Eesti uudised

"Pidin Hispaaniasse restorani ettekandjaks minema, kuid lõpetasin prostituudina"

Liis Vaksmann, 1. juuni 2016 06:00

61 KOMMENTAARI

k
Kurb kuulda või lugeda./ 1. juuni 2016 21:42
Hispaania on suht kahtlane kant, Albaania ja Itaalia ning türgi või isegi moldova. Hullem ongi see asi et Eestis ei ole väärikat tööd ja haaratakse sellest õlekõrrest see on automaatne refleks mis peaks sinu rahamuresid lahendama. Eesti riik on selle ise välja töödelnud, Kurb on naisest et selle ohvriks langes! Aga õhtuleht ikka kerjab 2.99 € kest!
p
pettised/ 1. juuni 2016 18:59
pidin minema Ispaanjasse šhekretääriks miljonääri juure aga valetasid! oopis pidin magama meestega. lubati 100 evrot mehe peald aqga kahe kuu pärasd. kui kakks kuud täis ei saanud midagi pidin saama üle 8 tuhande. pettised
l
lolagas oled/ 1. juuni 2016 21:38
miinusepania! mine ise ja tee seda palavas. raha ka ei saand.
v
vana ema/ 1. juuni 2016 14:25
Õnneks on positiivne see, et haridus on eestis kõigile vabalt kättesaadav ja noored teevad oma valikud ise- mõistagi on eeskujuks vanemad. Kui ikka ema ja isa on samuti ludrid, kelle mõistes ainsad võimalused rikastuda on kas panka röövida või lotoga või kasiinos võita, siis ei oska ka nende järeltulijad muud arvata, kui tõepoolest- suvaline ligi astunud mees pakub head ja tasuvat ning LIHTSAT tööd! Surnud ring.
v
vana aeg/ 1. juuni 2016 18:07
siis oli jah kõigile kättesaadav, nõuka ajal, kuigi tegelikult polnud, oli suur konkurents kõrgkooli, nüüd võib jah igaüks rahaga diplomi osta, kuigi kõigil pole selleks raha jne.
j
Juss/ 1. juuni 2016 13:10
Tühi möla. Räägib, nagu oleks sattunud Kolumbiasse. Ma olen seal Hispaanias neid "ohvreid" küll näinud. Väga lõbusad ja oma eluga rahul need vaesed naised.
B
./ 1. juuni 2016 16:16
Barcelonas la Ramblal lantides ainult küsi--kas eestlannasid leidub.
Leidub küll.
Ainult kui nendega hakkad emakeeles rääkima, siis lasevad kohe kiiresti jalga.
Ja pildistamise puhul teevad parajat seakisa.
m
matsu/ 1. juuni 2016 12:17
Kommentaatorid on õelad ja pahatahtlikud nagu ekrelased ikka!
k
Krissu/ 1. juuni 2016 13:58
Kommentaatorid on pahad? Oot, mida? Peaks nagu vaestele tobukestele kaasa tundma? Täiskasvanud inimene võiks vähemasti nii palju kupli all omada, et teeb oma peas lihtsa kalkulatsiooni: Kas pakkumine on usaldusväärne? Kui pakkujateks mingid suvatuttavad, keda kusagil baaris kohati, siis kindlasti EI ole usaldusväärne. Nii lihtne ongi! Tänapäeval on tänu internetile kõiksugu tausta uurimised väga lihtsad. Kes ka seda ei oska, sellele ei oska tõepoolest kaasa tunda. Kuri kommentaator, nagu ma olen, eks
v
vanaema/ 1. juuni 2016 11:24
Kui te olete Hispaanias sattunud politseisse ja ei räägi kohaliku! keelt, siis vaevalt te saate sealt abi. Politsei ei räägi isegi inglise keelt. Mõelge selle peale, enne, kui lähete sinna õnne otsima.
k
Küll sa oled tark,/ 1. juuni 2016 11:57
ei tea mis keelt eestis räägitakse ja kas mõni eestlane on üldse eestis käinud sinu arvates.
v
väga targale 11:57/ 1. juuni 2016 12:25
Millest kirjutad, ise ka aru saad? Jutt on Hispaaniast.
t
Tark/ 1. juuni 2016 12:54
Kuulge lambad ma olen Hispaanias elanud 9 aastat nüüd elan Portus.Lolli möla on halb kuulata kui inimesed ise ka ei tea mida räägivad ja millises Inglismaa osas millist keelt räägitakse.
v
vanaema/ 1. juuni 2016 13:32
Sellele, kes elas Hispaanias 9 aastat: Muy zolocho!
o
Ok/ 1. juuni 2016 18:35
Tallinnas räägitakse ainult vene ja soome keelt. Saartel ja löuna-eestis räägitakse Eesti keelt !
K
./ 1. juuni 2016 16:17
Kuidas saab ettekandjaks kandideerida ilma kohalikku keelt oskamata??
l
Loll Küsimus/ 1. juuni 2016 20:43
a
Arts/ 1. juuni 2016 11:03
Tere, noh kas need jutud kõik vastavad tõele,eks ole väljamõeldisi ka ja ärge ikkagi naisi ka nii alla tehke.
o
on "ka" tõtt/ 1. juuni 2016 11:14
ja ka väljamõeldisi ning naiivitare, kes ka väärivad mahategemist, et ka tulevased nn ohvrid libedale teele ei eksiks...ka!
Milleks ?/ 1. juuni 2016 10:25
Mispärast üldse on Eestis tehtud lihtinimeste elu nii tühiseks- ja töö vähetasustatavaks, et, kes vähegi TEENIDA tahab, peab tingimata Eestist jalga laskma. Nüüd, valitsejad, tuletage meelde seda, veerandsajanditagust lööklauset : " Riik on halb peremees."
ä
ära üldista/ 1. juuni 2016 10:37
teenin (oma peaga) ja olen siin samas
— -e/ 1. juuni 2016 11:35
sorry, kui teie käest tööluba ei küsinud, teie muidugi oleksite tahnud mind laisana oma kambas naha. Veelkord sorry, ei lähe läbi, ei suuda joodikute ja elumeeste kamp mind maha suruda.

t
troll/ 1. juuni 2016 10:24
Selliseid lugusid tuleb praegu ja jääb tulema, kuna harimata inimesi kasvab pidevalt peale...Kõik need õnnetud lapsed, keda harimata vanemad on kusagil depressiivses eesti väikelinnas sigitanud vaid sissetulekuallikana (ei ajutiselt saada vanemapalka) ja tegelikult keegi neist ei hooli, kasvata, ega õpeta...nendest lastest saavadki kalevipojad ja hea teenistuse ootuses prostituudid- mõtlemisvõimetud inimesed, keda on lihtne mõjutada :( Tegelikult on see hästi kurb, kuid paratamatus. Mõistlik noor omandab eestis kõrghariduse, millega ka Eestis on võimalik väga korralikku palka saada. Kui lähed välismaal samale erialale, siis mõistagi palju rohkem.
1
1silm/ 1. juuni 2016 11:25
Wow. Teadja on rääkinud!
e
Ene/ 1. juuni 2016 12:26
Teadja? Jumalast õige jutt ju. Sa 1silm tundsid end puudutatuna? Oled hariduseta ja ambitsioonideta külajoodik või emapalga nimel töötav "titevabrik"?
j
Juku/ 1. juuni 2016 13:22
Tüüpiline pime. Sinu arvates siis on ainuke õige ja väärikas inimene kõrgharidusega pintsaklipslane? Kui sa oma käru kaubanduskeskuses lükkad, kas sa siis vahel mõtled või räägid oma lastele, et kus kohast tuleb see piim, leib, liha, kala, või, juust jne jne., mis su kärus on? Kes on need idioodid, kes sulle seda kõike valmistavad? Millised on need harimata tolgused, kes harivad põldu, kasvatavad ja lõikavad vilja? Kes on need haisvad kummimantlites jobud, kes püüavad merel kala? Sinusugustele oleks paras, kui need, kelle õlgadel tegelikult ühiskond püsib, sulle seda kõike ei toodaks. Võiksid paar kuud dieedil olla ja süüa oma Armani teksaseid.
h
Heli to 13:22/ 1. juuni 2016 13:35
Oioi, kus nüüd tulistas! sa Juku oled tüüpiline õnnetu, kibestunud, enesega rahulolematu ja rumal, äärmiselt rumal inimene. Äärmiselt madalalaubaline on mõelda, et põlluharija või farmipidaja on harimata tolgus, nagu sina kirjutad. Ka nõuka ajal olid ülikoolid, kas tead ja seal õpetati just neid asju. Räägin meie tublist naabrimehest Võrumaal, kes on justnimelt põllumees ja selle omale juba varases nooruses sihiks seadnud ning vastava hariduse saanud! Ei ole ikka nii lihtne, et viskad seemne mulda ja kõik. Sa oled ikka hea kloun, kui kirjeldad haritud inimest vaid pintsaklipslasena :D Inimesel on vabadus õppida seda ala, mis huvitab ja minna ning teenida mujal maailmas, kui antud ala eestis tasustatud ei ole jne. Aga sinu moodi jobud ei pea muidugimõista midagi õppima. Pritsivad tatti ja halvustavad netis- nii tüüpiline harimata matsi komme.
k
kurat to Heli/ 1. juuni 2016 18:10
Heli, sa ei oska lugeda.
k
1. juuni 2016 20:48
kle ennast targaks pidav idikas, mujal maailmas lasakse pikalt su nõuka vms mujalt kombineeritud diplomite ja "hariduse" peale. küll nähtud neid haridusega vaevalt siin toime tulevaid... töö tegi ahvist inimese, mitte haridus, räägitakse.
m
martin/ 1. juuni 2016 10:15
Kahju muidugi, et naised meil nii naiivsed on. Kui tausta uurida ei oska ja jooksevad kohe mingite juhu tuttavate kaudu Hispaaniasse.
See artikkel ajab lihtsalt närvi!
Lähen parem teen trenni ja mõtlen miks inimesed nii rumalad on.
Naised kui soovite enesekaitset õppida ,andke märku;). Vb tulevikus oleks teile sellest kasu.
e
enesekaitse/ 1. juuni 2016 10:39
püstoli vastu vaevalt et on kasu
m
martin/ 1. juuni 2016 14:54
Õige. Ega püstoli vastu tõesti ei pea ega ka saa mitte iga üks. Kui võimalus on siis tuleb enne püstoli haaramist teha vastane kahjutuks.
k
1. juuni 2016 20:54
küll sa saad, kui ellu taha jääda ! tuttav mendilaadne õpetas, et relv tuleb käest ära lüüa väänata jne. inimeste rumalus pole siinkohal esmane, vaid vaesus, mis enamikku kuhu tahes ajab... ma saan sest aru, kui midagi muud teha pole.
s
Sa martinike,/ 1. juuni 2016 10:39
...ära üldista. Kõik naised ei ole nõnda naiivsed. Naiivseid ja rumalaid on palju- kõik ööklubid selliseid täis, kes loodavad leida unelmate meest (ilusat, tarka, rikast ja truud) ÖÖKLUBIST!!! Enda välimus nii võlts, kui olla saab: kulliküünised, haigelt pikad kunstripsmed, juuksepikendused jne. Oma lollus, mis muud. Ega keegi viisakast ettevõttest taolisele tibile korralikku + tasuvat tööd pakkuma ei tule ju :-)
o
odavad/ 1. juuni 2016 12:30
Just täna sain "imetleda" liftis üht taolist eksemplari: juuksevärv välja kasvanud, ripsmed nii pikad ja ebaloomulikud, kui vasikal, seljas mingi odav neoonkleit, kunstküüned ja selle kõige krooniks odavad kunstnahast plätad ja kunstnahast suur ja kole käekott. Kallid võltskaunitarid, väljamaa härrasmeestele paistavad sellise välimusega naised prostituutidena ja nii on! Ärge imestage, kui keegi tuleb küsima: Kui palju tund makasb või "tööd" pakkuma.
a
1. juuni 2016 12:58
Aga Ilona kaldre ytles, et tuleb körge kontsaga kingi kanda
k
King Kong/ 1. juuni 2016 13:37
Las ta siis ütles. Kõrge kontsaga kingi on erinevaid. Kui topitakse jalga meetrise kontsa ja poole meetrise platformtallaga prostituudikingad, siis just nõnda see välja näebki. Õnneks on olemas viisakaid ja ilusaid kingi- iga naine laiab vastavalt oma maitsele.
e
1. juuni 2016 14:59
Ei üldistagi. Ja ei olegi väitnud, et kõik naised on sellised. On kindlasti ka palju taibukaid ja endast lugupidavaid naisi. Sellepärast ma enam ööklubides ei käigi, kuna seal käib selline krohviparaad, et ajab lausa iiveldama.;)
m
martin/ 1. juuni 2016 15:42
Ei üldistagi. Ja kindlasti pole kõik naised sellised. Kindlasti on palju taibukamaid ja endast lugupidavaid naisi. Ööklubides ei suuda ma enam käia, kuna sisse astudes ajab see krohviparaad iiveldama;)
b
blondiinid ja naiivitarid!/ 1. juuni 2016 10:09
Teid kutsutakse Lääne ja Lõuna-Euroopasse baaridaamideks või hotelli administraatoriteks kohalikku keelt oskamata....no kuidas te seda ette kujutate?? No anna mõistust! Samas netis googeldada ning töödelda tulevase nn töökoha andmeid, võtab aega loetud minutid!
y
Ytleme nii, et/ 1. juuni 2016 10:04
teise Euroopa/maailma otsa ettekandjaid ei otsita. Neid saab vajadusel kohalike seast kyllalt leidma, nii et pole vaja tuhandete kilomeetrite tagant otsida ja vaeva näha. Samna lugu on au pair'idega. See peaks olema esimene mõte, mis pähe tuleb. Teine mõte, mis peaks pähe tulema on maailma vanima ameti pidamine, sest sinna läheb eksootikat vaja. Ja tulud korvavad otsinguteks tehtud kulud. Iseasi, kui maailma teisest otsast keevitamisspetsialiste või midagi muud väga spetsiifilist otsitakse. Kordan - spetsiifiliste oskusteta, seega teenindajaiks sobivat, tööjõudu, on koha peal tavaliselt kyllalt. Septsialiste kipub nappima, aga noored naiivsed naised tavaliselt spetsialistide hulka ei kuulu.
A
.../ 1. juuni 2016 11:24
Au paire ikka otsitakse küll ka tuhandete kilomeetrite tagant. Oma laps käinud Londonis lapsehoidjaks aastaks ja enne teda ja pärast ka olid seal peres lapsehoidjaks Ida-Euroopa tüdrukud. Muidugi taustakontroll tuleb alati enne kuhugi sõitmist teha, lapsehoidjana ka perega tutvuda, et oleks vastastikune sobivus. Minu laps läks läbi korraliku vahendusfirma, mille tausta loomulikult ka enne uurisime, see annab garantii ka sellisel juhul, kui kohapeal selgub, et pere ei sobi.
a
Au pair' idega/ 1. juuni 2016 11:37
sai vist yle pakutud, kuid kunagi ei tea, mis perese satud. Õnneks on proffidel tavaliselt ka omad foorumid ning muud suhtluskeskkonnad, kus info liigub ja on võimalik peremehele/tööandjale taustkontroll teha. Nagu venelased ytlevad - Docerjai no proverjai.
j
jans/ 5. juuni 2016 17:02
Tegelikult otsitakse küll, kohalikud ei taha ettekandja tööd teha lihtsalt. Aga mõistust peab peas olema ja kõike kontrollima, varuplaane tegema jne, lihtsam on kohale minna ja kohapeal vaadata, millega tegu ja ennast tööle pakkuda, niimoodi kaugelt minemine on riskantne jah.
n
Naised teavad, hästi teavad,/ 1. juuni 2016 09:58
kuidas mees peab käituma, kuidas mees peab naist rahuldama. Kõike nad teavad. Lugege naistekaid kui tähtsad nad õpetama on. No õpeta nüüd seal Hispaanias, kuidas mehed peavad käituma. Siin haliseda pole mõtet, sest meie mehed ei oska sulle appi tulla. Nad ju nii rumalad. Aga kutsuksid siis Eestist naised appi? Naised ju teavad kõike.
n
1. juuni 2016 09:34
nu mis seal imestada, kui tydruk ise nõustub ja ei uuri enne telefoni teel välja et kas selline firma kuskil tegutseb nu ma ei tea ka kas peaks igal inimeselt uurima kas sa oled seda teinud
m
Mis mõttes?????/ 1. juuni 2016 09:28
Eesti võimud teavad, et Eestis on 5300 orja !? Kui võimud teavad, siis miks midagi nende vabastamiseks ette ei võeta????
k
kelle orjad?/ 1. juuni 2016 10:14
Mina ei tunne neist ühtegi, pigem vastupidi, riigiorjad elavad ülemõistuse hästi! Ori oled sa ehk oma ahne tööandja juures, kes ei taha sulle õiglast palka maksta või oled loru ja ei väärigi suuremat tasu!
t
To kelle orjad?/ 1. juuni 2016 12:07
Loe raportit, artikli lõpupoole on välja toodud, kui palju on orje näiteks eestis, Lätis ja Leedus ning mitmendal kohal inimkaubanduse tabelis Eesti on. On selgelt välja toodud, et Eestis on 5300 orja. Kui oled raporti läbi lugenud, ei aja enam naerma.
t
To kelle orjad?/ 1. juuni 2016 12:10
Lõik raportist:
Orjade arvu üldtabelis on Eesti 5300 orjaga 143. kohal. Lätis ja Leedus on vastavalt 8000 ja 11 800 orja. Kokku vaadeldi 167 riiki.
Moodsa orjanduse alla liigituvad vastu tahtmist töötamine, raha eest seksiteenuste pakkumine, lapssõdurid.
Ebainimlik kohtlemine on näljutamine, seksuaalne ärakasutamine, ebainimlikud töötingimused, maksmata palk ja isiklike dokumentide konfiskeerimine.
k
1. juuni 2016 10:41
Kuskohas nad on peidetud!?
t
teadlik/ 1. juuni 2016 08:39
kõige õnnelikumad on need inimesed ,kelledel töö ja hobi kattuvad.Ehk lühidalt öeldes, teed tööd ja tunned sellest puhast naudingut.

r
reku/ 1. juuni 2016 08:36
Jälle üks loll naine, kes üritab nüüd ennast puhtaks pesta. Igas euroopa riigis, kui naist koheldakse halvasti saab abi nii võimudelt, kui ka avalikkuses. Tehke katse, minge tänavale ja rääkige suvalisele vaisele, või politseile. Kui esimene pöörab selja, teiselt saab ikka abi. On naisi, kes teadlikult teegelevad prostitutsiooniga, je enesevabandusena toovad ettekäände, et võeti dokumendie, ähvardati jne. Oli ju saade, kui prostituudid vabastati, ja nad läksid tagasi punkrisse põhjendusega, et aga vaja ju teenida.
h
hmm/ 1. juuni 2016 09:26
EL pole mingeid dokumente vaja selleks et politseiga kontakteeruda. See dokumentide ära võtmine sobib rohkem koolihariduseta inimese mõjutamiseks.
s
sandaalid/ 1. juuni 2016 08:21
kunstnahast ja 49 eurot. vottan selle raha ette parem kaks prostituuti.
v
viivi/ 1. juuni 2016 07:58
mis seal siis enam vahet on, kas ette kandja või ette andja?Ühed andjad mõlemad.
Õhtuleht hiilgab paljaste persetega ja üks osa rahvast kasutab seda kehaosa ellujäämise võimalusena.
m
Miks/ 1. juuni 2016 07:55
ükski lits ei taha tunnistada, et nende saatuses on süüdi iseenda rumalus ja ahnus? Ikka on teised süüdi. Ise aga võiks ikka elule lahtiste silmadega vaadata. Ei hakka ju keegi sulle midagi kandikul kätte tooma. Mõelge kui paljud on hoopis vait, sest häbenevad oma rumalust tunnistada.
Mõelge peaga, et miljonid tahavad igal õhtul kedagi ..., juba tõenäosus ütleb, et sina oled 9-l juhul 10-st järgmine.
m
mikk/ 1. juuni 2016 07:36
vedas tädil, sai vähemalt ke..i!
j
1. juuni 2016 10:44
ja sa ilmselt olid üks nendest andjatesti orjast prostituuti kasutamine ju on iga korraliku mehe unistus
a
aga soojas/ 1. juuni 2016 07:30
vot mida teeb kui prostitutsioon kriminaliseerimine põhjamaades muidu oleks lähiriikides samal ametil nüüd kaugel
t
tööriist omast käest/ 1. juuni 2016 07:29
Kui inimesel on annet, siis ettekandja pole ehk see kõige tulusam amet. Eskorttüdrukuna ei pea riigi käest pensionipõlves raha nuruma. On ka vahepealseid variante, mi suuresti sõltuvad Sinu kehakujust ja vagiinast aga seda teemat oskab Õhtuleht juba täpsemalt käsitleda.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee