Jevgeni JerofejevFoto: Reuters / Scanpix
Õhtuleht.ee 30. mai 2016 22:43
Mitmete Venemaa meediakanalite teatel tapeti täna oma kortermaja trepikojas GRU ohvitser Jevgeni Jerofejev, kes vahetati eelmisel nädalal Ukraina sõjaväelenduri Nadežda Savtšenko vastu.

Venemaa meediakanalite teatel tulistati Jerofejevit kuklasse oma kodu trepikojas, kui mees oli tulnud hommikuselt jooksuringilt.

Pärast seda, kui mees oli sisenenud kortermaja trepikotta, kuulsid majaelanikud kahte lasku ning nägid trepikojast välja jooksmas mustas riietuses meest.
Jerofejev hukkus sündmuskohal.

Ükski lääne väljaanne pole Jerofejevi mõrvateadet seni kinnitanud.

Ukraina julgeolekuteenistus arreteeris Vene sõjaväeluure GRU ohvitserid Jevgeni Jerofejevi ja Aleksander Aleksandrovi möödunud aastal ja süüdistas neid diversiooniaktide korraldamises.

Samal teemal

Kommentaarid  (35)

Sopakas 31. mai 2016 16:59
Õhtuleht paneb pange! "Vene meedias" pole silpigi sellest väidetavast tapmisest. Küll aga kirjutati sellest esimesena mingis Ukraina meedia mingis sama "tõsiseltvõetavas" väljaandes, kui seda on Õhtuleht ise. Sealt korjasid mõned sama riigi veidi tõsisemad, kuid sama räpakad portaalid "uudise" üles ja paljundasid süüdimatult. Meie klikijanus sopakirjandus muidugi ka. Samade alg-allikate järgi peaks näiteks igasugused venkude kohalikud ja mittekohalikud sõjakurjategijad nagu "Motorola", "Kiivi" või "Strelkin-Kirkin" või isegi Putin juba mitmeid ja mitmeid kordi surnud olema..
jajah 31. mai 2016 18:22
see kõik tõsi kuid vaata kui paljud läbud said jälle ila eritada.
31. mai 2016 12:50
Arvata võib, et ega teisel mehel ka pikka pidu pole!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS