Eesti uudised

Blogija Kadri Luige surmas süüdistatud Veet Mano pöördus pressinõukokku (88)

LISA KOMMENTAAR

Ja veel.. 31. mai 2016 14:21
Ükski ravitseja ei ütle sulle, et tule siia ma teen su terveks, sina ainult istu ja oota. Alati öeldakse, mida sa Ise selleks tegema peaksid, et su olukord paraneks või laheneks täielikult. Aga inimesed ei taha ise vaeva näha, tahavad, et keegi teine Nende tervisega kõik korda teeks, ilmselgelt on aga enda panust ka vaja.. Ja sellistel juhtudel siis tulevadki need pettunud kurjad inimesed teisi petturiteks jne nimetama. Kerge on teiste kohta midagi öelda, kui ise ei ole midagi teinud :)
31. mai 2016 14:49
Maalid maalt jooksevadki iidolite ja autoriteetide järgi, sest sedasama mida soovitavad ravitsejad, räägivad ju ka arstid. Kuid kuna Maalid maalt maksava sama jutu eest väljamaa ravitsejale rohkem raha, siis nad sealjuures ka usuvad, et saavad kiiremini terveks.
Juuli maalt 31. mai 2016 15:03
Kust sa võtad, et arstid sama räägivad. Arstid ravivad kalli raha eest sümptomeid, alternatiivikud tervet inimest. Profiravi ongi kallis. Norras maksab 20 min. jalatalda 100.- eurot ja järjekord on pool aastat selle arsti juurde. Ja lõpuks vastutab ikka inimene oma elu, oma tegude ja oma väljaütlemiste eest.
31. mai 2016 15:16
Siis vaheta perearsti. Nii lihtne see ongi.
muig 2. juuni 2016 08:00
"Norras maksab 20 min. jalatalda 100.- eurot ja järjekord on pool aastat selle arsti juurde."
.
Meil nimetab iga varbamudija ennast juba "tohtriks" ning 20 min. "jalatalda" maksab neil 20 eurot. Kuid kliente pole kusagil...
Eks küsi ka 100 eurot nagu Norras, äkki saadki hunniku kliente nii et järjekord on lausa pool aastat.
Unistada ju võib...
Hallo rahvas 31. mai 2016 14:12
ise isiklikult usun küll selliseid 'võimetega' inimesi ja usun ka et Mano pole petis, aga ma ei suru enda uskumusi või arvamusi kellelegi peale, mida aga Lust teeb? Ajakirjanik peaks olema erapooletu, mitte suruma peale seda, mida tema tõeks arvab olevat
31. mai 2016 14:33
Kuule, hAridus ja kriitiline meel. Need Maalid mAalt on elutervema moistusega kui te koik kokku, kes muud ei pinise kui Mano petab, varastab, tombab rahast tühjaks. AgA miks ta siis Saksamaal rahastab raskelt vähihaigete operatsioone? Küsige seda oma koiketeadjalt Lustilt, miks.
to 11:42 31. mai 2016 12:29
Sellepärast oledki eluaeg haige, et vingud ja vigised. Ja kui sa nii kindlalt tead, et nad ravivad valesti, siis ravi ise. Hakatuseks iseennast .Ära ole torssis ja pahane, ole önnelik,et elad, elu antakse meile vaid kord. Kallista oma lähedasi,söpru. Kui neid pole,mine metsa, kallista puid, kuula linnulaulu. Lase päike pösele.Ja küllap tuleb tunne--hea on ilmas elada, peab vaid mötlema positiivselt. Tugevat tervist ja köike ilusat. Veet Mano juures ma ei ole käinud, aga usun, et tal on tervendaja vöimed. Nii lahke ja südamliku silmavaatega inimene ei saa olla petis. Maali maalt.
31. mai 2016 13:35
meile sisseimbunud veetmanod sobivadki Maalidele maalt. eriti kui neil puudub haridus ja kriitline meel.
petised 31. mai 2016 11:42
ühes Lõuna eesti linnas käivad need nii öelda tervendajad korduvalt aga linn on ikka haigeid täis ja rahakott 100 euro võrra tühjem, nad on petised olen ise eluaeg haige olnud ja neid helistamisega liistule tõmmanud kõik on vale mis nad räägivad
kleeps 31. mai 2016 09:50
Kuidas aga sai Manost tevendaja ,sealt saigi kõik alguse.Mano Läks Osho õpilaseks,mida aga teeb õpilane pärast õpinguid,ta on muutunud mees Osho järgija.Teeb sama mis Osho.Kui kõik inimesed tantsiks ,kallistaks,kudrutaks,palvetaks poleks ühtegi maja ehitatud ega muud tööd tehtud. Milleks on vaja võõrast kultuuri lasta seguneda väikse rahvaga,kogu lugu on seotud kosmiliste rahadega,mida krabatakse ükskõik mis viisil,kasutades ära meediat oma huvides.Suur osa abivajajatest aga laostub rahaliselt.Mis tervenemisest siin juttu saab olla.
lõksus 31. mai 2016 09:40
Kõigepealt pannakse hirmunud inimesele haige mõte pähe,räägitakse inimene haigeks ja siis on juba kerge inimest rahast tühjaks tõmmata sisse kodeeritud sõltuvuse abil.Just suure raha küsimine annab alust arvata,et tegu on šarlataniga. Kui Lust sõna võttis tervendas ta sellega suurt osa elanikkonnast neid puutumata.
mind huvitab 31. mai 2016 09:19
miks ja kuidas see Lust saatejuhiks sai, l--l kui lauajalg.
KRT 31. mai 2016 09:16
Miks lastakse tegutseda nendel ''tervendajatel'', lollitada kergeusklikke inimesi, miks see Mano aina Eestisse kipub, kas siin on lollikesi rohkem.

yy 31. mai 2016 09:04
Ela ise ja lase teistel elada.
Mano juurde lähevad need, kes teda vajavad. Kedagi ei viida sinna vägisi.
Ilmselt on meie ühiskonnas puudu inimlikkusest, headusest, hoolivusest, et on nii palju neid, kes valivad Mano ja teisi samasuguseid, võimetega ja võimeteta abistajaid. Perekonnad, lähedased ei ole need, kellega inimesel oleks võimalik oma probleemidest rääkida.
Ilmselt ei saa abi ka arstidelt. Kõik ei ole kergesti ravitav, tablette võid süüa kahe suupoolega, aga enamasti on tervis kinni ikkagi peas ja arstilt sa asjalikku abi ei saa , arst võib su peale lausa röökida ja seejärel vererõhu rohud välja kirjutada. Arstid ei oska üldjuhul haigetega käituda, neid suunata.
Tabletid, tabletid. Arst ei tohi midagi teada rahvaravist, millel on ju otsene tee mõtlemise juurde. Inimene, kes ohutute rahvaravi võtetega ennast aitama hakkab, mõistab midagi organismi toimimisest ja seega on vajalik.
Aga inimene vajab inimlikkust, mida ei paku keegi rohkem kui tervendajad. Õlekõrrest tulebki haarata.
31. mai 2016 09:36
Milline andunud jüngri ambrazuurile viskumine.:)
Kui selline "tervendaja" õpetab teistele tervsilikke eluviise, tervislikku toitumist ja positiivset mõtlemist, kuid ise kannatab ülekaalulisuse all ning ta enda ja tema jüngrite "positiivne mõtlemine" on hoopis kättemaksuhimuline, siis selliste "tervendajate" inimlikkuse ja käitumise kohta öeldaksegi otse välja - AFERIST.
Mia 31. mai 2016 08:37
Mis te selle Katrin Lusti kallal õiendate??!! Nägite saates ju ka teist inimest kes ise kinnitas, et Mano soovitas ravimeid enam mitte v6tta. Eestlased võiks ikka kokku hoida!!!!
Mano tekitab aga juba ammu oma kallistustega kahtlusi.
31. mai 2016 09:56
Tõmbab oma kliente energiast tühjaks. Kust te teate, mida ta kallistamise juures ei mõtle või kuhu ta oma tahet ei suuna. Inimene on ju kalistamise juures oma auraga avatud.
muhv 31. mai 2016 07:50
mäletan hästi seda saadet, kuna see kadrike jäi meelde rumala ja totrana.
mano ei lubanud kunagi teda nö "terveks ravida" vaid rõhutas et too neidis peab muutma oma eluviise. sellepeale tibu turtsus ja plärtsus ja nüüd siis noritakse niimoodi vanamehe kallal..? mano ei ole ravitseja vaid pigem nõustaja.. nyyd lustiplikal pole enam muud teha, kui mingeid väljamõeldud lugusid kedrata. sa oled ekraanil ebameeldiv isegi kui su räägitu oleks tõde. mine ehk tagasi inglismaale staarielu elama lust bjukänän.
raivo 31. mai 2016 07:41
kerro ütles õieti,mõelge enne kui mingile tervendajale hakkate raha viima.
aga 31. mai 2016 13:33
Raivo, Kerro on ju ise samasugune aferist. Temale ju sobib kui Mano Eestisse enam ei tuleks! Võta üks ja viska teist!
a 31. mai 2016 07:15
neid nö. tervendajaid on kogu aeg olnud.eks osalt on see arstide tegemata töö ja ligimeste toetuse puudus,mis inimese mano suguste juurde viib.minu arust lihtne petis.
31. mai 2016 07:24
Just,just, Lusti töö on 'must' !
pensionil jurist 31. mai 2016 00:00
Pidi olema kahjustatud selle Mano " head nime" ?? Kuidas saab kahjustada seda,mida pole olemas ?
31. mai 2016 00:29
Sind saadeti küll tugevasti enneaegu pensile kui sellist lora ajad?
31. mai 2016 00:37
Pressinöukogu, körvaldage Lust Katrin pressist. Ta ei ole tösiseltvöetav ajakirjanik. Ega sellist naised saunas rääkisid juttu saa töe pähe avaldada.
31. mai 2016 06:57
Häasti ebasümpaatne see Lust...tähtsust täis nigu rüäkõrrõ konn
31. mai 2016 00:37
Sind saadeti küll tugevasti enneaegu pensile kui sellist lora ajad?
kuule 31. mai 2016 06:16
lol. maanu kummardaja, pane ennast koos maanuga põlema.
oleg 30. mai 2016 23:55
Võtke sellelt mehelt kohe Eestisse sissesõidu luba ära !! Pätte jätkub meil endilgi.
lustiuurija 30. mai 2016 23:31
mulle teeb nalja see, kui lust asub etendama aususe etaloni. sulisid ei salli ta silmaotsaski.
kas need reportaažid, mis ta kroonikale londoni kõrgklassi pidudelt edastas, olid ehtsad? või pettis ta lihtsameelsete toimetajate rumalust ära kasutades lihtsalt pappi välja?
mis on saanud tõlk omari jaoks annetatud rahast? kui on ilmne, et omar eestisse ei saabu, miks seda raha talle ei saadeta? raha annetati ju omari, mitte lusti jaoks.
31. mai 2016 09:50
Praegu käib jutt Veet Manost. Ära mine teemast kõrvale.

kuhu kadus kommentaar 30. mai 2016 22:35
reede 30. mai 2016 22:33
Saatke see Lust Moskvasse korrespondendiks Küll tema Punase väljaku kivide vahelt koerasita välja õngitseb
j 30. mai 2016 22:23
Veet Mano võimetega ma pole kursis, küll aga on näha, et Lust on ääretult ebaprofessionaalne ja ebaeetiline tibiajakirjanik.
Mina arvan... 30. mai 2016 21:54
...et olgu selle Lusti meetodid mis on, aga ega see Veet ka oma "ravivõimetega" heapeal väljas ole, vaid põhiteguriks on ikka usu kaotanud inimesi rahast paljaks nöörida!
veel hullem 30. mai 2016 21:35
oli lusti saatelõik 7. uudistes mitte eriti ammu.
tartus oli üks pätt sigatsenud kunstihoones, söönud suppi eksponaatideks olnud kruusidest, urineerinud neisse, varastanud mõned kunstitööd. ilmnes, et see oli punkar psaiko.
lust tegi sellest tv3-le uudisloo. aga oma tuntud headuses ei vaevunud ta uurima, kes see psaiko on. ja nii paiskas ta eetrisse, et kõige sellega sai hakkama punkbändi psyhhoterror solist freddy, kellel tegelikult looga mingit pistmist polnud.
lusti loogika oli järgmine - kui on olemas punkansambel psyhhoterror ja punkar psaiko, siis peab ju psaiko olema selle ansambli solist.
kui villu tamme ajakirjanduses oma pahameelt väljendas, siis asus lust võltsimise teele. võttis tv3-st saatelõigu originaali maha ja pani asemele võltsingu, kus freddyst ja psyhhoterrorist enam juttu polnud.
usutavasti on advokaadid sellist võimalust ette näinud ka kuuuurija puhul ja saatest endale koopia teinud.
30. mai 2016 21:48
Mis see pinkari lugu siia puutub?
Delfis loos kirjutab Lust, et et pressinõukogusse pöördumine pole sugugi ainus samm, mille Mano on astunud — teadmamees ja tema jüngrid on asunud ka Lusti ähvardama.
Eriline eetika ja usuhullus.
Oh issand 31. mai 2016 08:00
Kust kuradima kohast sa võtad neid lollisi??? Oled jah vist Katrin Lusti poolt siia saadetud kommenteerima rumalusi - kui sa nii väidad siis jaga tõestusmaterjali mitte ära lihtsalt plära
31. mai 2016 10:00
Oh issand sinusuguseid naiivikuid. Kas tõesti mõjub mediteerimine teile niivõrd halvavalt, et kaotate igasuguse kriitikameele. Aga kui Lust paiskabki ka ülejäänud materjali meediasse, mis siis saab?
30. mai 2016 21:34
Kas Veet Mano on ise eesti keles vaadanud seda saadet, või on talle ta Eesti jüngrite poolt midagi ette "tõlgitud/söödetud", sest kardetakse ka oma sissetulekute pärast. Esiteks polnud seal saates mitte ühtegi lauset, kus oleks otseselt süüdistatud Veet Manot Kadri Luige surmas. Saate lõpus vaid mainiti, et "me (saatetegijad) ei tea, kas Kadri Luik pidas peale Veet Manoga kohtumist ka temaga kirjavahetust või mitte". Teiseks aga mainis Lust oma kirjutises, et tal on kõik materjalid ja kirjavahetus seoses Veet Manoga alles ja seda on rohkem kui saates avaldatud.
Et aga igasugused gurud ja nende jüngrid on moodustanud igaks juhuks enda ümber juristidest kaitsemüüri, see pole enam kellelegi saladuseks. Internet kubiseb sellistest juhtumitest ja pole see Veert Mano esimene ega ka viimane.
30. mai 2016 21:32
Täpselt. Aga mida te ootate, see ju Lusti tööstiil ajada taga odavat populaarsust süvenemata probleemi. Kui pargivaht tegi talle kadrioru pargis märkuse, et seal ei tohi ölut juua *ölle joomine avalikus kohas* , siis tegi Lust loo ,et Vooglaid jöi kusagil välikohvikus. Ja kes siin Manod praegu mustab, on Lusti kamp, peab ju vastuseks Manole näitama millegagi,et rahvas mötleb nii kui tema. Ei mötle, Katrin Lust.
Ajakirjanduse allakäik 30. mai 2016 21:03
Oleks see Lust siis ainult Manot süüdistanud, Mati Kaal oli ju ka süüdi, et keegi loomaaias telefoniga pilte tehes väravate vahele jäi. Kaastunne muidugi poisile, aga Mati Kaal on loomaaia kauaaegne ja hea direktor, mismoodi tema saab süüdi olla Tutvuge tema saadetega loomadest,. See ajakirjanikurakats on varemgi lugupeetud inimeste suhtes keelt teritanud, aga nende kahe saate järel otsustades ei kontrolli ta üldse fakte, keerutab loo üles ja vastutustundetult süüdistab süütuid inimesi.

nii nagu 30. mai 2016 20:29
on lusti blogi kollektiivne looming, nii on ta oma kaasautori pannud siia ka kommentaare vorpima.
küsimus pole selles, kas veet mano õpetus on vale või õige.
küsimus on selles, et lust ajab taga odavat populaarsust. kõige pealt mõtleb välja, millise sensatsiooniga välja tulla. ja siis konstrueerib vastava saate.
veet mano kadri luige surmas süüdistamine oligi see pomm, millega lust tahtis välja tulla. ja väljendas ta seda otsesõnu. oma pealiskaudsuses ei vaevunud ta isegi üle vaatama kodukanali saadet, kus risti vastupidine välja tuleb.
A 30. mai 2016 20:42
Mina võtaks mano vastutusele kelmuse eest,mitte tapmise.
Pendli Endel 30. mai 2016 20:01
Luuran teie uste ja akende taga, piilun teie magamistuppa, liputan teie naistele ja välgutan vänta teie tütardele, luusin teie unenägudes ja kooserdan košmaarides, forever.
Karin 30. mai 2016 19:56
Mees arvab ise, et aferist on hea nimi.
Sellistel on vist ühine omadus. 30. mai 2016 19:55
Oli lugu pendlikõigutajaga. Hakkas pähe määrima, et näe, pendel töllerdab kui midagi viltu on. Ütles, et liigub ka minu käes. Eks näitasin, et kindlas käes ei kõigu miski. Küll proovis nii ja na. Aga lõpuks lausa solvus ja isegi ähvardas needusega. Selline omadus vist neil kõigil. Egas muidu seegi töll kaebama ei kipuks.
ma 30. mai 2016 19:07
tahaks kohe näha kuidas see Mano oskab tervendada ja nö näha.
eks ta kasutabki vaimselt nõrku inimesi. kuidas ta saab väita, et ravimid ei aita ja tuleb kõrvale jätta. ainult tema umbluu ja käed on ravijad.
see mees peaks riigist välja saadetama ja sissesõidu keelu andma. samasugune kelm nagu need teised kes vanuritelt ja kergeusklikelt raha välja petavad.
30. mai 2016 19:53
Ei, see mees tuleks piiril kinni vōtta ja pokri pista.
30. mai 2016 20:59
Ületab oma ulmelistes sissekasseeritud summades kõik meie teised tervendajad. Pange kõrvuti keegi Veet Mano ja kasvõi Hiina ülikoolides rahvaravi ja massaazhe õppinud hiinlased. Kummale poole kaalukauss langeb?
Radist 30. mai 2016 18:44
Mlles seisneb Veet Mano "inimõigus"? Valitud tegevusalaga tegelemises. Kas ta
tõesti arvab, et talle peavad selles tegevuses kõik ja ainult kõik kaasa plaksutama?
Ju vist arvab... ega muudmoodi selle usuhullu käitumist seletada saa.
.
Muusikud on ses suhtes hulga rahulikumad, laenavad teineteiselt saatefraktuure.
Küsin Veet Mano käest, mis varasemalt ansamnblilt laenas Secret Service oma
süntekapõhjalise tikkimise laulule Flash In The Night. Kui guru selle ära vastab,
jätan ta rahule. Kui mitte, tulen kohtusse. Näitan elukaugele idikale koha kätte.
.
Hetkearmumine öös - https://www.youtube.com/watch?v=ER6HYd-clxA
kurb lihtsalt,igati 30. mai 2016 18:34
Häda on selles, et Mano kardab klientuuri kadumist. Õigus on ka Lustil, TEGELIKULT.Hästi tõi ta välja Osho mahhinatsioonid,kes oli Mano õpetaja.
30. mai 2016 18:13
Ajage petis minema , jah, täpselt sinu, kes siin igale vähegi Manot kaitsvale kommile kallale kargab ja on tunne,et see on saatejuht ise. Tekst on täpselt sama. Kedagi,mitte kedagi ei ole iialgi vägisi ühegi selgeltnägija juurde viidud. Köik on läinud ise. Ja maksnud ise. Ja isegi selgeltnägija ei suuda päästa igat, eriti neid,kes seda kogu hingest ja südamest ei soovi. Selline mulje saatest jäi. Oi , ei ,ma ei suuda iialgi loobuda juustust...
30. mai 2016 21:17
Mis puutub siia vägisi minekust? Kui ostad poest sai, kuid kodus avastad, et said hoopis hallitanud sepiku, kas siis saab ka öelda, et ega keegi pole vägisi sind ostma pannud?

rahu nüüd 30. mai 2016 17:20
Kuidas saab üks ekstarsens olla süüdi kellegi surmas, kes on isetaeadvalt maailmatuma tark ja teadja, mida kuidas oma elu elada. Keegi ajas eda surma või mis toimub? Kadedus on asja nimi, keegi siin pröökab ja tunneb suurt kadedust Mano suhtes, et teil ka häbi ei ole välismaalse suhtes niimoodi haukuda. Sel neiul oli perioodikas ilmunud asjade põhal mitu viga ja tervis süda ikka päris nässus. Ega siis mano pole jumal, et paugupealt terveks teeb. Ei ta tee.
Raico 30. mai 2016 17:47
Mis kadedusest sa räägid,kui surijalt raha välja petetakse.ära aja lolli ila.
mida ma loen 30. mai 2016 18:47
Milliselt surijalt? Sorri!
lugeja 30. mai 2016 17:11
Olgu tervendaja mis ta on, aga raha mõistab see tüüp küsida. Kahju abivajajatest!
Voodifilosoof 30. mai 2016 17:16
Mitte keegi ei käsi sinna minna!
On olemas arst. Kui arst ei aita, on ülejäänu sinu enda vastutusel.
Lihtne ja loogiline.
mh 30. mai 2016 17:25
Kas inimene arvab siis, et kui maksab raha tehakse ta terveks või? Keegi ei tassi vägisi ravitsejate ja muude tervendajate juurde, kõik ronivad oma hädadega ekstrasensi juurde ise ja omal vastutusel aga ei toimu imelist tervenemist, siis ollakse vihane aga kes ajas, ise läksid . Kus on teie mõistus?
kena kena 30. mai 2016 17:36
Aga Mano ei paista olevat mingi selgeltnägija. Telesaadete põhjal kasutab ta suvalisi Osho praktikaid koos natukese kodukootud psühholoogiaga ja see on ka kõik. Bla-bla-bla, teis on palju viha; bla-bla-bla, teil on palju külmunud emotsioone.
mh 30. mai 2016 18:49
Mille alusel sa väidad? Too näiteid!
sa 30. mai 2016 19:09
vist oled tema andunud kummardaja.
kuidas saab üks vanamees väita, et sinus on palju viha ja oled emotsionaalselt külm? see on jabur jutt. lihtsalt ta räägib ja sisendab sulle seda, mida kuulata tahad. nõrk oled! ja nõrgad süüakse looduses ja elus kõigepealt :)
küss 30. mai 2016 18:48
Kas ise käisid ta juures,kas niisama uudishimust või oli sul mingi häda ette näidata?
Läbi aegade 30. mai 2016 16:47
on kirik petnud inimestelt raha ja Soomes on omal ajal ka myydud taevapaikku inimestele. Peale selle teame koik veel pedofiiliskandaale. Lustil on juba uus ohver kiikris ja saab selel monitamise eest väga suurt raha, Isegi kui Mano ei ole tasemel siis tuletage meelde Siimu 10 miljonit ja et rahvas maksis Keidi maja kinni 350 000 ja palju muid aferiste. Jne . Ega keegi ei käse teil sinna minna. Ka juuksurid votavad praegu oma töö eest vaata et samapalju raha. Ja oieti teevad.Jätke inimene rahule. Tahaks toesti teada palju Lust sai näiteks Vooglaiu ollejoomise kirjutise eest raha. Vois vabalt juua alkoholita olut. Viisakast inimesest tehakse parm. Peaasi et seda va krabisevat tuleb. Paistab et lahutus on prouale pahasti mojunud. Jgas lehes sama artikkel ja karta on et varsti tehakse ka balett ja ooper. Ja ka negatiivne reklaam on reklaam. Palun ajakirjanikud kirjutage ilma vigadeta ja midagi positiivset ja suvist. Ärge pange igale artiklile lugemiseks maks peale ja mitte väike. Et omad joped saaksid ikka suvepuhkuse kusagil eksootilisel maal veeta. Seni kuni see ravimine on lubatud ja ta maksab makse ei tohiks keegi kobiseda.
MGM 30. mai 2016 16:36
See on pigem kodakondsus ja migratsiooniameti möödalask, et selline üldse meie kodumaad tallata saab.
Andree 30. mai 2016 16:28
Ega siis Maat Veno kuidagi pidi kehvem tervendaja ei ole kui Kaika Laine, kui astroloog Mang ja Paukson, selgeltnägija Nastja jt. Propaganda-ajakirjanikel meeldib neile reklaami teha, eriti ERR.
Ega nöidade pöletamist ju ka enam ei harrastata.
mõtle kui kurb 30. mai 2016 16:58
sa ei saagi nautida inimeste põletamist. Oleksid pidanud palju varem sündima, et saaksid sulle antipaatseid inimesi tuleriidale saata või siis väheke varem, et siberisse saata, kes ei meeldi või meeldib vara. Selliseis vist jagunud igasse aega. Praegu on vähe rahulikum aeg, aga pööbel juba kurdab, et stalin täiest õnnest puudu. Mitte, et ta vaeseid aitaks, aga vähemasti rikastel ei laseks elada.
eino 30. mai 2016 17:08
Siiski. Vahur Kersna kiitis Kaika Lainet. Kirjeldas veel, kuidas ta oli mingit imerohtu ise teinud Kaika Laine õpetuste järgi, mis töötas. Kindlalt väita ei julge, aga Kaika Lainel vist hinnakirja seinal polnud, kus 30 min audientsi maksab 100+
ajage petis minema! 30. mai 2016 16:06
Normaalsetest riikidest on see soolapuhuja välja saadetud, siin tõmbab ennast õhku täis!
On lollikestelt piisavalt raha välja petnud, et kalli advokaadibüroo abi kasutada.
Minu meelest tuleks karistada hoopis neid ajakirjanikke, kes temasugusele petisele tasuta reklaami teevad ja "maailmakuulsaks selgeltnägijaks" tituleerivad. Mujal maailmas on see mehike kas tundmatu või häbiga minema aetud.
Ekreoot 30. mai 2016 16:23
Ära valeta! Venemaal on ta väga tuntud ja armastatud.
ajage petis minema! 30. mai 2016 16:53
No siis venemaale mingugi. Normaalsetesse riikidesse sel šarlatanil asja pole.
Voodifilosoof 30. mai 2016 17:19
Kuule, kas mõistusega on kõik korras???
Kas keegi käsib teil , kes siin ilgute Mano juurde minne?
Ise ju lähete?
Ma lähen arsti juurde...meil on arstiabi tasuta.
ajage petis minema! 30. mai 2016 17:29
Mida sa oma lärtsumisega nüüd öelda üritasid?
Jah, inimesed lähevad ise selle Mano juurde, aga sellele minekule aitab kõvasti kaasa massiivne reklaam ametlikus meedias. Just selle vastu tuleks võidelda, et mingile petisele imeravija võimed külge luuletatakse, nii et hädas inimesed lähevad ja oma viimase raha talle loovutavad. Sellisele tüübile reklaami tegemine on otsene kuritegu.
7. Moosese raamatus on abi! 30. mai 2016 16:04
Minge kõik palvemajja ja jääge pärast pimetundi, siis saate traditsioonilisi väärtusi ja jumala armu tunda! maagid ja nõiad on ju põrgurahvas ja saatana teenrid!
no 30. mai 2016 16:29
Sinna punti kuuluvad kõik ajupesijad ja võõraste müütidega manipuleerijad.
Nojah 30. mai 2016 15:49
Eestis tavaline ei ole tavaline mujat tulnule.Eestlasel ei ole ju raha, et oma õigusi kaitsta, seega on hea, kui keegi teine eeskujuks oma õiguste kaitseks välja astub.Veet Mano ei ole ju ravija, vaid pigem elustiili nõustaja Ja ehk ka kiropraktik, sest selgroogu oskab ta küll paika panna.
ajage petis minema! 30. mai 2016 16:55
Nendesamade eestlaste raha eest see tühikargaja oma "õigusi" kaitsebki. Põhiliselt muidugi õigust kergeusklikelt raha välja petta. Nii et eestlast tillitatakse tema enda raha eest.
Kui eestlased nii rumalalt oma raha petistele ei jagaks, äkki neil jätkuks enda tarvis ka veidi rohkem.

Nips 30. mai 2016 15:25
Minul küll saatest sellist muljet ei jäänud, et saates teda nii tugevalt süüdistatud oleks. Pigem nimetati teda tühikargajaks ja rahaahneks šarlataniks. Kahtleval toonil öeldi küll ka seda, nagu oleks Mano soovitanud tal ravimitest loobuda, aga see polnud nii veendunud toon. Võib-olla Kadri proovis ise ravimeid vältida, aga seda ei saanud saate põhjal kindlalt väita.
Asi oli selge 30. mai 2016 15:34
Saates rääkis üks naine, et Veet soovitas tablettidest loobuda.
Vaadake järele ja saatke too kaltsakas Jänki kukele!
Kata 30. mai 2016 16:49
Jah, saate põhjal jäeti nimelt ja pahatahtlikult mulje, et sellel naisel käskis V.Mano loobuda Sclerosis Multipleksi ravimitest, tegelikult oli jutt antidepressantidest, mida ta enam ei vaja, aga see lõigati TV3 poolt (pahatahtlikult) välja, et eksitav mulje tekiks
mati 30. mai 2016 18:48
Mano käskis loobuda kõigist ravimeist, Kätlin loibus sclerosis multiplexi ravimitest ja jätkas antidepresantide võtmist.
Eva 30. mai 2016 19:10
Minumeelest polnud ka saates Mano otsest süüdistamist kellegi surmas. Küsiti küll tablettidest loobumise soovitamise kohta, aga toodi ära ka Mano enda vastus.
Mano ise teeb kärbsest elevandi või siis olid filmi tegelikud seisukohad tema jaoks "tõlkes kaduma läinud".
30. mai 2016 15:21
leidub ikka rumalaid...no vaadake ise....keskkoht rasvunud,,,see on kõige ohtlikum,,,miks ta ennast ei ravi? miks ta on ülekaaluline? miks inimesed usaldavad mingit tundmatut soolapuhujat?
7.päeva adventist 30. mai 2016 15:19
See,kes käib nõidade ja ekstrasensside juures teadku,et ta poogib endale külge spiritismist tulenevad langenud inglid ehk deemonid.Surnud inimesed ei suhtle elavatega,seda teevad langenud inglid,kes võtavad jäljendada surnu hääle ja välimuse.Surnud ei eksisteeri kuni nn ülestõusmishommikuni.
Da 30. mai 2016 15:45
See kõlas nüüd väga tervelt!
Maat Veno 30. mai 2016 14:52
Kes usaldab seda kopli parmu imagoga tüüpi?Raha võib panna ka metsa kivi alla ja uskuda ,et saad terveks.