Krimi

Uudist täiendatud kell 19 ja 19.40!

Viljandimaal pussitas 17aastane tüdruk surnuks 22aastase mehe (75)

Toimetas Õhtuleht.ee, 29. mai 2016 11:43
KõoFoto: Kuvatõmmis / TV3 "Seitsmesed uudised"
Eile pärastlõunal pussitas 17aastane tüdruk Viljandimaal Kõo vallas surnuks 22aastase mehe. Naabrite sõnul olid nad elukaaslased. 28. mai pärastlõunal kell 16.32 sai politsei teate, et Viljandimaal Kõo valla korteris löödi 22aastast meest noaga ning vaatamata meedikute püüdele ei õnnestunud ohvri elu päästa. Lööjaks oli mehele tuttav 17aastane tüdruk, kes seejärel põgenes. Olemasolevatel andmetel oli asjaosaliste vahel olnud varem tüli. Tüdrukut asusid otsima Viljandimaa ja Jõgevamaa patrullid, kes leidsid ta umbes kilomeetri kauguselt maastikult ja toimetasid seejärel arestikambrisse. Lõuna prefektuuri operatiivjuht Künter Pedosk sõnas, et politsei esmane ülesanne selle juhtumi puhul oli 17aastane tüdruk kinni pidada, et oma teo tagajärgedest arusaanuna ta endale ja teistele enam ohtu ei kujutaks. „Nüüd on oluline välja selgitada kõik juhtunu tagamaad ja sellega seotud asjaolud, mille

Kõo küla kortermaja number 5 elanikud rääkisid "Aktuaalsele kaamerale", et tegemist oli umbes pool aastat selles üürikorteris olnud elukaaslastega, kes elasid vaikselt ja millegi erilisega silma ei paistnud, vahendas ERRi uudisteportaal.

Operatiivjuht Pedosk tunnistas siiski, et mõlemad isikud olid politseile varasemalt tuttavad. Juhtunu täpsemaid detaile ning teo võimalikke motiive ta kommenteerima ei hakanud.

Politsei ütles TV3 "Seitsmestele uudistele", et mees sai noahoobi ja see oli surmav. Kuriteo osas on alustatud kriminaalmenetlust kriminaalseadustiku tapmist käsitleva paragrahvi alusel.

Samal teemal

26.09.2016
Algas kohus elukaaslase tapnud neiu üle
31.04.2016
Vanaema teadis lapselapse tapjat kui abivalmis tütarlast
30.04.2016
Pidu läks käest? Neiu pussitas 22aastase noormehe surnuks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee