Melu TV | ÕL TV

TV3 VIDEO JA FOTOD | "Suvesangarid" on tagasi! Uus hooaeg alustab täna! 

Toimetas Helen Pentsa, 30. mai 2016, 15:07
 TV3
Täna alustava kolmanda hooajaga suvesaate «Suvesangarid» tänane esitlus kulges lõbusalt ja üllatusterohkelt. Kohal oli uus saatejuht – Kolleeg, kes nüüdsest saadete valmimisel oma käpa ulatab.

Saatejuhid Kristjan Rabi ja Indrek Vaheoja olid rahva kokku kutsunud pealinna legendaarsemasse Valli baari, kus avati pidulikult kolmas „Suvesangarite“ hooaeg.

„Suvesangarid“ on lustlik suvine saade, mis tõestab, et igas Eestimaa nurgas on midagi vaatamist ja katsetamist väärt. Kartmatud saatejuhid – Kristjan Rabi ja Indrek Vaheoja tõestavad omal nahal, et see tõepoolest nii on ja kaasavad igaühe, kes kaasatud olla soovib.

Et kajastatud saaks igas Eestimaa nurgas toimuv, on lubanud mehed kodumaale kohe päris mitu tiiru peale teha ja kindlasti on plaanis jõuda suve kuumematele festivalidele ja armastatud artistid tulevad lausa koju kätte. Üks nimi, kelle nad juba julgevad välja öelda, on palavalt armastatud Anne Veski isiklikult, kes saatest oma suure kontserdituuriga läbi astub ja eksklusiivseid kaadreid kindlustab!

Samal teemal

1. juuni 2016, 11:17
Indrek Vaheoja lahkub Raadio 2 hommikuprogrammist

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee