega. USA korravalvurite ja tsiviilelanike vahel on tõsine usaldus ja suhtlusprobleem mitte ainult ülbete elanike vaid ka omaette hoidvate politseinike tõttu, kes peavad ennast seadustest tähtsamaks.
haige usa 1. juuni 2016 20:33
mille eest nad selle võmmi kinni panid. üldse on seal imelike asjade eest eluaegsed jne
??? 1. juuni 2016 13:48
Ja mis puhul see sell siis politseiniku eest põgeneda üritas, kui ta oli nii aus ja puhas poiss ja tal mingit pattu hinge peal polnud?
amis 1. juuni 2016 13:11
huvitav 1. juuni 2016 12:38
Palju võrdluseks samas osariigis kanepi käitlemise eest saab? Eestis alates 3 aastast.
1. juuni 2016 14:35
tee popsu ja ole vait - paistad targem!