Galeriid

ÕHTULEHE GALERII JA VIDEO | Edgar Savisaar tähistas Linnapoes oma 66. sünnipäeva (43)

Helen Pentsa | Video: Jörgen Norkroos, 31. mai 2016 13:55
Foto: Jörgen Norkroos
Kümned lasnamäelased kogunesid täna Linnapoodi, et tähistada ametist tagandatud Tallinna linnapea Edgar Savisaare sünnipäeva. Savisaare 66. sünnipäevale ei tuldud sugugi tühjade kätega, vaid ei peetud paljuks võtta kaasa lilleõis või õnnitluskaart. Üllatusmüüja rollis olnud Savisaar kuulis ostlejatelt ohtralt kiidusõnu ja häid soove.

Kella üheteistkümne paiku oli Linnapoe ümbrus pigem rahulik. Tõsi küll, kümned inimesed seisid poeuste ees, paljudel oli kaasa võetud ka lilleõis, kommikarp või õnnitluskaart. Kannatlikult oodati, millal endine linnapea kauplusesse saabub.

Oli kohal ka neid, kes tulid lihtsalt sisseoste tegema ja kuuldes Savisaare tulekust jäid ümberitsevad sagimist uudistama, ent suuremal hulgal ikka tulihingelisi fänne, kes olid sihilikult kohale tulnud selleks, et kasutada võimalust ja endist linnapead õnnitleda. Ümbrust turvas munitsipaalpolitsei.

Savisaar saabus poeleti taha koos abilistega, kes ostlejatele tagastusraha arvutasid. Enamasti osteti puu- ja juurvilju, mida endine linnapea õnnesoovide vastu võtmise kõrvalt kaaluda aitas. 

Vaata täpsemalt Õhtulehe videost ja galeriist!

Samal teemal

10.06.2016
Kardeti rahvahorde? Taavi Aas põhjendab, miks mupo Savisaare sünnipäevaüritust turvas
01.06.2016
Savisaar: presidendikampaaniat teevad minu toetajad

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee