Eesti uudised

Lisaraha eest vihuti arestimajas tööd teha 24 tundi jutti. Või rohkemgi

Karoliina Vasli, 27. mai 2016 06:00

14 KOMMENTAARI

k
kogu turvateenistus toimib nii / 16. oktoober 2018 06:13
olgu kaitseliit?, kaitsevägi?, politsei?, piirivalve?, turvaettevõtted(kontrollib politsei ja kõik korras) , väljasaatmiskeskus? Turvateenistustes on asi veelgi hullem , sest politseitööga võrreldes saadakse palka ületundideta peaaegu pool vähem, st. 3.00 eur tund netos. Öötunde üldse ei maksta. See on tervise tapmine, Ametiühing teab riigis ja kõik vaikivad, tunnitabelid on nö. kahekordsed.
m
Mida? / 28. mai 2016 08:01
Meie valitsus on orjapidaja ja tuleks kohtusse anda! Kõik inimesed teevad pikki vahetusi kui see vaid võimalik on, rabatakse mitme koha peal end sandiks et perele süüa anda. Ületundide ja kahel kohal rabamise eest ei tule ka see utoopiline keskmine välja mis aina müstilisel kombel kasvab ja sakste suurt rahakotti veelgi suurendab. nende palk peab olema miinimumi järgi, enne ei muutu meil midagi. Aga süüdlaseks teha nüüd riigi poolt tekitatud olukorras üks vaene inimene, kes oma töötajatele vastu tuli on alatu. Loodan et kohus saab olukorrast aru ja mõistab ta õigeks, muidu on varsti kõigil töörabajatel kriips peal ja nälg majas. Oli ju mingi aeg juba kus ületunnid rangelt keelatud, aga kui normtundidega pole võimalik ära elada? Kui meie riik aitab tervet maailma lahkelt, oma rahva on aga mutta surunud polegi muud võimalust kui end sandiks rabada!
METSAVEND / 28. mai 2016 07:53
Pigem on see näide järje kordsest näidispoomisest ,mida tehakse vastavalt vajadusele ,et näidata rahvale ,et kontrollijate kontrollijad teevad usinasti tööd .Ammu teada asi ,et olgu see siis kasvöi arestimaja kus tehakse lubamatult 24 tunniseid vahetusi .Pigem oli ja on probleem ehk selles ,et kuna tuli rohkem ehk palka maksta avastasid suuremad pliiatsiga töötegijad ,et neile jääb ehk vähem palgaraha .Teine probleem on ehk selles ,et arestimaja ei too otseselt raha sisse vörreldes sellega milliseid tulemusi rahaliselt on vöimalik trahve määrata kasvöi liikluses .Kuna see praegune ise hakanud varastest eliit kardab ,et tavakodanik vöib tööd tehes äkki jöukaks saada siis tuleb igati piirata selliseid asju kuna see rollotojatest ja ärmatajatest eliit pole eiriti teravad pliiatsid siis selleks tulebki igati piirata tegeliku töötegija palga numbreid .Seoses sellega ,et Eestis on feodaalkapitalism ja valitsev partei tahab vägisi demokraatlikus riigis diktatuuri korras valitseda ongi selline olukord tekkinud .Leiutati isegi termin vihaköne ,et ei saaks avalikult rääkida probleemidest kuna rahva eest otsustavad rollotajad ja ärmatajad mis on rahvale hea ja kuidas valitud eliit saaks rohkem varastada .Mis puutub veel arestimaja probleemi siis töesti kui autojuht kasvöi 10 minutit üle söidab on trahv kohe olemas riigieelarve täitmiseks aga samas kus valves ollakse pole vaja vastutada ,kuigi tegelikult on siiski probleem madalas palgas .
h
hehh/ 27. mai 2016 21:17
kogu erakorraline meditsiin töötavad nii, et 24 h ühes asutuses tööl, sealt edasi kusagile maakonda järgmiseks 24 h-ks. paraku alternatiivi ei ole, tallinnas 800 palk näiteks kiirabis, sellega kaugele ei purjeta
m
Ment/ 27. mai 2016 18:22
Ülemused shoppavad politseiameti pangakaardiga. Kirjutavad endale järjest suuremaid palganumbreid ja hüvitisi. Meie, väikesed vennad, tahame ka natuke rahhi saada. 24 tunnine vahetus ei ole sugugi kuulmatu asi. No ja kui järgmise vahetuse mees haigeks jääb mis siis? Kas paneme arestimaja kinni ja laseme kliendid vabadusse?
b
Brita/ 27. mai 2016 12:14
ah siis nii . et kinnipeetavale on tarvis valvurit. ja siis veel oma-korda valvurit . kes valvaks neid valvureid endid ? eesti politsei nagu lasteaed ! piinlik !
a
autojuht/ 27. mai 2016 11:03
Mnjah. Väike võrdlusmoment tekib tahestahtmata. Kui autojuhi tööpäev venib olenemata asjaoludest 10 minutit pikemaks, ulatub trahvisumma sadadesse eurodesse. Siin aga vot selline lugu.
e
../ 27. mai 2016 09:31
ehh, see ka turvafirmades nii, g4 s töötajad on nbii et öösel tööl ja jätkavad paljud ka päeval, või ollaks e24 ja siis veel 8 edasi, on alles turvad, mis neist siis küll kasu on,m vahepeal käivad 15 minti omas ruumis magamas ja siis jõuavad ka kiiresti reageerida va, palka ei hakata maksma korralikult normtundide alusel, siis nii kestabki edasi, sest töötajatel ka raha tarvis et mitte taarat juurde korjata, kloristajad paljudes firmades peavad seda tegema.Infotöödel ka paljudes kohtades madalad palgad, vaid keeli peab oskama, on alles väärtustamised, kasumid jagatakse aga suurte tegelaste vahel ja preemiad, orjad on hullemad orjad kui nõuka ajal, siis oligi tavalisem töötaja ,kes pidi raskemat tööd tegema, rohkem väärtustatud.
a
Aga Sõõrumaa/ 27. mai 2016 14:51

s
Seal/ 27. mai 2016 08:29
tuleks juba suurem puhastus teha,seda teadsid paljud aga mendis kõik ühesugused
K
???/ 27. mai 2016 08:02
Kuidas see võimalik on? Ta võis ju selliseid graafikuid koostada, aga personaliosakond ja raamatupidamine ei näinud peaaegu 1,5 aasta jooksul midagi? Maksid aga kõik rahuga välja ja ei tõstnudki kisa? Nii suures organisatsioonis on selline asi ikka imelik, keegi ei tunne huvi, ei kontrolli... igapäevaselt?
k
kkk/ 28. mai 2016 00:59
kui miskit ütled vöi kirjutad, siis koondatakse üllatavalt kiiresti.
p
Palk/ 27. mai 2016 07:59
Selliseid rikkumisi tehakse ainult veidi suurema töötasu saamiseks, see on käibel olnud paljudes valdkondades. Kui ikka palgad on nadid, siis pole midagi imestada.
e
Enn./ 27. mai 2016 07:47
See pole ainult selles arestimajas nii! Võtke kas või Paide!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee