Eesti uudised

Erakonna Eestimaa Rohelised juhatus: valige presidendiks Alar Karis (11)

Toimetas Piret Pappel, 31. mai 2016 09:09
Alar KarisFoto: Alar Truu
Eesti vabariigi presidendil on palju kohustusi, mis kõik on ilusasti loetletud meie põhiseaduses. Lisaks võimekusele täita põhiseaduslikke kohustusi, ootavad Eesti kodanikud temalt väärikat käitumist nii ametialaselt kui ka eraelus.

Võttes arvesse kujunenud olukorda, kus Eesti vabariigipPresidendi institutsiooni usaldusväärsus on äärmiselt madal, on oluline, et valides uut riigipead, ei võtaks riigikogu või valimiskogu poliitilisi riske ega korraldaks valimistest palagani. Kutsume presidendi valijaid olema üle igapäevastest poliitilistest kemplemistest.

Erakonna Eestimaa Rohelised juhatus teeb ettepaneku valida Eesti vabariigi presidendiks praegune riigikontrolör Alar Karis. Alar Karis pole olnud ühegi erakonna liige. Ta on näidanud ennast võimeka teadlasena ja haridusjuhina.

Riigikontrollis töötades pole ta kartnud konfrontatsiooni teiste riigiasutustega, millega on tõestanud oma sõltumatust. Ta on suutnud olla diplomaatiline ja väärikas tippjuht nii Eesti maaülikoolis, Tartu ülikoolis kui ka riigikontrollis.

Alar Karise elukogemus ja isiklik eeskuju teevad temast väärika presidendi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee